Na przetargu syndyka oferowany jest lokal mieszkalny o powierzchni 26,90 m² w budynku wielorodzinnym w Wałbrzychu, położony na 2. piętrze. Mieszkanie składa się z 2 pokoi, kuchni oraz łazienki z WC, a także posiada piwnicę o powierzchni 3,25 m².
Przedmiotem postępowania jest udział 1/6 w spółdzielczym własnościowym prawie do lokalu mieszkalnego w Częstochowie. Udział ten wystawiony jest w konkursie ofert w cenie wywoławczej 30 500 zł.
Przedmiotem licytacji komorniczej jest udział 1/4 w lokalu mieszkalnym o powierzchni 67,4 m², położonym w Urazie w gminie Oborniki Śląskie, w budynku wielolokalowym, na pierwszym piętrze, z dwoma pokojami, kuchnią, przedpokojem i pomieszczeniem przynależnym. Cena wywołania udziału wynosi 40 833,33 zł, przy sumie oszacowania 61 250,00 zł.
Na licytacji komorniczej oferowany jest lokal mieszkalny o powierzchni 60,40 m², położony w Czernikowie w województwie kujawsko-pomorskim, na 2. piętrze budynku, złożony z 2 pokoi, kuchni, łazienki, wc, przedpokoju oraz przynależnej piwnicy. Cena wywołania wynosi 76 500 zł, przy wartości oszacowania 102 000 zł.
Na licytacji komorniczej oferowany jest lokal mieszkalny o powierzchni 28,67 m² w Szczytnie, położony na 2. piętrze kamienicy z ok. 1910 r., składający się z 3 pokoi, kuchni, łazienki, WC oraz piwnicy. Mieszkanie z pełnymi mediami (m.in. woda, kanalizacja, gaz, internet, światłowód) ma cenę wywołania 95 333,33 zł.
Otrzymuj natychmiastowe powiadomienia o ofertach, śledź zmiany cen i przeglądaj przetargi, licytacje komornicze oraz oferty syndyków.
Sprawdź ofertę Premium
Przedmiotem licytacji jest udział 1/4 w prawie własności lokalu mieszkalnego o powierzchni 52,9 m², położonego w Ujeźdźcu w gminie Paczków (woj. opolskie), na parterze dwukondygnacyjnego budynku wielorodzinnego z lat 70. Lokal składa się z 2 pokoi, kuchni ze spiżarką, przedpokoju oraz łazienki z WC, jest wyposażony w instalacje elektryczną, wodno-kanalizacyjną i centralne ogrzewanie, a cena wywołania udziału wynosi 8 833,33 zł.
Przedmiotem licytacji jest udział 1/2 we współwłasności mieszkania położonego w miejscowości Wielka Wieś w województwie pomorskim. Nieruchomość lokalowa wystawiona jest w elektronicznej licytacji komorniczej z ceną wywołania 29 961,33 zł i sumą oszacowania 44 942,00 zł.
Na licytacji komorniczej oferowany jest lokal mieszkalny o powierzchni 32,86 m² w miejscowości Smólsko w województwie zachodniopomorskim, położony na 1. piętrze budynku z lat 50., składający się z 2 pokoi, kuchni, łazienki z WC i przedpokoju, z przynależną piwnicą i częścią budynku gospodarczego. Cena wywołania wynosi 44 250 zł przy oszacowaniu na 59 000 zł.
Mieszkanie o powierzchni 41,2 m² położone na drugim piętrze kamienicy w Jeleniej Górze (rejon Cieplice), składające się z 2 pokoi i kuchni, z WC w części wspólnej na półpiętrze. Lokal jest przedmiotem przetargu ustnego nieograniczonego wraz z udziałem w gruncie i częściach wspólnych budynku.
Przedmiotem licytacji komorniczej jest lokal mieszkalny o łącznej powierzchni 53,8 m² (w tym ok. 35,3 m² części mieszkalnej) położony w Jabłonowie Pomorskim, w budynku z końca XIX wieku. Mieszkanie składa się z 2 pokoi, kuchni oraz pomieszczeń przynależnych (piwnica, pomieszczenie gospodarcze), a cena wywołania wynosi 72 750 zł.
Lokal mieszkalny o powierzchni 32,3 m² położony w Nowej Rudzie, na trzeciej kondygnacji kamienicy z ok. 1800 r., składający się z 2 pokoi, kuchni, przedpokoju oraz łazienki z WC, z dostępem do mediów (woda, kanalizacja). Nieruchomość stanowiąca pełną własność z udziałem w częściach wspólnych budynku przeznaczona jest do sprzedaży w drodze elektronicznej licytacji komorniczej, z ceną wywołania 80 000 zł.
Przedmiotem licytacji komorniczej jest udział 1/2 w lokalu mieszkalnym o powierzchni 62,8 m², położonym w miejscowości Sadki (woj. kujawsko-pomorskie), w budynku wielorodzinnym dwukondygnacyjnym, na parterze, z 2 pokojami oraz piwnicą, kuchnią i łazienką, z dostępem do wody i kanalizacji. Cena wywołania udziału wynosi 37 050 zł przy sumie oszacowania 55 575 zł.
