Na licytacji komorniczej w Olsztynie oferowane jest mieszkanie w budynku wielorodzinnym o nieujawnionym metrażu i układzie pomieszczeń. Lokal położony jest w dzielnicy z zabudową mieszkaniową, a cena wywołania wynosi 141 517,50 zł.
Na licytacji komorniczej w Białymstoku oferowany jest lokal mieszkalny o powierzchni ok. 34,3 m², położony w zabudowie mieszkaniowo-usługowej. Cena wywołania wynosi 312 803,25 zł, a z lokalem związany jest udział w nieruchomości wspólnej.
Przedmiotem licytacji komorniczej jest lokal mieszkalny w Dobrz e w województwie zachodniopomorskim o powierzchni 52,26 m², składający się z pokoju oraz pokoju z łazienką i kuchnią, z przynależną piwnicą i pomieszczeniem gospodarczym. Cena wywołania wynosi 53 333,33 zł przy sumie oszacowania 80 000,00 zł.
Na licytacji komorniczej oferowane jest 2‑pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 35,5 m², położone w Poznaniu w dzielnicy Winogrady, w budynku z 2006 roku na 3. piętrze z balkonem. Lokal z łazienką i kuchnią, uzbrojony w pełne media (w tym internet i światłowód), ma cenę wywołania 308 400 zł.
Na licytacji komorniczej oferowany jest lokal mieszkalny o powierzchni ok. 48,3 m² położony w miejscowości Dobrzyniówka w gminie Zabłudów (woj. podlaskie), na terenach rolniczo-osadniczych. Nieruchomość wyceniono na 190 580 zł, a cena wywołania wynosi 142 935 zł.
Otrzymuj natychmiastowe powiadomienia o ofertach, śledź zmiany cen i przeglądaj przetargi, licytacje komornicze oraz oferty syndyków.
Sprawdź ofertę Premium
Na licytacji komorniczej oferowany jest lokal mieszkalny o powierzchni 66,7 m² w Ciechocinku, położony na drugim piętrze budynku z 2010 roku, składający się z 2 pokoi (w tym salonu z aneksem kuchennym), łazienki, przedpokoju oraz antresoli z dodatkowymi pokojami. Mieszkanie w dobrym standardzie, z pełnymi mediami, ma cenę wywołania 351 066,67 zł.
Przedmiotem licytacji komorniczej jest udział 1/2 w lokalu mieszkalnym o powierzchni 62,8 m², położonym w miejscowości Sadki (woj. kujawsko-pomorskie), w budynku wielorodzinnym dwukondygnacyjnym, na parterze, z 2 pokojami oraz piwnicą, kuchnią i łazienką, z dostępem do wody i kanalizacji. Cena wywołania udziału wynosi 37 050 zł przy sumie oszacowania 55 575 zł.
Przedmiotem licytacji jest udział 3/4 w lokalu mieszkalnym o powierzchni 45,64 m² w Rudzie Śląskiej, składającym się z dwóch pokoi, kuchni, łazienki z WC oraz przedpokoju, z przynależną piwnicą ok. 7,3 m². Nieruchomość w województwie śląskim ma cenę wywołania 150 225 zł i oszacowanie na poziomie 200 300 zł.
Na licytacji komorniczej oferowane jest 3‑pokojowe mieszkanie o powierzchni 56,8 m² z osobną kuchnią, łazienką, WC oraz piwnicą, położone na trzecim piętrze w wielorodzinnym bloku z lat 60. w Poznaniu. Lokal ze spółdzielczym własnościowym prawem do lokalu ma cenę wywołania 172 500 zł.
Lokal mieszkalny o powierzchni ok. 60,9 m² położony w Wałbrzychu, na parterze budynku, składa się z przedpokoju, trzech pokoi, kuchni oraz łazienki z WC; posiada udział w nieruchomości wspólnej. Mieszkanie w dobrym standardzie (panele i płytki, sufity podwieszane, okna PCV) jest przedmiotem licytacji komorniczej z ceną wywołania 248 250 zł.
Na licytacji komorniczej wystawiono mieszkanie o powierzchni 34,8 m², położone na pierwszym piętrze czteropiętrowego bloku z lat 70. w Kielcach. Lokal składa się z 2 pokoi, kuchni, łazienki i przedpokoju, a cena wywołania wynosi 215 208 zł.
Kawalerka o powierzchni 26,3 m² położona na parterze niskiego budynku z 2011 roku w Ząbkach, składająca się z pokoju, kuchni i łazienki, z dostępem do mediów (woda, gaz). Nieruchomość stanowiąca pełną własność jest przedmiotem licytacji komorniczej, z ceną wywołania 259 173 zł.
Lokal mieszkalny o powierzchni ok. 48 m² z dwiema przynależnymi piwnicami (łącznie ok. 9 m²) położony jest w Opolu. Nieruchomość stanowi przedmiot licytacji komorniczej, a cena wywołania wynosi 151 800 zł.
Przedmiotem licytacji jest udział 1/2 w spółdzielczym własnościowym prawie do mieszkania o powierzchni 48,4 m², położonego w budynku wielorodzinnym w Pruszkowie, na trzecim piętrze, złożonego z 2 pokoi, kuchni, przedpokoju oraz łazienki z wc. Lokal znajduje się w zasobach spółdzielni mieszkaniowej, a cena wywołania udziału wynosi 195 750 zł.