Przedmiotem licytacji komorniczej jest udział 1/3 w lokalu mieszkalnym o powierzchni 44 m², położonym w Żaganiu w budynku wielorodzinnym, z przynależną piwnicą oraz udziałem w częściach wspólnych i gruncie. Cena wywołania udziału wynosi 40 533,33 zł przy sumie oszacowania 60 800,00 zł.
Przedmiotem sprzedaży z wolnej ręki syndyka jest udział 1/2 w spółdzielczym własnościowym prawie do lokalu mieszkalnego we Włocławku, w budynku wielorodzinnym, o cenie wywoławczej 98 153,25 zł. Nieruchomość stanowi przedmiot postępowania upadłościowego, a oferty zakupu należy składać w wyznaczonym terminie zgodnie z warunkami przetargu.
Przedmiotem licytacji jest spółdzielcze własnościowe prawo do mieszkania o powierzchni 61,59 m², położonego na poddaszu w budynku wielorodzinnym w Łaziskach Górnych, z przynależną piwnicą 4,42 m². Lokal składa się z 2 pokoi, kuchni, pralni, łazienki, wiatrołapu i pomieszczenia gospodarczego, jest uzbrojony w instalacje: elektryczną, gazową, wodno-kanalizacyjną oraz centralnego ogrzewania.
Na licytacji komorniczej oferowany jest lokal mieszkalny o powierzchni ok. 47 m², położony w miejscowości w gminie Tolkmicko (woj. warmińsko‑mazurskie), na parterze niskiego, przedwojennego budynku wielorodzinnego, z 2 pokojami, kuchnią, łazienką, WC i piwnicą. Nieruchomość z mediami (woda, kanalizacja, siła) wymaga nakładów remontowych, a cena wywołania w pierwszym terminie licytacji wynosi 82 500 zł.
Na licytacji komorniczej w Elblągu oferowany jest udział 1/2 w lokalu mieszkalnym o powierzchni 37,06 m², położonym na 1. piętrze kamienicy z 1914 roku, składającym się z 2 pokoi, kuchni, WC oraz piwnicy. Cena wywołania wynosi 57 750 zł, a z lokalem związany jest udział w nieruchomości wspólnej.
Otrzymuj natychmiastowe powiadomienia o ofertach, śledź zmiany cen i przeglądaj przetargi, licytacje komornicze oraz oferty syndyków.
Sprawdź ofertę Premium
Przedmiotem przetargu w trybie aukcji elektronicznej jest lokal mieszkalny o powierzchni 36,72 m², położony na I piętrze budynku w Bytomiu, w dzielnicy Bobrek. Mieszkanie składa się z 2 pokoi, pokoju z aneksem kuchennym, łazienki i przedpokoju, posiada piwnicę i zewnętrzne WC, jest uzbrojone w instalację elektryczną oraz wodno-kanalizacyjną, lecz nie ma ogrzewania.
Przedmiotem przetargu w trybie aukcji elektronicznej jest lokal mieszkalny o powierzchni 53,67 m², położony na parterze budynku w Bytomiu, w zabytkowej kamienicy ujętej w gminnej ewidencji zabytków. Mieszkanie składa się z 2 pokoi i kuchni, posiada przynależną łazienkę 3,96 m², podstawowe instalacje (elektryczna, wod.-kan.), brak ogrzewania oraz udział w częściach wspólnych budynku i gruncie.
Przedmiotem przetargu w formie aukcji elektronicznej jest 2‑pokojowy lokal mieszkalny o powierzchni 35,82 m², położony na I piętrze budynku mieszkalnego w Bytomiu, z przynależną piwnicą i WC na korytarzu. Mieszkanie znajduje się w budynku wpisanym do gminnej ewidencji zabytków, wyposażone jest w instalacje elektryczną, wodno‑kanalizacyjną oraz centralne ogrzewanie, a wraz z lokalem sprzedawany jest udział w częściach wspólnych budynku i gruncie.
Przedmiotem przetargu w trybie aukcji elektronicznej jest lokal mieszkalny o powierzchni 38,19 m², położony na II piętrze budynku w Bytomiu, składający się z 2 pokoi, kuchni, łazienki i przedpokoju, z podstawowymi instalacjami, lecz bez ogrzewania. Cena wywoławcza nieruchomości wynosi 71 000 zł, a wraz z lokalem sprzedawany jest udział w częściach wspólnych budynku i gruncie.
Przedmiotem przetargu w formie aukcji elektronicznej jest lokal mieszkalny o powierzchni 58,42 m², położony na poddaszu budynku w Bytomiu, składający się z 2 pokoi, kuchni, łazienki z WC oraz przedpokoju. Mieszkanie wyposażone jest w instalacje elektryczną, wodno-kanalizacyjną i gazową (brak ogrzewania) oraz związany z nim jest udział w częściach wspólnych budynku i gruncie, przy czym sam budynek figuruje w gminnej ewidencji zabytków.
Na sprzedaż w drodze I przetargu ustnego nieograniczonego przeznaczone jest prawo własności do lokalu mieszkalnego w Bogatyni, położonego w niewielkim budynku wielorodzinnym w centralnej części miasta. Mieszkanie stanowi odrębną nieruchomość lokalową, oferowaną w trybie przetargowym, co może stwarzać możliwość zakupu poniżej cen rynkowych.
Na licytacji komorniczej w Zambrowie oferowane jest mieszkanie własnościowe o powierzchni ok. 48,4 m², położone na 2. piętrze, składające się z 2 pokoi, kuchni, przedpokoju, łazienki i osobnego WC. Lokal mieszkalny w województwie podlaskim ma cenę wywołania 31 749,33 zł i związany jest z udziałem w nieruchomości wspólnej.
