Wróć do listy

Parma, łódzkie

230 625 zł
1 922 zł/m2
Dom 120,00 m2 Licytacja komornicza Wadium do 19-06-2026
Odblokuj pełne dane oferty
Uzyskaj dostęp do dokładnego adresu, kontaktu do sprzedającego i pełnego opisu.
Pokaż ofertę

Szczegóły

Cena 230 625 zł
Miasto Parma
Powierzchnia 120,00 m2
Województwo łódzkie
Ulica Pokaż
Tryb sprzedaży Licytacja komornicza
Wadium 30 750 zł
Numer oferty 514974X1206069111
Termin wpłaty wadium 19-06-2026 Co to znaczy?
Kontakt Pokaż

Opis

Przedmiotem licytacji jest zabudowana nieruchomość gruntowa w miejscowości Parma, obejmująca działkę w kształcie wydłużonego prostokąta z parterowym domem mieszkalnym z 1969 roku oraz trzema budynkami gospodarczymi, z dostępem do mediów i lokalnym ogrzewaniem na węgiel. Całość o szacunkowej wartości 307 500 zł (z obciążającą służebnością o wartości 40 900 zł) jest ogrodzona, ma bezpośredni dojazd asfaltową drogą publiczną i przecinającą ją napowietrzną linię energetyczną.

Odblokuj pełne dane oferty
Po odblokowaniu zobaczysz dokładny adres, link do strony oferenta oraz pełną treść ogłoszenia.
Pokaż ofertę

Historyczne ceny