Przedmiotem licytacji jest wolnostojący dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej ok. 197 m² (całkowitej ok. 304 m²), położony na działce o pow. 0,15 ha w okolicach Kamienia Pomorskiego, w zabudowie wiejskiej. Nieruchomość w województwie zachodniopomorskim składa się z dwóch kondygnacji nadziemnych, bez podpiwniczenia, a cena wywołania w licytacji wynosi 994 780 zł.
Na licytacji komorniczej oferowany jest wolnostojący dom jednorodzinny o powierzchni ok. 166 m² z 5 pokojami, wybudowany w 2006 roku w Świeradowie-Zdroju, na działce ok. 452 m² z pełnym uzbrojeniem (woda, kanalizacja, gaz, prąd). Nieruchomość w bardzo korzystnej lokalizacji, z bezpośrednim dostępem do drogi gminnej, ma cenę wywołania 762 750 zł.
Na licytacji komorniczej oferowany jest wolnostojący dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej ok. 447 m² z 6 pokojami, wybudowany w 2011 roku, położony w Nekli w województwie wielkopolskim, na działce o powierzchni ok. 0,14 ha, z dodatkowym budynkiem garażowym ok. 40 m². Nieruchomość z pełnym uzbrojeniem (m.in. gaz, woda, internet) ma cenę wywołania 940 733,33 zł.
Przedmiotem postępowania jest sprzedaż z wolnej ręki udziału w zabudowanej nieruchomości gruntowej położonej w miejscowości Wysogotowo, w gminie Tarnowo Podgórne pod Poznaniem. Udział został wyceniony w operacie szacunkowym, a szczegółowe warunki sprzedaży oraz oszacowanie wartości są dostępne w kancelarii syndyka.
Przedmiotem przetargu jest niezabudowana w ewidencji, lecz faktycznie zabudowana nieruchomość gruntowa w Myśliborzu, obejmująca dwie działki o łącznej powierzchni 0,7655 ha z budynkiem mieszkalnym o powierzchni użytkowej 260,5 m². Budynek mieszkalny jest formalnie w trakcie procesu budowlanego (brak zgłoszenia zakończenia budowy lub pozwolenia na użytkowanie) i obecnie pozostaje niezamieszkany.
Otrzymuj natychmiastowe powiadomienia o ofertach, śledź zmiany cen i przeglądaj przetargi, licytacje komornicze oraz oferty syndyków.
Sprawdź ofertę Premium
Przedmiotem licytacji jest prawo własności działki o powierzchni 0,0251 ha zabudowanej nowoczesnym domem w zabudowie bliźniaczej o metrażu ok. 109 m², położonym w Siedlcu, w sąsiedztwie przychodni, apteki i sklepu. Budynek z lat 2019/2020 jest w bardzo dobrym stanie technicznym, niezamieszkały, z mediami (woda, prąd, gaz, ogrzewanie gazowe, instalacja pod klimatyzację), posiada 4 pokoje (w tym salon z aneksem kuchennym), łazienkę, WC, garderobę oraz garaż.
Przedmiotem licytacji jest nieruchomość w Koninie (woj. wielkopolskie) o łącznej powierzchni 0,1355 ha, obejmująca działkę zabudowaną parterowym domem z poddaszem użytkowym i piwnicą oraz działki o przeznaczeniu mieszkaniowym i drogowym. Cena wywołania wynosi 588 666,67 zł, a teren jest uzbrojony w media i obciążony służebnością drogi koniecznej.
Przedmiotem postępowania jest zabudowana działka w zwartej zabudowie miejskiej, obejmująca dom jednorodzinny z 1989 r. oraz zaadaptowany na cele mieszkalne budynek niemieszkalny, o łącznej powierzchni użytkowej ok. 369 m² i rozbudowanym układzie pomieszczeń na kilku kondygnacjach. Nieruchomość jest w pełni uzbrojona (prąd, woda, kanalizacja, gaz) i stanowi funkcjonalną całość gospodarczą, odpowiednią np. na cele mieszkalne wielopokoleniowe lub z częścią biurowo-usługową.
Przedmiotem postępowania jest działka o powierzchni ok. 0,31 ha zabudowana parterowym domem jednorodzinnym z użytkowym poddaszem o łącznej powierzchni użytkowej ok. 128 m², wybudowanym w latach 2008–2011. W budynku znajduje się łącznie 5 pokoi, kuchnia, 2 łazienki z WC (w tym jedna po modernizacji w 2022 r.) oraz pomieszczenia gospodarcze, co czyni nieruchomość funkcjonalną dla rodziny.
Przedmiotem postępowania jest niezabudowana nieruchomość gruntowa położona w Józefosławiu koło Piaseczna, stanowiąca działkę o numerze ewidencyjnym 28/21. Działka objęta jest księgą wieczystą prowadzoną przez Sąd Rejonowy w Piasecznie i stanowi teren inwestycyjny w atrakcyjnej lokalizacji podwarszawskiej.
Przedmiotem licytacji jest nieruchomość gruntowa o powierzchni ok. 0,3864 ha, zabudowana domem mieszkalnym oraz dwoma budynkami gospodarczymi, z których jeden został zaadaptowany na cele mieszkaniowe. Działka o charakterze rolnym jest obciążona dożywotnią służebnością mieszkania w jednym pokoju na piętrze budynku, której wartość (52 080 zł) zostanie zaliczona na cenę nabycia.
