Na licytacji komorniczej w centrum Miejskiej Górki oferowana jest nieruchomość o pow. działki 0,033 ha, zabudowana dwukondygnacyjnym budynkiem mieszkalnym o powierzchni użytkowej 158,4 m² oraz dwoma budynkami niemieszkalnymi (ok. 107 m² i 64,29 m²). Nieruchomość o przeznaczeniu mieszkaniowym ma cenę wywołania 292 108 zł i położona jest w województwie wielkopolskim.
Przedmiotem licytacji jest udział 1/2 w nieruchomości gruntowej w Międzyrzecu Podlaskim, zabudowanej kamienicą o łącznej powierzchni użytkowej ok. 136 m², obejmujący wschodnią część budynku. W skład tej części wchodzą trzy niezależne lokale mieszkalne na dwóch kondygnacjach i zaadaptowanym poddaszu, a cena wywołania udziału wynosi 243 229,50 zł.
Przedmiotem licytacji jest prawo własności wolnostojącego domu jednorodzinnego z zabudowaniami gospodarczymi, położonego w Michowie (woj. lubelskie) na działkach o łącznej powierzchni 0,10 ha. Nieruchomość o zróżnicowanym stanie technicznym ma cenę wywołania 237 750 zł i jest sprzedawana w drodze licytacji komorniczej.
Przedmiotem licytacji jest działka zabudowana o powierzchni 0,1190 ha, położona w Białym Borze w województwie zachodniopomorskim. Nieruchomość została oszacowana na 313 300 zł, a cena wywołania w licytacji komorniczej wynosi 208 866,67 zł.
Na licytacji komorniczej oferowana jest zabudowana działka o powierzchni 0,1100 ha położona w miejscowości Łubowo w województwie zachodniopomorskim. Cena wywołania wynosi 207 900 zł, przy sumie oszacowania 277 200 zł.
Otrzymuj natychmiastowe powiadomienia o ofertach, śledź zmiany cen i przeglądaj przetargi, licytacje komornicze oraz oferty syndyków.
Sprawdź ofertę Premium
Przedmiotem licytacji jest udział 1/2 w nieruchomości gruntowej w miejscowości Kolonia Janów (woj. mazowieckie), obejmującej działkę zabudowaną dwoma budynkami mieszkalnymi jednorodzinnymi oraz działkę niezabudowaną. Cena wywołania udziału wynosi 211 500 zł, przy sumie oszacowania 282 000 zł.
Przedmiotem licytacji jest nieruchomość położona w Drogomyślu w województwie śląskim, objęta księgą wieczystą, o wartości oszacowania 287 200 zł. Licytacja stacjonarna odbędzie się w czerwcu 2026 r., a cena wywołania wynosi 215 400 zł.
Przedmiotem licytacji jest prawo użytkowania wieczystego działki o powierzchni 844 m² zabudowanej parterowym, wolnostojącym domem jednorodzinnym z garażem w Starogardzie Gdańskim. Nieruchomość z dostępem do wody i kanalizacji, ogrodzona, w stanie wymagającym zagospodarowania terenu, ma cenę wywołania 214 771,33 zł.
Przedmiotem licytacji jest udział 1/2 w wolnostojącym, dwukondygnacyjnym domu jednorodzinnym o powierzchni użytkowej ok. 189,5 m², położonym w Gierałtowicach, na zagospodarowanej i ogrodzonej działce w otoczeniu zabudowy jednorodzinnej i terenów rolnych. Budynek z lat 80. z dobudową z 1997 r. wyposażony jest w media (prąd, woda, gaz, kanalizacja) oraz instalacje wewnętrzne, a cena wywołania udziału wynosi 236 333,33 zł.
Na sprzedaż w trybie postępowania upadłościowego oferowana jest nieruchomość gruntowa zabudowana, położona w miejscowości Góry w gminie Korczew, w powiecie siedleckim. Działka stanowi teren zabudowany, jednak szczegółowe informacje o rodzaju zabudowy, metrażu i stanie technicznym nie zostały podane w opisie.
Przedmiotem licytacji jest działka o powierzchni ok. 23 arów w centralnej części wsi, zabudowana wolnostojącym domem jednorodzinnym w budowie (ok. 76 m², stan surowy otwarty) oraz starym budynkiem gospodarczym ok. 135 m² w słabym stanie technicznym. Nieruchomość położona jest przy drodze asfaltowej i brukowej, w pobliżu przystanku autobusowego, z dostępem do sieci elektroenergetycznej i wodociągowej.
Przedmiotem postępowania jest zespół działek rolnych o łącznej powierzchni ok. 8,3 ha, zabudowanych budynkiem mieszkalnym oraz budynkami gospodarczymi (inwentarskim i stodołą) w dobrym stanie technicznym. Dom mieszkalny ma niski standard wykończenia na parterze i średni na piętrze, teren jest uzbrojony w prąd, wodę i kanalizację, z dojazdem drogą utwardzoną i gruntową do poszczególnych działek.