Przedmiotem oferty jest udział w nieruchomości lokalowej, stanowiącej lokal mieszkalny o nieokreślonym metrażu i liczbie pokoi, położony w bliżej nieoznaczonej miejscowości. Udział sprzedawany jest w trybie licytacji/przetargu lub od syndyka, co może stanowić okazję inwestycyjną dla kupującego.
Na licytacji komorniczej w Żaganiu (woj. lubuskie) oferowany jest udział w nieruchomości lokalowej położonej w budynku mieszkalnym w mieście. Cena wywołania wynosi 25 639,50 zł przy sumie oszacowania 34 186,00 zł.
Przedmiotem licytacji jest ułamkowa część nieruchomości położonej w Żaganiu (woj. lubuskie), stanowiącej lokal mieszkalny w budynku wielorodzinnym. Cena wywołania udziału wynosi 8 546,50 zł, przy sumie oszacowania 11 395,33 zł.
Lokal mieszkalny położony jest w Żaganiu w województwie lubuskim, w budynku wielorodzinnym w centralnej części miasta. Nieruchomość będzie przedmiotem licytacji komorniczej, z ceną wywołania 8 546,50 zł i sumą oszacowania 11 395,33 zł.
Na licytacji komorniczej w Głogowie oferowany jest lokal mieszkalny o powierzchni ok. 34 m², położony na parterze niskiego bloku, składający się z 2 pokoi, kuchni, przedpokoju oraz łazienki z WC, z przynależną piwnicą i komórką. Nieruchomość w prawie własności, z pełnym uzbrojeniem w media, ma cenę wywołania 93 600 zł.
Otrzymuj natychmiastowe powiadomienia o ofertach, śledź zmiany cen i przeglądaj przetargi, licytacje komornicze oraz oferty syndyków.
Sprawdź ofertę Premium
Na licytacji komorniczej oferowany jest lokal mieszkalny o powierzchni 47 m² w Barwicach (woj. zachodniopomorskie), składający się z 2 pokoi, kuchni oraz pomieszczenia gospodarczego o pow. 7 m². Z lokalem związany jest udział w częściach wspólnych budynku i gruncie, a cena wywołania wynosi 63 600 zł.
Na licytacji komorniczej w Szczecinku oferowany jest lokal mieszkalny o powierzchni 41,36 m², składający się z 2 pokoi, kuchni, łazienki, przedpokoju oraz piwnicy, z udziałem w nieruchomości wspólnej. Cena wywołania wynosi 73 462,50 zł przy sumie oszacowania 97 950,00 zł.
Lokal mieszkalny o powierzchni 46 m² położony w Sławnie (woj. zachodniopomorskie) składa się z 2 pokoi, kuchni, łazienki i przedpokoju oraz udziału w częściach wspólnych budynku i gruntu. Nieruchomość jest przedmiotem licytacji komorniczej, a cena wywołania wynosi 27 525 zł.
Przedmiotem licytacji jest udział 1/2 w lokalu mieszkalnym o powierzchni ok. 42,3 m², położonym w Dąbrowicy na Dolnym Śląsku, w budynku wielorodzinnym na 1. piętrze. Mieszkanie składa się z 2 pokoi, a cena wywołania w licytacji elektronicznej wynosi 23 666,67 zł.
Na licytacji komorniczej oferowany jest lokal mieszkalny o powierzchni 53,39 m² w miejscowości Brzezica (woj. dolnośląskie), składający się z 2 pokoi, kuchni, łazienki i przedpokoju, z przynależnym pomieszczeniem gospodarczym 7,40 m². Mieszkanie znajduje się w budynku jednopiętrowym, posiada media (prąd, woda, kanalizacja, c.o. z kotła na paliwo stałe), a cena wywołania wynosi 88 950 zł.
Przedmiotem licytacji jest udział 1/2 w spółdzielczym własnościowym prawie do mieszkania o powierzchni 32,47 m², położonego w Gorzowie Wielkopolskim w budynku czteropiętrowym na drugim piętrze. Lokal składa się z 2 pokoi, kuchni, łazienki z WC oraz przedpokoju, a cena wywołania w licytacji elektronicznej wynosi 75 000 zł.
Przedmiotem licytacji jest udział 1/6 w mieszkaniu o powierzchni 64,57 m², położonym w Nowej Soli w kamienicy na trzecim piętrze, składającym się z 2 pokoi, kuchni, łazienki i przedpokoju, o średnim standardzie funkcjonalnym. Cena wywołania udziału wynosi 28 125 zł, a z lokalem związany jest udział w częściach wspólnych budynku i gruncie.
Przedmiotem postępowania jest udział 1/2 w spółdzielczym własnościowym prawie do lokalu mieszkalnego w Grodzisku Wielkopolskim, położonym w budynku wielorodzinnym w rejonie centrum miasta. Nieruchomość sprzedawana jest w trybie publicznego konkursu ofert syndyka, z ceną wywoławczą nie niższą niż 86 950 zł netto.