Na licytacji komorniczej oferowany jest wolnostojący dom jednorodzinny o powierzchni ok. 266 m², położony w Rogozinie w województwie mazowieckim, na ogrodzonej i zagospodarowanej działce o pow. 746 m². Nieruchomość z 2008 roku, z 6 pokojami i pełnym uzbrojeniem (prąd, woda, gaz, własny osadnik ścieków), ma cenę wywołania 611 333,33 zł.
Na licytacji komorniczej oferowana jest nieruchomość gruntowa w Starych Budkowicach (woj. opolskie), zabudowana dużym budynkiem mieszkalnym o powierzchni użytkowej ok. 257 m² na działce ok. 862 m². Cena wywołania wynosi 555 750 zł za dom oraz udział 1/2 w prawie własności sąsiedniej działki, przy łącznej sumie oszacowania 741 000 zł.
Przedmiotem licytacji jest działka o powierzchni 0,0704 ha w miejscowości Chrzypsko Wielkie, zabudowana domem jednorodzinnym o powierzchni użytkowej ok. 169 m² oraz budynkiem gospodarczo-garażowym. Wartość szacunkowa nieruchomości wynosi 976 150 zł, a cena wywoławcza w licytacji to 683 305 zł.
Na sprzedaż w drodze publicznego przetargu ustnego oferowana jest nieruchomość gruntowa o łącznej powierzchni ok. 0,56 ha, położona w miejscowości Benenard w gminie Radziejowice. Na działce znajduje się wolnostojący, parterowy dom jednorodzinny z poddaszem nieużytkowym i garażem w bryle budynku, w zabudowie drewniano-murowanej.
W przetargu ustnym nieograniczonym oferowana jest nieruchomość gruntowa w Turku, zabudowana piętrowym domem jednorodzinnym w zabudowie szeregowej o powierzchni użytkowej ok. 152,5 m² z garażem w bryle budynku, na działce o pow. 0,0280 ha. Budynek z 1989 r. jest uzbrojony we wszystkie media miejskie, posiada klimatyzację z funkcją grzania i chłodzenia, a teren przed domem jest utwardzony kostką z urządzoną zielenią.
Na sprzedaż w trybie ofertowym udział 1/2 w nieruchomości gruntowej o powierzchni 4651 m², zabudowanej domem jednorodzinnym z garażem oraz budynkiem gospodarczo-usługowym, położonej w miejscowości Zawada w gminie Myślenice (woj. małopolskie). Cena wywoławcza udziału wynosi 501 000 zł brutto, a sprzedaż odbywa się w ramach postępowania upadłościowego na zasadach określonych w regulaminie przetargu.
Na przetarg wystawiona jest niezabudowana nieruchomość gruntowa należąca do Miasta Bydgoszczy, położona w Bydgoszczy w rejonie ulicy Stanisława Leszczyńskiego. Sprzedaż odbywa się w formie III przetargu ustnego nieograniczonego, z obowiązkiem wniesienia wadium w wyznaczonym terminie.
Na przetargu oferowana jest zabudowana działka rolna o powierzchni 1,05 ha położona w miejscowości Dylów Rządowy w gminie Pajęczno, zabudowana parterowym domem mieszkalnym z poddaszem użytkowym oraz kompleksem budynków gospodarczych, garażowych, stodołą i halą magazynową o łącznej dużej powierzchni zabudowy. Część siedliskową uzupełniają odłogowane obecnie grunty rolne, wcześniej użytkowane jako grunty orne.
Przedmiotem licytacji jest wolnostojący dom jednorodzinny o powierzchni ok. 250 m², położony w Poniatowie w województwie łódzkim, na działce o powierzchni ok. 0,10 ha, z tarasem, kuchnią, łazienką, WC i pomieszczeniem gospodarczym, wybudowany ok. 2000 roku. Nieruchomość uzbrojona jest w wodę, prąd i kanalizację do szamba, a cena wywołania w licytacji elektronicznej wynosi 913 500 zł.
Na licytacji komorniczej oferowany jest dom w zabudowie bliźniaczej w Straszynie o powierzchni 84 m², z 4 pokojami, wybudowany w 2013 roku, z łazienką, osobnym WC, kuchnią, balkonem i pomieszczeniem gospodarczym, na działce ok. 450 m². Nieruchomość z pełnym uzbrojeniem (gaz, woda, kanalizacja) ma cenę wywołania ok. 600 700 zł i jest obciążona służebnością osobistą dożywotniego, bezpłatnego zamieszkiwania.
Na licytacji komorniczej w Częstochowie oferowana jest nieruchomość gruntowa o powierzchni 0,0998 ha, zabudowana jednorodzinnym budynkiem mieszkalnym o powierzchni zabudowy 190 m². Cena wywołania wynosi 751 050 zł, przy oszacowanej wartości *** zł.
Przedmiotem elektronicznej licytacji jest nieruchomość gruntowa zabudowana położona w Poznaniu, w województwie wielkopolskim. Cena wywołania wynosi 608 000 zł przy wartości oszacowania 912 000 zł.
Przedmiotem I przetargu ustnego nieograniczonego jest zabudowana nieruchomość położona w Gorzowie Wielkopolskim, obejmująca trzy działki o łącznej powierzchni ok. 0,66 ha. Teren stanowi zwarty kompleks gruntów z istniejącą zabudową, przeznaczony do nabycia w trybie przetargu organizowanego przez gminę.
W przetargu syndyka oferowana jest nieruchomość gruntowa zabudowana budynkiem mieszkalnym, położona w miejscowości Cedry Wielkie. Wartość oszacowania wynosi 775 059 zł, a minimalna cena wywoławcza to 697 553,10 zł.