Na licytacji publicznej oferowany jest udział 1/2 w działce o powierzchni 580 m² zabudowanej domem jednorodzinnym, położonej w Inowrocławiu. Wartość szacunkowa udziału wynosi 51 459,50 zł, a cena wywoławcza 38 594,63 zł.
Przedmiotem licytacji jest udział 2125/22808 w nieruchomości gruntowej leśnej położonej w Warszawie, w dzielnicy Wesoła. Działki mają dostęp do drogi publicznej oraz stanowią teren oznaczony w księdze wieczystej jako las.
Na sprzedaż w trybie licytacji/przetargu działka rolna o powierzchni 0,4340 ha, położona w miejscowości Piława Górna (rejon Kośmina). Zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego teren przeznaczony jest pod istniejącą działalność produkcyjną z dojazdem drogami lokalnymi.
Przedmiotem licytacji jest udział 1/4 w mieszkaniu o powierzchni 53,58 m², położonym na parterze w budynku wielorodzinnym w Jędrzejowie, składającym się z 2 pokoi, kuchni, łazienki, przedpokoju oraz piwnicy. Udział wyceniono na 82 873 zł, a cena wywołania wynosi 62 154,75 zł (w treści ogłoszenia podano także niższą cenę wywołania 8 287,30 zł).
Na licytacji komorniczej oferowany jest udział 1/3 w wolnostojącym domu jednorodzinnym o powierzchni ok. 122 m², z 5 pokojami, wybudowanym w 1974 r., położonym we Lwówku (woj. wielkopolskie) na działce ok. 0,0568 ha, zabudowanej także budynkiem gospodarczym. Nieruchomość z mediami (gaz, woda, kanalizacja), w zabudowie dwukondygnacyjnej i w całości podpiwniczonej, ma dostęp do asfaltowej drogi, a cena wywołania udziału wynosi 96 780 zł.
Otrzymuj natychmiastowe powiadomienia o ofertach, śledź zmiany cen i przeglądaj przetargi, licytacje komornicze oraz oferty syndyków.
Sprawdź ofertę Premium
Przedmiotem licytacji jest lokal mieszkalny o powierzchni 72,01 m², składający się z dwóch pokoi, kuchni, przedpokoju, łazienki oraz przynależnego pomieszczenia gospodarczego o pow. 8,88 m². Mieszkanie w stanie do częściowego wykończenia (m.in. niewykończona posadzka w jednym pokoju), z oknami PCV, podstawowymi instalacjami oraz ogrzewaniem i ciepłą wodą z pieca na paliwo stałe.
Przedmiotem licytacji jest niezabudowana działka gruntowa o powierzchni 153 m², o wydłużonym, wąskim kształcie typowym dla działek drogowych, położona w rejonie ulicy o charakterze mieszkalno-leśnym. Teren jest nieutwardzony, częściowo porośnięty darnią i wysypany tłuczniem, w otoczeniu zabudowy jednorodzinnej oraz terenów leśnych.
Przedmiotem licytacji jest udział 1/2 w niezabudowanej działce gruntu o powierzchni 1171 m², położonej w miejscowości Dyzin w gminie Celestynów, w drugiej linii zabudowy, z dojazdem drogą wewnętrzną. Nieruchomość ma charakter rolny, jest porośnięta drzewami i krzewami, nieużytkowana gospodarczo, a w dalszym sąsiedztwie znajduje się luźna zabudowa jednorodzinna i siedliskowa.
Przedmiotem przetargu jest niezabudowana działka gruntowa o powierzchni 0,38 ha, położona we wsi Sokołów Stary w gminie Końskie, w powiecie koneckim. Nieruchomość o przeznaczeniu rolnym i leśnym ma przeciętne położenie, niski wskaźnik bonitacji oraz słabą dostępność komunikacyjną z uwagi na brak bezpośredniego dostępu do drogi publicznej.
Na licytacji komorniczej w Węgorzewie oferowany jest lokal mieszkalny o powierzchni 36,98 m², położony na pierwszym piętrze budynku. Cena wywołania wynosi 96 000 zł, przy wartości oszacowania 128 000 zł.
Przedmiotem licytacji jest 3‑pokojowe mieszkanie o powierzchni 46,08 m², położone w budynku z lat 80. w Dębnie, na 2. piętrze czteropiętrowego bloku z wielkiej płyty, o funkcjonalnym układzie pomieszczeń, z balkonem i osobną łazienką oraz WC, w standardzie wykończenia średnim. Cena wywołania wynosi 90 000 zł przy wartości oszacowania 135 000 zł.
Przedmiotem aukcji elektronicznej jest prawo użytkowania wieczystego niezabudowanej działki gruntu o powierzchni 1 142 m², położonej w Pile w województwie wielkopolskim. Cena wywoławcza wynosi 56 100 zł, a wymagane wadium to 10% tej kwoty, płatne przelewem do wskazanego w ogłoszeniu terminu.
