Licytacje komornicze nieruchomości, Białystok

Nieruchomość
-35%

Białystok, Piasta II

Mieszkanie 14-05-2026
279 158 zł
6 003 zł/m2
Zakończone
Nieruchomość
-25%
Zakończona

Białystok, Starosielce

Mieszkanie Zakończona
288 304 zł
5 896 zł/m2
Nieruchomość
-40%
Zakończona

Białystok, Piasta I

Mieszkanie Zakończona
215 925 zł
5 537 zł/m2
Nieruchomość
-51%
Zakończona

Białystok, Antoniuk

Mieszkanie Zakończona
198 976 zł
4 901 zł/m2
Nieruchomość
-37%
Zakończona

Białystok, Antoniuk

Mieszkanie Zakończona
230 818 zł
6 238 zł/m2
Premium

Dowiedz się o nowych ofertach jako pierwszy

Otrzymuj natychmiastowe powiadomienia o ofertach, śledź zmiany cen i przeglądaj przetargi, licytacje komornicze oraz oferty syndyków.

Sprawdź ofertę Premium
Nieruchomość
-52%
Zakończona

Białystok, Antoniuk

Mieszkanie Zakończona
158 250 zł
4 795 zł/m2
Nieruchomość
-44%
Zakończona

Białystok, Zielone Wzgórza

Mieszkanie Zakończona
144 749 zł
4 610 zł/m2
Nieruchomość
-38%
Zakończona

Białystok, Leśna Dolina

Mieszkanie Zakończona
263 652 zł
5 992 zł/m2
Nieruchomość
-38%
Zakończona

Białystok, Skorupy

Mieszkanie Zakończona
284 235 zł
6 113 zł/m2
Nieruchomość
-55%
Zakończona

Białystok, Białostoczek

Mieszkanie Zakończona
141 057 zł
4 161 zł/m2
Nieruchomość
-48%
Zakończona

Białystok, Nowe Miasto

Mieszkanie Zakończona
229 477 zł
5 399 zł/m2
Nieruchomość
-58%
Zakończona

Białystok, Białostoczek

Mieszkanie Zakończona
184 148 zł
3 943 zł/m2
Nieruchomość
-49%
Zakończona

Białystok, Piasta II

Mieszkanie Zakończona
152 250 zł
4 699 zł/m2
Nieruchomość
-46%
Zakończona

Białystok, Białostoczek

Mieszkanie Zakończona
240 280 zł
5 031 zł/m2
Nieruchomość
-40%
Zakończona

Białystok, Dziesięciny II

Mieszkanie Zakończona
185 366 zł
5 192 zł/m2
Nieruchomość
-48%
Zakończona

Białystok, podlaskie

Mieszkanie Zakończona
198 023 zł
5 078 zł/m2
Nieruchomość
-60%
Zakończona

Białystok, Dziesięciny II

Mieszkanie Zakończona
167 765 zł