Na sprzedaż w drodze przetargu nieograniczonego oferowana jest nieruchomość rolna o powierzchni 0,0700 ha, położona w miejscowości Dzierzgów w powiecie włoszczowskim (woj. świętokrzyskie). Cena wywoławcza działki wynosi 4 370 zł, a teren objęty jest miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego.
Na sprzedaż w drodze przetargu nieograniczonego wystawiono grunt rolny o powierzchni 0,1500 ha, położony w miejscowości Dzierzgów w gminie Radków w województwie świętokrzyskim. Cena wywoławcza nieruchomości wynosi 14 620 zł, a teren objęty jest miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego.
Przedmiotem przetargu nieograniczonego jest grunt rolny o powierzchni 0,10 ha położony w miejscowości Dzierzgów w powiecie włoszczowskim (woj. świętokrzyskie), objęty miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego. Nieruchomość oferowana jest do sprzedaży z ceną wywoławczą 2 890 zł, a licytacja zaplanowana jest na 25.05.2026 r.
Na sprzedaż w drodze przetargu nieograniczonego grunt rolny o powierzchni 0,0778 ha, położony w miejscowości Krzywcza w powiecie przemyskim (woj. podkarpackie). Cena wywoławcza wynosi 5 280 zł, a przetarg zaplanowano na 22.05.2026 r.
Przedmiotem licytacji komorniczej jest lokal mieszkalny o powierzchni ok. 73 m², położony w Marcinkowicach w województwie zachodniopomorskim, w budynku z lat 70. Lokal znajduje się na parterze, składa się z 3 pokoi, kuchni, łazienki i WC, jest zamieszkały, a cena wywołania wynosi 35 850 zł.
Otrzymuj natychmiastowe powiadomienia o ofertach, śledź zmiany cen i przeglądaj przetargi, licytacje komornicze oraz oferty syndyków.
Sprawdź ofertę Premium
Przedmiotem licytacji jest lokal mieszkalny o powierzchni 39,30 m², położony w gminie Dmosin (wieś Kołacin) w budynku murowanym, w którym wyodrębniono 4 lokale. Mieszkanie rozkładowe składa się z 2 pokoi, łazienki z WC i korytarzy, posiada udział w gruncie i częściach wspólnych budynku, a cena wywołania wynosi 19 543,33 zł.
Przedmiotem licytacji jest udział 1/2 w lokalu mieszkalnym o powierzchni 61,8 m², położonym na poddaszu budynku wielorodzinnego we wsi Kadyny koło Tolkmicka (woj. warmińsko-mazurskie), składającym się z 3 pokoi, kuchni, łazienki z WC i przedpokoju, z dodatkowym pokojem na zaadaptowanym strychu należącym do części wspólnych. Nieruchomość znajduje się w zadbanym, dwukondygnacyjnym budynku z lat 90., z podstawową infrastrukturą w otoczeniu, a cena wywołania udziału wynosi 113 666,67 zł.
Na licytacji komorniczej w Zielonej Górze oferowany jest lokal mieszkalny o powierzchni 47,5 m², położony na 3. piętrze budynku wielorodzinnego, składający się z 3 pokoi, kuchni, łazienki, przedpokoju oraz wydzielonego WC, z ogrzewaniem z sieci miejskiej. Cena wywołania wynosi 263 625 zł przy oszacowaniu 351 500 zł.
Przedmiotem licytacji jest prawo własności mieszkania o powierzchni 64,9 m², położonego w Jeleniej Górze w budynku wielorodzinnym, na wyższej kondygnacji, składającego się z 3 pokoi, kuchni, przedpokoju, łazienki, WC oraz piwnicy. Lokal z mediami (woda, gaz, kanalizacja, internet, kablówka) ma cenę wywołania 212 055 zł.
Na licytacji komorniczej w Inowrocławiu oferowane jest mieszkanie o powierzchni ok. 60,6 m², położone na 4. piętrze bloku z 1981 roku, składające się z 3 pokoi, kuchni, łazienki, WC, balkonu oraz piwnicy. Lokal stanowiący pełną własność ma cenę wywołania 240 266,67 zł.
Na licytacji komorniczej w Bydgoszczy oferowane jest 2‑pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 48 m², położone na 2. piętrze budynku z lat 50. z piwnicą i pełnym uzbrojeniem w media. Lokal stanowi prawo własności, znajduje się w budynku o średnim stanie technicznym, a cena wywołania wynosi 244 500 zł.
Na licytacji komorniczej w Łodzi oferowane jest mieszkanie o powierzchni ok. 63 m², położone na 3. piętrze w budynku wielorodzinnym, w ramach spółdzielczego własnościowego prawa do lokalu. Lokal składa się z 3 pokoi, kuchni, przedpokoju oraz łazienki z WC, a cena wywołania wynosi 371 625 zł.
