Wróć do listy

Łazy, mazowieckie

251 550 zł
2 614 zł/m2
Dom 96,22 m2 4 pokoje Licytacja komornicza E-Licytacja Wadium do 15-06-2026
Odblokuj pełne dane oferty
Uzyskaj dostęp do dokładnego adresu, kontaktu do sprzedającego i pełnego opisu.
Pokaż ofertę

Szczegóły

Cena 251 550 zł
Miasto Łazy
Powierzchnia 96,22 m2
Województwo mazowieckie
Ulica Pokaż
Liczba pokoi 4
Tryb sprzedaży Licytacja komornicza
Wadium 33 540 zł
Numer oferty 515193X1206582009
Termin wpłaty wadium 15-06-2026 Co to znaczy?
Kontakt Pokaż

Opis

Dom wolnostojący o powierzchni ok. 96 m², z 4 pokojami, łazienką, kuchnią i tarasem, położony w Łazach w gminie Lesznowola, w otoczeniu zabudowy jednorodzinnej, z dostępem do mediów (woda, gaz, kanalizacja). Nieruchomość z 1995 roku jest przedmiotem licytacji komorniczej, z ceną wywołania ok. 251 550 zł.

Odblokuj pełne dane oferty
Po odblokowaniu zobaczysz dokładny adres, link do strony oferenta oraz pełną treść ogłoszenia.
Pokaż ofertę

Historyczne ceny