Przedmiotem przetargu jest niezabudowana działka gruntowa o powierzchni 0,1232 ha, położona w miejscowości Jawidz w gminie Spiczyn (powiat łęczyński). Nieruchomość sprzedawana jest w trybie przetargu organizowanego przez powiat, z obowiązkiem wniesienia wadium w wyznaczonym terminie.
Przedmiotem przetargu jest niezabudowana działka gruntu o powierzchni ok. 0,12 ha, położona w miejscowości Jawidz w gminie Spiczyn, należąca do powiatu łęczyńskiego. Nieruchomość będzie sprzedawana w trybie przetargu ustnego, z obowiązkiem wniesienia wadium przelewem na rachunek powiatu do wskazanego w ogłoszeniu terminu.
Przedmiotem przetargu nieograniczonego jest nieruchomość rolna o łącznej powierzchni 0,59 ha, położona w miejscowości Zahajki w gminie Wyryki, w województwie lubelskim. Cena wywoławcza gruntu wynosi 66 600 zł, a przetarg zaplanowano na 28 maja 2026 r.
Przedmiotem licytacji jest nieruchomość gruntowa stanowiąca działkę położoną w miejscowości Rudnik II w gminie Zakrzówek, w powiecie kraśnickim. Działka stanowi własność dłużnika i jest ujawniona w księdze wieczystej prowadzonej przez właściwy sąd rejonowy.
Na sprzedaż w drodze przetargu nieograniczonego wystawiono nieruchomość rolną o powierzchni 0,6580 ha, położoną w miejscowości Władysławów w gminie Siemień, w województwie lubelskim. Cena wywoławcza gruntu wynosi 55 135,20 zł, a przetarg zaplanowano na 27.05.2026 r.
Otrzymuj natychmiastowe powiadomienia o ofertach, śledź zmiany cen i przeglądaj przetargi, licytacje komornicze oraz oferty syndyków.
Sprawdź ofertę Premium
Na przetargu nieograniczonym oferowana jest nieruchomość rolna o powierzchni 1,8274 ha, położona w miejscowości Chylin w gminie Wierzbica (woj. lubelskie), objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego. Cena wywoławcza gruntu wynosi 56 800 zł, a przetarg zaplanowano na 22 maja 2026 r.
Do nabycia w drodze postępowania upadłościowego działki gruntu o łącznej powierzchni ok. 2,65 ha, położone w gminie Lubartów. Nieruchomość gruntowa oferowana jest za cenę wywoławczą nie niższą niż 61 767 zł.
Przedmiotem postępowania jest nieruchomość gruntowa o łącznej powierzchni 1,2812 ha, składająca się z trzech działek położonych w miejscowości Borysów w gminie Żyrzyn. Teren ma charakter niezabudowany i stanowi grunt rolny/inwestycyjny, oferowany w trybie licytacji/przetargu/sprzedaży od syndyka.
Przedmiotem licytacji jest udział we współwłasności dwóch działek rolnych położonych w miejscowości Lute koło Modliborzyc: niezabudowanej o powierzchni 1,69 ha oraz zabudowanej o powierzchni 0,21 ha z budynkiem stodoły do rozbiórki. Łączna wartość oszacowania wynosi 102 000 zł, a cena wywoławcza obu nieruchomości to 2/3 tej kwoty.
Przedmiotem postępowania jest niezabudowana działka rolna o powierzchni ok. 1,62 ha, o regularnym kształcie zbliżonym do trapezu, położona w miejscowości wiejskiej. Teren użytkowany jest rolniczo, obsadzony drzewami owocowymi i roślinnością uprawną, z dojazdem drogą gruntową od strony południowej i bez dostępu do mediów.
Na licytację komorniczą wystawiona jest działka gruntów ornych o powierzchni 3,0552 ha, położona w miejscowości Dobromierzyce w gminie Werbkowice. Wartość oszacowania wynosi 133 207 zł, cena wywoławcza 99 905,25 zł, a każda z działek wchodzących w skład majątku dłużnika będzie sprzedawana oddzielnie.
Przedmiotem licytacji jest grunt orny o powierzchni 2,2295 ha, położony w miejscowości Dobromierzyce w gminie Werbkowice. Nieruchomość oszacowano na 97 206 zł, przy czym cena wywoławcza wynosi 72 904,50 zł, a każda z działek będzie sprzedawana oddzielnie.
Na przetargu oferowana jest niezabudowana działka gruntu o powierzchni 2,42 ha, położona w miejscowości Gdeszyn w gminie Miączyn. Wartość oszacowania wynosi 117 854 zł, a cena wywoławcza to 88 390,50 zł, przy wymaganej rękojmi 11 785,40 zł.
Przedmiotem licytacji są grunty orne o łącznej powierzchni 1,9920 ha, położone w miejscowości Gdeszyn w gminie Miączyn. Nieruchomość wyceniono na 94 022 zł, a cena wywoławcza wynosi 70 516,50 zł, przy czym działki będą sprzedawane oddzielnie.
