Przedmiotem licytacji jest nieruchomość gruntowa o przeznaczeniu przemysłowym o powierzchni ok. 3,26 ha, położona w miejscowości Wola Błędowska w gminie Pomiechówek (powiat nowodworski). Wartość szacunkowa działki wynosi *** zł, a cena wywołania ustalona została na 757 647,75 zł.
Przedmiotem licytacji publicznej jest nieruchomość gruntowa zabudowana, składająca się z czterech działek, położona w miejscowości Stefanów w gminie Rogów, w powiecie brzezińskim. Nieruchomość będzie sprzedawana w trybie licytacji komorniczej, z obowiązkiem wniesienia wadium przed przystąpieniem do przetargu.
Na licytacji publicznej oferowana jest niezabudowana działka gruntu o powierzchni ok. 0,11 ha, położona w Zduńskiej Woli. Wartość szacunkowa nieruchomości wynosi 97 200 zł, a cena wywołania to 68 040 zł.
Przedmiotem licytacji jest niezabudowana nieruchomość gruntowa o powierzchni 0,2609 ha, położona w miejscowości Samotnik w gminie Zgierz. Wartość szacunkowa działki wynosi 751 000 zł, a cena wywoławcza w licytacji to 563 250 zł.
Przedmiotem licytacji jest zabudowana nieruchomość gruntowa o powierzchni 8600 m², położona w miejscowości Kolonia Gomulin w gminie Wola Krzysztoporska, w rejonie Piotrkowa Trybunalskiego. Nieruchomość oszacowano na ok. 560 tys. zł brutto, a cena wywoławcza w licytacji wynosi ok. 420 tys. zł.
Otrzymuj natychmiastowe powiadomienia o ofertach, śledź zmiany cen i przeglądaj przetargi, licytacje komornicze oraz oferty syndyków.
Sprawdź ofertę Premium
Na licytacji publicznej oferowana jest nieruchomość gruntowa o powierzchni 8 ha, położona w miejscowości Chociszew w gminie Parzęczew. Wartość szacunkowa działki wynosi 362 600 zł, a cena wywoławcza w licytacji to 271 950 zł.
Przedmiotem drugiej licytacji jest działka o powierzchni ok. 602 m² zabudowana jednorodzinnym budynkiem mieszkalnym, położona w Kwidzynie. Wartość szacunkowa nieruchomości wynosi 175 000 zł, cena wywoławcza 122 500 zł, a warunkiem udziału w licytacji jest wpłata wadium w wysokości 17 500 zł.
Przedmiotem licytacji publicznej jest udział 1/2 w nieruchomości zabudowanej położonej w miejscowości Wydrzno w gminie Łasin o łącznej powierzchni 6473 m². Wartość szacunkowa udziału wynosi 94 000 zł, a cena wywołania w pierwszej licytacji to 70 500 zł.
Przedmiotem licytacji jest działka o powierzchni 0,0469 ha zabudowana jednokondygnacyjnym, podpiwniczonym domem jednorodzinnym w zabudowie bliźniaczej oraz budynkiem niemieszkalnym, położona w Świeciu w województwie kujawsko-pomorskim, z bezpośrednim dostępem do dróg o nawierzchni asfaltowej i z kostki brukowej. Wartość szacunkowa nieruchomości wynosi 537 000 zł, a cena wywołania w licytacji to 402 750 zł.
Przedmiotem licytacji jest nieruchomość gruntowa o powierzchni 0,8478 ha o przeznaczeniu rolnym, zabudowana budynkiem mieszkalnym oraz czterema budynkami produkcyjnymi, usługowymi i gospodarczymi, położona w miejscowości Tomaszewo w gminie Bądkowo (powiat aleksandrowski, woj. kujawsko-pomorskie). Wartość szacunkowa nieruchomości wynosi 734 207 zł, a cena wywołania w licytacji to 550 655,25 zł.
Na przetargu ustnym nieograniczonym oferowana jest niezabudowana nieruchomość gruntowa w Wojcieszowie o powierzchni 0,1070 ha, stanowiąca działkę ewidencyjną w jednym z obrębów miasta. Cena wywoławcza netto wynosi 58 725 zł, a sprzedaż działki, przeznaczonej do nabycia w trybie przetargu, jest objęta podatkiem VAT 23%.
Przedmiotem licytacji jest niezabudowana nieruchomość gruntowa o łącznej powierzchni 1,65 ha, położona w miejscowości Wola Filipowska w gminie Krzeszowice (powiat krakowski, woj. małopolskie). Wartość oszacowania wynosi 166 000 zł, a cena wywołania w pierwszej licytacji to 124 500 zł.