Przedmiotem licytacji jest prawo własności mieszkania o powierzchni 73,20 m², położonego w budynku wielorodzinnym w Rzeszowie, na parterze, składającego się z trzech pokoi, kuchni, łazienki i hallu, z przynależnym ogródkiem. Lokal wyceniono na 753 700 zł, a cena wywołania w licytacji elektronicznej wynosi 565 275 zł.
Kawalerka o powierzchni 32,17 m² położona na ostatnim piętrze bloku z lat 70. w Nowej Rudzie, składająca się z pokoju, kuchni, łazienki z WC i przedpokoju, z przynależną piwnicą. Lokal z mediami miejskimi (woda, kanalizacja, gaz, c.o.) jest przedmiotem licytacji komorniczej, z ceną wywołania 111 000 zł.
Przedmiotem licytacji jest mieszkanie o powierzchni 46,7 m² w budynku wielorodzinnym w Mińsku Mazowieckim, położone na 2. piętrze, z balkonem i piwnicą. Lokal składa się z pokoju z aneksem kuchennym, dwóch pokoi, garderoby, łazienki i przedpokoju, a cena wywołania wynosi 365 250 zł.
Na licytacji komorniczej oferowany jest lokal mieszkalny stanowiący odrębną nieruchomość w Szczecinie, w województwie zachodniopomorskim. Cena wywołania wynosi 330 750 zł, przy sumie oszacowania 441 000 zł.
Przedmiotem elektronicznej licytacji jest udział 1/3 w spółdzielczym własnościowym prawie do mieszkania o powierzchni ok. 81 m², położonego w Pile, w budynku z lat 70., na 7. piętrze, z 4 pokojami, balkonem i piwnicą. Lokal w budynku 10‑piętrowym, uzbrojonym w pełne media, ma cenę wywołania 92 866,67 zł przy sumie oszacowania 139 300,00 zł.
Na licytacji komorniczej w Krakowie (dzielnica Podgórze) oferowany jest lokal mieszkalny o powierzchni 49,13 m², położony na 1. piętrze w 11‑kondygnacyjnym budynku. Mieszkanie składa się z 2 pokoi, kuchni, przedpokoju oraz łazienki z WC, a cena wywołania wynosi 497 250 zł.
Przedmiotem licytacji jest 3‑pokojowy lokal mieszkalny o powierzchni ok. 71 m², położony w Ząbkach w budynku z 2014 roku, na parterze, z aneksem kuchennym, łazienką, WC, tarasem i ogródkiem. Cena wywołania wynosi 519 000 zł, a lokal jest w prawie własności, z dostępem do mediów (woda, kanalizacja).
Lokal mieszkalny o powierzchni 48 m² położony na parterze budynku wielorodzinnego w Komorowie Starym, składający się z 2 pokoi, kuchni, przedpokoju i łazienki, z oknami PCV i drewnianą stolarką drzwiową. Nieruchomość stanowi udział 1/5 w nieruchomości wspólnej i jest przedmiotem elektronicznej licytacji komorniczej z ceną wywołania 129 450 zł.
Na licytacji komorniczej w Łodzi oferowany jest lokal mieszkalny stanowiący odrębną nieruchomość, położony w budynku przy jednej z głównych arterii miasta. Cena wywołania wynosi 230 025 zł, przy sumie oszacowania 306 700 zł.
Na licytacji komorniczej w Pruszkowie oferowany jest lokal mieszkalny o powierzchni 48,4 m², położony na 7. piętrze 10‑kondygnacyjnego bloku, składający się z 2 pokoi, kuchni, przedpokoju oraz łazienki z WC, w formie spółdzielczego własnościowego prawa do lokalu. Cena wywołania wynosi 305 250 zł, a nieruchomość znajduje się w budynku wielorodzinnym z dostępem do podstawowych mediów.
Przedmiotem licytacji jest udział 1/2 we współwłasności mieszkania położonego w miejscowości Wielka Wieś w województwie pomorskim. Nieruchomość lokalowa wystawiona jest w elektronicznej licytacji komorniczej z ceną wywołania 29 961,33 zł i sumą oszacowania 44 942,00 zł.
Lokal mieszkalny o prawie własności położony jest w Ełku, w budynku wielorodzinnym, i stanowi przedmiot licytacji komorniczej elektronicznej. Mieszkanie ma powierzchnię użytkową ok. kilkudziesięciu metrów kwadratowych (dokładny metraż nie został podany), a cena wywołania wynosi 286 500 zł.
Przedmiotem licytacji jest spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu mieszkalnego w Ełku w województwie warmińsko-mazurskim. Lokal o nieokreślonym metrażu i układzie pomieszczeń ma cenę wywołania 202 500 zł przy wartości oszacowania 270 000 zł.