Przedmiotem aukcji elektronicznej jest prawo użytkowania wieczystego pięciu działek położonych w miejscowości Podgaje, gmina Okonek, w powiecie złotowskim w województwie wielkopolskim, wraz z udziałami w dwóch dodatkowych działkach. Nieruchomości gruntowe są sprzedawane w trybie przetargowym, z obowiązkiem wniesienia wadium do wyznaczonego terminu w zależności od wybranej działki.
Przedmiotem aukcji elektronicznej jest prawo użytkowania wieczystego pięciu działek położonych w miejscowości Podgaje, gmina Okonek, w powiecie złotowskim w województwie wielkopolskim. Nieruchomości gruntowe sprzedawane są w trybie przetargowym z obowiązkiem wniesienia wadium do wyznaczonego terminu, zależnie od wybranej działki.
Przedmiotem aukcji elektronicznej jest prawo użytkowania wieczystego pięciu działek położonych w miejscowości Podgaje, gmina Okonek, w województwie wielkopolskim. Nieruchomości gruntowe przeznaczone są do nabycia w trybie przetargowym, z obowiązkiem wniesienia wadium w wymaganej kwocie do wskazanego terminu.
Przedmiotem aukcji elektronicznej jest prawo użytkowania wieczystego pięciu działek położonych w miejscowości Podgaje, gmina Okonek, w powiecie złotowskim w województwie wielkopolskim. Nieruchomości gruntowe przeznaczone są do nabycia w trybie przetargowym, z obowiązkiem wniesienia wadium do wskazanego terminu w zależności od wybranej działki.
Przedmiotem aukcji elektronicznej jest prawo użytkowania wieczystego pięciu działek położonych w miejscowości Podgaje, gmina Okonek, w województwie wielkopolskim. Nieruchomości gruntowe są sprzedawane w trybie przetargowym, z obowiązkiem wniesienia wadium w wymaganej kwocie do wskazanego terminu.
Przedmiotem aukcji elektronicznej jest prawo użytkowania wieczystego pięciu działek położonych w miejscowości Podgaje, gmina Okonek, w województwie wielkopolskim. Nieruchomości gruntowe sprzedawane są w trybie przetargowym, z obowiązkiem wniesienia wadium w wymaganej kwocie do wskazanego terminu, zależnie od wybranej działki.
Na sprzedaż w drodze licytacji oferowane są dwie działki gruntowe o łącznej powierzchni ok. 1,88 ha, położone w miejscowości Woszczele w gminie Ełk. Suma oszacowania wynosi 89 000 zł za całość, a cena wywoławcza to 66 750 zł.
Przedmiotem postępowania jest niezabudowana nieruchomość rolna o łącznej powierzchni 1,02 ha, położona we wsi Wilamów w gminie Szadek (powiat zduńskowolski, woj. łódzkie), obejmująca grunty orne oraz częściowo las. Działki w kształcie prostokątów mają bezpośredni dostęp do drogi i są objęte umową dzierżawy na 10 lat z czynszem w wysokości równowartości 300 kg żyta za hektar rocznie.
Na licytacji komorniczej w Bytomiu oferowane jest mieszkanie o powierzchni 63,61 m², położone na parterze kamienicy z 1926 r., składające się z 3 pokoi, kuchni, łazienki i przedpokoju. Lokal z pełnym uzbrojeniem w media i własnym CO węglowym wymaga remontu, a cena wywołania wynosi 83 700 zł.
Przedmiotem postępowania jest nieruchomość gruntowa o łącznej powierzchni 636 m², położona w miejscowości Stowięcino w gminie Sławno, składająca się z dwóch działek, w tym jednej o regularnym, prostokątnym kształcie. Teren jest ogrodzony, częściowo zagospodarowany, zabudowany parterowym, murowanym budynkiem gospodarczym o pow. ok. 31 m² i uzbrojony w sieć elektryczną.
Przedmiotem licytacji jest 1/2 udziału w lokalu mieszkalnym o powierzchni 62,51 m², położonym w Wałbrzychu, w budynku z ok. 1945 r., składającym się z 2 pokoi, kuchni, przedpokoju oraz pomieszczeń gospodarczych i piwnicy, po przebudowie części pomieszczeń. Nieruchomość znajduje się na 4. piętrze, a cena wywołania udziału wynosi 46 100 zł przy sumie oszacowania całego lokalu 138 300 zł.
Przedmiotem licytacji komorniczej jest udział 1/3 w nieruchomości gruntowej w miejscowości Muszkowo (gmina Krzeszyce, woj. lubuskie), obejmującej wolnostojący dom jednorodzinny z ok. 1910 r. o powierzchni zabudowy 175 m² (ok. 147 m² użytkowej, 4 pokoje) z przybudówką oraz zabudowaniami gospodarczymi na dużej działce. W skład wchodzą także dwie niezabudowane działki rolne i pastwiska o łącznej powierzchni ponad 1,2 ha, a cena wywołania udziału wynosi 63 644,67 zł.