Przedmiotem sprzedaży w postępowaniu upadłościowym jest 1/6 udziału w spółdzielczym własnościowym prawie do mieszkania o powierzchni 41,5 m², położonego w budynku wielorodzinnym w Kielcach, składającego się z 2 pokoi, kuchni, łazienki z WC, przedpokoju, balkonu oraz piwnicy 3,2 m². Lokal znajduje się na parterze, ma średni standard wykończenia, a cena wywoławcza udziału wynosi co najmniej 48 600 zł.
Przedmiotem konkursu ofert jest udział 1/6 w prawie własności lokalu mieszkalnego w Łodzi, położonego w centralnej części miasta. Minimalna cena nabycia udziału wynosi 43 330 zł, co stanowi 70% wartości oszacowania, a wybór oferty nastąpi wyłącznie na podstawie zaoferowanej ceny.
Na sprzedaż w trybie postępowania upadłościowego oferowany jest udział 1/2 w lokalu mieszkalnym w Świdnicy o powierzchni 59,39 m², składającym się z dwóch pokoi, kuchni, łazienki i przedpokoju. Nieruchomość znajduje się w budynku wielorodzinnym w rejonie centrum miasta, a cena wywoławcza udziału wynosi nie mniej niż 66 400 zł netto.
Na sprzedaż w ramach postępowania upadłościowego udział 1/2 w prawie własności mieszkania o powierzchni 65,10 m² (plus piwnica 9,60 m²) w Olszynie Lubańskiej, położonego na drugiej kondygnacji dwukondygnacyjnego budynku z podpiwniczeniem. Lokal składa się z dwóch pokoi, kuchni oraz łazienki z WC, a cena wywoławcza udziału wynosi 22 340 zł.
Na sprzedaż w ramach postępowania upadłościowego oferowany jest udział 1/4 w spółdzielczym własnościowym prawie do lokalu mieszkalnego w Krasnymstawie. Cena wywoławcza udziału wynosi nie mniej niż 64 050 zł, a warunkiem udziału w procedurze jest wpłata wadium w wysokości 10% ceny wywoławczej.
Przedmiotem licytacji jest udział 1/4 w lokalu mieszkalnym o powierzchni 46,86 m², położonym w Łodzi, składającym się z 2 pokoi, kuchni, łazienki z WC, przedpokoju, balkonu oraz piwnicy. Mieszkanie znajduje się na 2. piętrze budynku, a cena wywołania udziału wynosi 63 750 zł.
Na przetargu oferowany jest lokal mieszkalny o powierzchni 40,70 m² w Drawsku Pomorskim, składający się z dwóch pokoi, kuchni, ubikacji i przedpokoju. Do mieszkania przynależą dwa pomieszczenia gospodarcze o łącznej powierzchni 23,60 m², co stanowi dodatkową przestrzeń do przechowywania lub adaptacji.
Przedmiotem postępowania jest lokal mieszkalny o powierzchni 41,40 m², położony na pierwszym piętrze niskiego budynku w Rogalicach, składający się z 2 pokoi, kuchni oraz łazienki z WC, o trójstronnym układzie i przeciętnym standardzie wykończenia. Mieszkanie posiada instalację wodno-kanalizacyjną i elektryczną, ogrzewanie węglowe, a wraz z lokalem zbywany jest udział w nieruchomości wspólnej oraz w prawie własności gruntu.
Przedmiotem elektronicznej licytacji komorniczej jest lokal mieszkalny o powierzchni ok. 48,6 m² położony w miejscowości Gniewkowo (woj. kujawsko‑pomorskie). Cena wywołania wynosi 61 000 zł, przy oszacowaniu na 91 500 zł.
Przedmiotem licytacji jest lokal mieszkalny położony w Gronowie Górnym w województwie warmińsko-mazurskim. Nieruchomość wyceniono na 80 000 zł, a cena wywołania w licytacji elektronicznej wynosi 60 000 zł.
Na licytacji komorniczej w Jeleniej Górze oferowany jest udział 1/2 w mieszkaniu o powierzchni 35,2 m², położonym na 1. piętrze bloku z lat 70., składającym się z 2 pokoi, łazienki i WC. Cena wywołania wynosi 92 632,50 zł, a lokal znajduje się w budynku wielorodzinnym w jednej z dzielnic miasta.
W II przetargu ustnym nieograniczonym oferowany jest lokal mieszkalny o powierzchni 41,82 m² w miejscowości Jankowa Żagańska (gmina Iłowa), z kuchnią, dwoma pokojami, skrytką i przedpokojem na dwóch kondygnacjach oraz dwiema piwnicami o łącznej powierzchni 21 m². Nieruchomość z udziałem w częściach wspólnych budynku i działce o pow. 2000 m² ma cenę wywoławczą 80 000 zł.
Mieszkanie o powierzchni 51,93 m² położone na parterze budynku w Bytomiu, składające się z 2 pokoi, kuchni, łazienki i przedpokoju, wyposażone jest w instalacje elektryczną, wodociągowo-kanalizacyjną oraz centralne ogrzewanie. Lokal znajduje się w budynku ujętym w gminnej ewidencji zabytków i sprzedawany jest w trybie przetargu w formie aukcji elektronicznej wraz z udziałem w częściach wspólnych oraz w prawie własności gruntu.