Przedmiotem trzeciej licytacji jest udział 1/2 w niezabudowanej działce gruntu o powierzchni 0,35 ha, położonej w miejscowości Nawojowa Góra w gminie Krzeszowice, w powiecie krakowskim. Wartość rynkowa udziału oszacowana została na 207 000 zł, a cena wywoławcza w licytacji wynosi 134 550 zł.
Na licytacji publicznej oferowany jest udział 1/2 w nieruchomości gruntowej w Zielonej Górze, zabudowanej szeregowym domem jednorodzinnym o powierzchni użytkowej 118,10 m², posadowionej na działkach o łącznej powierzchni ok. 0,052 ha. Wartość szacunkowa udziału wynosi 380 420 zł, cena wywołania 288 315 zł, a warunkiem udziału w licytacji jest wpłata wadium w wysokości 38 042 zł.
Zabudowana nieruchomość położona w Świnoujściu, na działce o numerze ewidencyjnym 91, przeznaczona jest do nabycia w drodze trzeciego przetargu ustnego nieograniczonego organizowanego przez gminę. Przetarg odbędzie się w maju 2026 r. w siedzibie urzędu miasta, z obowiązkiem wniesienia wadium do wyznaczonego terminu.
Przedmiotem przetargu jest zabudowana nieruchomość gruntowa o powierzchni 0,0992 ha, położona w Warszawie w dzielnicy Ursus, w centralnej części osiedla Czechowice. Działka zabudowana jest budynkiem mieszkalnym i posiada bezpośredni dostęp do dróg publicznych, a stanowi własność miasta stołecznego Warszawy.
W przetargu syndyka oferowana jest nieruchomość gruntowa o powierzchni 42 301 m², zabudowana budynkami przemysłowymi o łącznej powierzchni użytkowej ok. 11 360 m², położona w Bartoszycach w rejonie ulicy Drzewnej, wcześniej wykorzystywana do produkcji mebli. Cena wywoławcza netto wynosi *** zł, a warunkiem udziału w przetargu jest wpłata wadium w wysokości 10% tej kwoty.
Na przetargu ustnym nieograniczonym wystawiona jest niezabudowana działka rolna o powierzchni ok. 4,10 ha, położona w miejscowości Gralewo w gminie Santok. Cena wywoławcza nieruchomości wynosi *** zł netto plus VAT.
Na licytacji komorniczej oferowany jest dom jednorodzinny z częścią gospodarczą o łącznej powierzchni użytkowej ok. 162 m², położony w miejscowości w gminie Dąbie koło Krosna Odrzańskiego. Nieruchomość oszacowano na 335 260 zł, a cena wywoławcza w drugiej licytacji wynosi 223 506,67 zł.
Przedmiotem pierwszej licytacji komorniczej jest gruntowa nieruchomość siedliskowa o powierzchni 0,2222 ha, położona w gminie Rawa Mazowiecka, zabudowana murowanym budynkiem mieszkalnym (pow. zabudowy ok. 90 m²) oraz budynkiem gospodarczym (ok. 44 m²). Działka w kształcie wydłużonego trapezu, częściowo użytkowa i częściowo nieużytki, położona jest przy asfaltowej drodze wiejskiej, w otoczeniu zabudowy siedliskowej i jednorodzinnej.
Przedmiotem licytacji komorniczej jest udział 1/2 w nieruchomości gruntowej o powierzchni 0,2273 ha, położonej w miejscowości Choroń w gminie Poraj, zabudowanej parterowym, niepodpiwniczonym domem jednorodzinnym oraz dwoma budynkami gospodarczymi. Działka ma kształt wydłużonego pasa o długości ok. 209 m i szerokości ok. 11 m, a nieruchomość sprzedawana jest w trybie licytacji sądowej.
Przedmiotem drugiej licytacji komorniczej jest zespół dworsko‑parkowy położony w miejscowości Świdnik Duży w gminie Wólka, obejmujący przylegające i wspólnie zagospodarowane działki tworzące funkcjonalną całość. W skład nieruchomości wchodzi działka gruntu o powierzchni 0,69 ha, stanowiąca grunty orne klasy RII i RIIIa.
Przedmiotem drugiej licytacji komorniczej jest zespół dworsko‑parkowy położony w miejscowości Świdnik Duży w gminie Wólka, obejmujący przylegające i wspólnie zagospodarowane działki gruntu. W skład nieruchomości wchodzi m.in. działka o powierzchni 0,74 ha, tworząca część funkcjonalnej całości zespołu.
Przedmiotem pierwszej licytacji jest ułamkowa część nieruchomości położonej w Warszawie na terenie dzielnicy Praga-Północ. Nieruchomość będzie sprzedawana w trybie licytacji komorniczej, co może stwarzać możliwość nabycia jej poniżej wartości rynkowej.