Licytacje komornicze domy, Ostrów

Nieruchomość

Ostrów, małopolskie

Dom 14-10-2026
Pow.: 172,23 m2
322 600 zł
1 873 zł/m2
Nieruchomość

Ostrów, podkarpackie

Dom 07-11-2026
Pow.: 1,00 m2
350 250 zł
350 250 zł/m2
Zakończone
Nieruchomość
Zakończona

Ostrów, małopolskie

Dom Zakończona
Pow.: 172,23 m2
362 925 zł
2 107 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Ostrów, małopolskie

Dom Zakończona
Pow.: 172,23 m2
362 925 zł
2 107 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Ostrów, podkarpackie

Dom Zakończona
Pow.: 1,00 m2
445 383 zł
445 383 zł/m2
Premium

Dowiedz się o nowych ofertach jako pierwszy

Otrzymuj natychmiastowe powiadomienia o ofertach, śledź zmiany cen i przeglądaj przetargi, licytacje komornicze oraz oferty syndyków.

Sprawdź ofertę Premium
Nieruchomość
Zakończona

Ostrów, małopolskie

Dom Zakończona
Pow.: 172,23 m2
362 925 zł
2 107 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Ostrów, podkarpackie

Dom Zakończona
Pow.: 119,00 m2
326 655 zł
2 745 zł/m2
Ustaw alert

Powiadomienia o najlepszych ofertach

Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!

Popularne portale
Kilkanaście portali z ogłoszeniami z całej Polski.
Przetargi
Spółdzielnie, spółki skarbu państwa, urzędy miast i inne.
Licytacje komornicze
Mieszkania dłużników sprzedawane przez komorników.
Zakup od syndyka
Nieruchomości z postępowań upadłościowych.