Do sprzedaży w drodze przetargu nieograniczonego przeznaczona jest niezabudowana nieruchomość nierolna o powierzchni 0,2991 ha, położona w miejscowości Szynwałd w gminie Łasin (powiat grudziądzki, woj. kujawsko-pomorskie). Cena wywoławcza wynosi 295 000 zł, a przetarg zaplanowano na 10 czerwca 2026 r.
Przedmiotem przetargu nieograniczonego jest niezabudowana nieruchomość gruntowa o powierzchni 0,9000 ha, położona w gminie Tczew (obręb Mieścin) w województwie pomorskim, o charakterze głównie leśnym. Działka nierolna, objęta studium uwarunkowań, położona jest w strefie zabytkowego założenia dworsko‑parkowego i ochrony konserwatorskiej, a cena wywoławcza wynosi 201 120 zł.
Przedmiotem licytacji jest przestronne, 5‑pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 101 m² z piwnicą, położone na pierwszym piętrze w trzypiętrowym budynku wielorodzinnym we Wschowie (woj. lubuskie). Lokal z indywidualnym ogrzewaniem i pełnym uzbrojeniem mediów wystawiony jest w licytacji elektronicznej, z ceną wywołania 232 400 zł.
Na licytacji komorniczej oferowane jest mieszkanie o powierzchni ok. 83 m² w Otmuchowie, położone na parterze kamienicy z początku XX wieku, składające się z 2 pokoi, kuchni, łazienki, WC, pomieszczenia gospodarczego, przedpokoju oraz piwnicy. Lokal w prawie własności z mediami (prąd, woda, kanalizacja, gaz) ma cenę wywołania 268 500 zł.
Na licytacji komorniczej oferowany jest udział 1/2 w mieszkaniu o powierzchni ok. 65,5 m², położonym w Lublinie w nowszym budynku z 2013 roku, na parterze bloku pięciokondygnacyjnego. Lokal składa się z 3 pokoi, kuchni, łazienki, balkonu oraz komórki lokatorskiej/piwnicy, jest uzbrojony w pełne media, a cena wywołania wynosi 236 000 zł.
Otrzymuj natychmiastowe powiadomienia o ofertach, śledź zmiany cen i przeglądaj przetargi, licytacje komornicze oraz oferty syndyków.
Sprawdź ofertę Premium
Przedmiotem pierwszej licytacji komorniczej jest udział łącznie w 6/6 własności lokalu mieszkalnego o powierzchni 80,71 m², położonego w centrum Szczecinka w województwie zachodniopomorskim. Mieszkanie składa się z 3 pokoi, kuchni, WC, spiżarni i przedpokoju, a cena wywołania udziałów wynosi 224 475 zł.
Na licytacji komorniczej oferowany jest lokal mieszkalny w Bornem Sulinowie o łącznej powierzchni użytkowej 69,30 m² (wraz z piwnicą 3,40 m²), składający się z 3 pokoi, kuchni, łazienki, WC i przedpokoju. Nieruchomość znajduje się w budynku wielorodzinnym, jest związana z udziałem w częściach wspólnych, a cena wywołania wynosi 232 125 zł.
Na licytacji komorniczej w Legnicy oferowane jest spółdzielcze własnościowe prawo do mieszkania o powierzchni 52 m², położonego na 5. piętrze w 10‑piętrowym bloku na osiedlu mieszkaniowym, składającego się z 2 pokoi, kuchni, łazienki z WC, przedpokoju oraz balkonu i piwnicy. Lokal z pełnym uzbrojeniem w media ma cenę wywołania 202 666,67 zł przy wartości oszacowania 304 000,00 zł.
Na licytacji komorniczej oferowane jest 2‑pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 46 m² z balkonem i piwnicą, położone w wysokim bloku z lat 70. w Lublinie. Lokal znajduje się na 6. piętrze budynku z pełnym uzbrojeniem w media miejskie, a cena wywołania wynosi 273 750 zł.
Na licytacji komorniczej w centrum Miejskiej Górki oferowana jest nieruchomość o pow. działki 0,033 ha, zabudowana dwukondygnacyjnym budynkiem mieszkalnym o powierzchni użytkowej 158,4 m² oraz dwoma budynkami niemieszkalnymi (ok. 107 m² i 64,29 m²). Nieruchomość o przeznaczeniu mieszkaniowym ma cenę wywołania 292 108 zł i położona jest w województwie wielkopolskim.
Przedmiotem licytacji jest udział 1/2 w nieruchomości gruntowej w Międzyrzecu Podlaskim, zabudowanej kamienicą o łącznej powierzchni użytkowej ok. 136 m², obejmujący wschodnią część budynku. W skład tej części wchodzą trzy niezależne lokale mieszkalne na dwóch kondygnacjach i zaadaptowanym poddaszu, a cena wywołania udziału wynosi 243 229,50 zł.
Przedmiotem licytacji jest prawo własności wolnostojącego domu jednorodzinnego z zabudowaniami gospodarczymi, położonego w Michowie (woj. lubelskie) na działkach o łącznej powierzchni 0,10 ha. Nieruchomość o zróżnicowanym stanie technicznym ma cenę wywołania 237 750 zł i jest sprzedawana w drodze licytacji komorniczej.