Przedmiotem licytacji jest niezabudowana nieruchomość gruntowa o łącznej powierzchni ok. 1,39 ha, położona w miejscowości Płonki w gminie Kurów (powiat puławski, woj. lubelskie), składająca się z dwóch działek rolnych o klasach bonitacyjnych II–IIIb. Teren objęty jest miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego jako grunty orne z przeznaczeniem głównie pod uprawy polowe i ogrodnicze oraz częściowo pod zabudowę zagrodową, z bezpośrednim dostępem do utwardzonej drogi dojazdowej.
Na przetargu wystawiona jest niezabudowana nieruchomość gruntowa o powierzchni 1,73 ha, położona w miejscowości Małków w gminie Mircze, przeznaczona w planie miejscowym pod tereny upraw polowych z zachowaniem istniejącej zabudowy kolonijnej i rozproszonej. Drugi przetarg ustny nieograniczony odbędzie się w 2026 roku, a cena wywoławcza działki wynosi 83 678 zł.
Przedmiotem licytacji jest udział 1/5 w nieruchomości rolnej o łącznej powierzchni 0,47 ha, położonej w miejscowości Radawczyk II w gminie Konopnica w powiecie lubelskim, obejmującej grunty orne z przeznaczeniem części terenu pod zabudowę zagrodową/jednorodzinną oraz części pod uprawy rolne. Oszacowana wartość udziału wynosi 84 196 zł, a cena wywołania w licytacji to 63 147 zł.
Przedmiotem licytacji jest niezabudowana działka rolna o powierzchni ok. 0,37 ha, położona w gminie Jabłonna, o regularnym kształcie i szerokości ok. 35 m, bez wykonanych przyłączy. Teren objęty jest MPZP jako zabudowa zagrodowa i drogi wewnętrzne, z dojazdem zapewnionym służebnością gruntową przez sąsiednią działkę, bez bezpośredniego dostępu do drogi publicznej.
Przedmiotem postępowania jest niezabudowana działka rolna o powierzchni 1,39 ha, o regularnym kształcie, z dojazdem drogą asfaltową. Nieruchomość użytkowana rolniczo, położona jest na terenie rolnym z dopuszczeniem zabudowy, co stwarza potencjał inwestycyjny.
Przedmiotem licytacji są dwie niezabudowane działki rolne położone w miejscowości Studnisko w gminie Józefów nad Wisłą (powiat opolski, woj. lubelskie), o łącznej powierzchni ok. 1,34 ha, o regularnych kształtach i dostępie do drogi publicznej. Teren objęty jest MPZP jako zabudowa zagrodowa, grunty rolne i do zalesienia, z dostępem do sieci elektroenergetycznej, wodociągowej i telekomunikacyjnej, obecnie użytkowany jako grunty rolne, sad i tereny przydomowe.
Przedmiotem drugiej licytacji elektronicznej jest niezabudowana działka rolna o powierzchni 0,3395 ha, położona w miejscowości Bronowice w gminie Puławy, granicząca od północy z drogą ekspresową. Teren jest nieogrodzony, nieużytkowany, porośnięty chwastami, a w miejscowym planie zagospodarowania oznaczony jako grunty rolne z dopuszczeniem zabudowy.
Przedmiotem drugiej licytacji komorniczej jest niezabudowana nieruchomość rolna położona w miejscowości Kotliny w gminie Żyrzyn, obejmująca działki gruntu rolnego, łąki i las o łącznej powierzchni 3,7222 ha, z dojazdem drogami gruntowymi. Wartość oszacowania wynosi 88 000 zł, a cena wywoławcza w licytacji elektronicznej to 58 666,67 zł.
Przedmiotem licytacji jest udział 1/2 w prawie własności niezabudowanych działek rolnych o łącznej powierzchni 2,21 ha, położonych w gminie Piaski w powiecie świdnickim (woj. lubelskie). Jedna z działek o pow. 0,49 ha przeznaczona jest w planie miejscowym pod las i gospodarkę leśną, ma regularny, wydłużony kształt, jest nieuzbrojona, nieogrodzona i porośnięta roślinnością rolną.
Na przetargu nieograniczonym oferowana jest nieruchomość rolna o powierzchni 1,6484 ha, położona w miejscowości w gminie Cyców w województwie lubelskim, objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego. Cena wywoławcza gruntu wynosi 55 400 zł, a termin przetargu wyznaczono na 14 maja 2026 r.
Na przetarg wystawiona jest zabudowana nieruchomość gruntowa o łącznej powierzchni ok. 0,1234 ha, położona w Bychawie w gminie Bychawa. Działka zabudowana jest budynkiem (szczegóły zabudowy w dokumentacji przetargowej), a sprzedaż odbywa się w formie pierwszego przetargu ustnego nieograniczonego.