Przedmiotem elektronicznej licytacji jest udział 1/2 w nieruchomości lokalowej położonej w miejscowości Otok w województwie zachodniopomorskim. Cena wywołania udziału wynosi 60 225 zł przy sumie oszacowania 80 300 zł.
Na licytacji komorniczej oferowany jest lokal mieszkalny o powierzchni 48 m² w miejscowości Tarnowo (woj. zachodniopomorskie), położony na 1. piętrze niskiego budynku z 1972 roku, faktycznie składający się z 3 pokoi, kuchni, łazienki i przedpokoju. Do mieszkania przynależy piwnica i pomieszczenie gospodarcze (łącznie z lokalem 81,34 m²), a cena wywołania wynosi 95 250 zł.
Przedmiotem elektronicznej licytacji jest nieruchomość położona w Lubsku (woj. lubuskie), stanowiąca lokal mieszkalny w budynku wielorodzinnym. Cena wywołania wynosi 86 666,67 zł przy sumie oszacowania 130 000,00 zł, a udział w licytacji wymaga wpłaty rękojmi 13 000,00 zł.
Na licytacji komorniczej oferowany jest 2‑pokojowy lokal mieszkalny o powierzchni 46,51 m², położony w miejscowości Górki w województwie kujawsko‑pomorskim, w budynku z lat 80. na ostatnim, drugim piętrze. Do mieszkania przynależy piwnica oraz garaż, a cena wywołania wynosi 72 133,33 zł.
Na licytacji komorniczej oferowany jest lokal mieszkalny o powierzchni 33,9 m² (z pomieszczeniami przynależnymi łącznie 38,67 m²), położony na parterze budynku wielorodzinnego w Boguszowie-Gorcach (rejon Stary Lesieniec), składający się z 2 pokoi, kuchni, łazienki z WC i przedpokoju. Cena wywołania wynosi 71 250 zł, a z lokalem związany jest udział w nieruchomości wspólnej.
Na licytacji komorniczej w Zabrzu oferowany jest udział 1/2 w prawie własności mieszkania o powierzchni 47,1 m², położonego na 2. piętrze niskiego bloku z lat 60., składającego się z 2 pokoi, kuchni, łazienki z WC oraz przedpokoju, z przynależną piwnicą. Lokal położony jest w zabudowie mieszkaniowej, a cena wywołania udziału wynosi 69 333,33 zł.
Lokal mieszkalny o powierzchni 57,29 m² położony jest w Jugowie, na parterze przedwojennego, trzykondygnacyjnego budynku wielorodzinnego w zabudowie wolnostojącej. Mieszkanie składa się z kuchni, 2 pokoi, łazienki z wc, przedpokoju i kotłowni, a nieruchomość jest przedmiotem II przetargu ustnego nieograniczonego organizowanego przez gminę.
Przedmiotem licytacji jest udział 1/6 we współwłasności spółdzielczego własnościowego prawa do mieszkania w Ozorkowie, o powierzchni 46,08 m², położonego na drugim piętrze bloku. Lokal składa się z 2 pokoi, kuchni, łazienki z WC i przedpokoju, jest rozkładowy, dwustronny, z balkonem, w stanie do użytkowania.
Na licytacji komorniczej w Elblągu oferowany jest udział 1/3 w prawie własności lokalu mieszkalnego o powierzchni 53 m², położonego na 1. piętrze kamienicy z ok. 1910 r., składającego się z 2 pokoi, kuchni, łazienki, WC oraz piwnicy, z dostępem do mediów (prąd, woda, gaz, kanalizacja). Cena wywołania wynosi 74 250 zł przy oszacowaniu 99 000 zł.
Przedmiotem licytacji jest udział 1/3 w lokalu mieszkalnym o powierzchni 47,9 m², położonym w Pionkach w województwie mazowieckim, składającym się z 2 pokoi, kuchni, przedpokoju oraz łazienki z WC i balkonu. Nieruchomość znajduje się w budynku wielorodzinnym, a cena wywołania udziału wynosi 50 750 zł.
Na licytacji komorniczej oferowany jest lokal mieszkalny o powierzchni ok. 40 m² w miejscowości Kleszczewo (woj. pomorskie), położony na 1. piętrze niskiego budynku z lat 70. Mieszkanie składa się z 2 pokoi, kuchni, łazienki i przedpokoju, posiada balkon oraz piwnicę, a cena wywołania wynosi 92 200 zł.
Przedmiotem licytacji jest udział 2/6 w prawie własności mieszkania o powierzchni 46,69 m², położonego na drugim piętrze budynku wielorodzinnego w Ostrowie Wielkopolskim, składającego się z 2 pokoi, kuchni, łazienki i przedpokoju, z przynależną piwnicą. Lokal z mediami miejskimi (woda, kanalizacja, gaz, CO) wyceniono na 73 000 zł, a cena wywołania w licytacji elektronicznej wynosi 48 666,67 zł.