Przedmiotem licytacji jest działka zabudowana o powierzchni 0,1190 ha, położona w Białym Borze w województwie zachodniopomorskim. Nieruchomość została oszacowana na 313 300 zł, a cena wywołania w licytacji komorniczej wynosi 208 866,67 zł.
W przetargu oferowany jest lokal mieszkalny w budynku wielorodzinnym w Warszawie, w dzielnicy Wola, zarządzanym przez wspólnotę mieszkaniową i podłączonym do pełnej infrastruktury miejskiej. Nieruchomość położona jest ok. 6 km od ścisłego centrum, w rejonie z bardzo dobrym dostępem do komunikacji miejskiej (autobusy, tramwaje, kolej, metro).
Na licytacji komorniczej oferowana jest zabudowana działka o powierzchni 0,1100 ha położona w miejscowości Łubowo w województwie zachodniopomorskim. Cena wywołania wynosi 207 900 zł, przy sumie oszacowania 277 200 zł.
Przedmiotem licytacji jest udział 1/2 w nieruchomości gruntowej w miejscowości Kolonia Janów (woj. mazowieckie), obejmującej działkę zabudowaną dwoma budynkami mieszkalnymi jednorodzinnymi oraz działkę niezabudowaną. Cena wywołania udziału wynosi 211 500 zł, przy sumie oszacowania 282 000 zł.
Do przetargu nieograniczonego przeznaczono niezabudowaną nierolną nieruchomość gruntową o powierzchni 0,3400 ha, położoną w miejscowości Wielka Nieszawka w powiecie toruńskim (sprzedaż udziału 1/2 w działce). Cena wywoławcza wynosi 243 000 zł, a licytacja odbędzie się na początku czerwca 2026 r.
Na licytacji komorniczej w Słupsku oferowane jest mieszkanie własnościowe o powierzchni 64,56 m², składające się z 3 pokoi, aneksu kuchennego, łazienki, WC, przedpokoju, z balkonem i piwnicą, położone w budynku z 1991 roku. Cena wywołania wynosi 211 333,33 zł przy sumie oszacowania 317 000,00 zł.
Na licytacji komorniczej w Elblągu oferowane jest mieszkanie własnościowe o powierzchni 57,8 m², położone na 1. piętrze 3‑piętrowego budynku z 1941 roku, składające się z 3 pokoi, kuchni, łazienki, WC oraz piwnicy, z dostępem do mediów (prąd, woda, kanalizacja, gaz). Cena wywołania wynosi 258 750 zł, a lokal znajduje się w budynku wielorodzinnym z bezpośrednim dostępem do asfaltowej drogi publicznej.
Na licytacji komorniczej w Poznaniu (osiedle w rejonie Pod Lipami) oferowany jest lokal mieszkalny o powierzchni ok. 40,3 m², położony na 12. piętrze bloku z lat 80., składający się z 2 pokoi, kuchni oraz piwnicy, z dostępem do mediów miejskich. Cena wywołania wynosi 239 600 zł, przy czym sprzedaż obejmuje udziały w lokalu wraz z udziałem w nieruchomości wspólnej oraz zastrzeżeniem dożywotniego prawa użytkowania.
Na licytacji komorniczej w Dąbrowie Górniczej oferowany jest trzypoziomowy, wyremontowany lokal mieszkalny w budynku wielorodzinnym o powierzchni ok. 141 m² z przynależnym garażem ok. 16 m², w bardzo dobrym stanie technicznym. Mieszkanie składa się z 5 pokoi, kuchni, dwóch łazienek, przedpokoju, wiatrołapu, schowka oraz trzech tarasów/balkonów, a cena wywołania wynosi 212 500 zł.
Na licytacji komorniczej w Dąbrowie Górniczej oferowany jest trzypoziomowy, wyremontowany lokal mieszkalny w budynku wielorodzinnym o powierzchni ok. 141 m² z przynależnym garażem ok. 16 m². Mieszkanie składa się z 5 pokoi, kuchni, 2 łazienek, przedpokoju, wiatrołapu, schowka oraz trzech tarasów/balkonów, a cena wywołania wynosi 212 500 zł.
Przedmiotem licytacji jest nieruchomość położona w Drogomyślu w województwie śląskim, objęta księgą wieczystą, o wartości oszacowania 287 200 zł. Licytacja stacjonarna odbędzie się w czerwcu 2026 r., a cena wywołania wynosi 215 400 zł.
Przedmiotem licytacji jest prawo użytkowania wieczystego działki o powierzchni 844 m² zabudowanej parterowym, wolnostojącym domem jednorodzinnym z garażem w Starogardzie Gdańskim. Nieruchomość z dostępem do wody i kanalizacji, ogrodzona, w stanie wymagającym zagospodarowania terenu, ma cenę wywołania 214 771,33 zł.
Przedmiotem licytacji jest udział 1/2 w wolnostojącym, dwukondygnacyjnym domu jednorodzinnym o powierzchni użytkowej ok. 189,5 m², położonym w Gierałtowicach, na zagospodarowanej i ogrodzonej działce w otoczeniu zabudowy jednorodzinnej i terenów rolnych. Budynek z lat 80. z dobudową z 1997 r. wyposażony jest w media (prąd, woda, gaz, kanalizacja) oraz instalacje wewnętrzne, a cena wywołania udziału wynosi 236 333,33 zł.