W przetargu ustnym nieograniczonym oferowany jest lokal mieszkalny w Boguszowie-Gorcach o powierzchni 61,84 m², położony w suterenie budynku, składający się z 2 pokoi, kuchni, 2 przedpokoi oraz łazienki z WC. Nieruchomość przeznaczona jest do nabycia w drodze przetargu organizowanego przez gminę, z obowiązkiem wniesienia wadium w wyznaczonym terminie.
Lokal mieszkalny położony w Zabrzu, w budynku wielorodzinnym w rejonie ulicy Witkacego, przeznaczony jest do nabycia w drodze ustnego przetargu nieograniczonego wraz z udziałem w prawie własności gruntu. Nieruchomość stanowi własność Gminy Miejskiej Zabrze, a sprzedaż odbywa się w trybie przetargowym, z obowiązkiem wniesienia wadium w wyznaczonym terminie.
Lokal mieszkalny należący do gminy położony jest w Zabrzu, w budynku wielorodzinnym w rejonie centrum miasta, sprzedawany wraz z udziałem w prawie własności gruntu w drodze ustnego przetargu nieograniczonego. Nieruchomość przeznaczona jest do nabycia na licytacji organizowanej przez miasto, z obowiązkiem wniesienia wadium w wyznaczonym terminie.
Na przetargu ustnym w Zabrzu oferowany jest lokal mieszkalny należący do Gminy Miejskiej Zabrze, położony w budynku wielorodzinnym w dzielnicy z rozwiniętą infrastrukturą miejską. Nieruchomość sprzedawana jest wraz z udziałem w prawie własności gruntu, w trybie przetargu organizowanego przez miasto.
Przedmiotem licytacji jest udział 1/3 w prawie własności mieszkania o powierzchni ok. 46 m², położonego w Szydłowie w województwie wielkopolskim, na parterze budynku z 1975 roku, składającego się z 2 pokoi, kuchni, łazienki, balkonu oraz piwnicy. Cena wywołania udziału wynosi 26 775 zł przy sumie oszacowania 35 700 zł.
Na licytacji komorniczej oferowany jest udział 1/2 w nieruchomości rolnej o powierzchni 2 ha w miejscowości Radoszki (woj. kujawsko-pomorskie), zabudowanej parterowym, drewnianym domem wolnostojącym o powierzchni zabudowy 49 m² z 2 pokojami, kuchnią, łazienką i pomieszczeniem gospodarczym oraz budynkiem gospodarczo-garażowym. Nieruchomość w zadowalającym stanie technicznym ma cenę wywołania 51 000 zł.
Przedmiotem licytacji jest udział 1/2 w spółdzielczym własnościowym prawie do mieszkania o powierzchni 52,9 m² w budynku wielorodzinnym w mieście, w wieżowcu o 12 kondygnacjach. Lokal składa się z dwóch pokoi, dużej kuchni, łazienki i przedpokoju, położony jest w budynku o konstrukcji żelbetowej z prefabrykatów.
Przedmiotem licytacji jest 1/2 udziału w lokalu mieszkalnym położonym w Lubsku, w budynku wielorodzinnym w rejonie centrum miasta. Nieruchomość wyceniono na 81 500 zł, a cena wywołania w licytacji wynosi 54 333,33 zł.
Przedmiotem licytacji komorniczej jest udział 3/32 w mieszkaniu o powierzchni 47,96 m², położonym w Pile w budynku z lat 80., na 5. piętrze 10‑kondygnacyjnego bloku. Lokal składa się z 2 pokoi, kuchni, łazienki i przedpokoju, posiada piwnicę, a cena wywołania udziału wynosi 17 789,06 zł.
Przedmiotem licytacji jest udział 3/16 w mieszkaniu o powierzchni 47,96 m², położonym w Pile w budynku z lat 80., na 5. piętrze 10‑kondygnacyjnego bloku. Lokal składa się z 2 pokoi, kuchni, łazienki i przedpokoju, z przynależną piwnicą, a cena wywołania udziału wynosi 35 578,13 zł.
Przedmiotem licytacji jest udział 1/6 w lokalu mieszkalnym o powierzchni 54,46 m², położonym w Słupsku, w budynku z lat 80., składającym się z 2 pokoi, kuchni, łazienki, przedpokoju oraz piwnicy, na 4. piętrze 5‑kondygnacyjnego bloku w dobrym stanie technicznym. Cena wywołania udziału wynosi 37 625,25 zł, a lokal posiada pełne uzbrojenie w media (prąd, woda, kanalizacja, gaz, ciepło miejskie).
Przedmiotem licytacji jest udział 1/2 w lokalu mieszkalnym o powierzchni ok. 38,7 m², położonym w miejscowości Runów PGR w województwie mazowieckim, w budynku z 1974 roku. Cena wywołania udziału wynosi 72 586,67 zł przy wartości oszacowania 108 880,00 zł.
Przedmiotem licytacji komorniczej jest udział 1/2 w prawie własności mieszkania o powierzchni 36 m², położonego na 4. piętrze w bloku z lat 70. w Zabrzu, składającego się z 2 pokoi, kuchni, przedpokoju oraz łazienki, z dostępem do mediów (woda, gaz, kanalizacja). Cena wywołania udziału wynosi 51 375 zł, przy sumie oszacowania 68 500 zł, a budynek jest ocieplony i wyposażony w domofon.