Przedmiotem licytacji jest zabudowana nieruchomość gruntowa z budynkiem mieszkalnym położona w miejscowości Mlęcin, w gminie Dobre w województwie mazowieckim. Nieruchomość wystawiona jest w elektronicznej licytacji komorniczej, z ceną wywołania 151 133,33 zł i wartością oszacowania 226 700,00 zł.
Na licytacji komorniczej oferowany jest lokal mieszkalny o łącznej powierzchni ok. 60 m² w Bystrzycy Kłodzkiej, położony na parterze niskiego budynku, składający się z 2 pokoi, kuchni, przedpokoju, spiżarki, łazienki i WC oraz trzech komórek lokatorskich. Mieszkanie jest od kilku lat nieużytkowane, zdewastowane, a cena wywołania w licytacji wynosi 78 866,67 zł.
Lokal mieszkalny o powierzchni 41,36 m² położony w Szczecinku (woj. zachodniopomorskie) składa się z 2 pokoi, kuchni, łazienki, przedpokoju oraz piwnicy i znajduje się w budynku wielorodzinnym. Nieruchomość jest przedmiotem licytacji komorniczej, a cena wywołania wynosi 73 462,50 zł przy oszacowaniu na 97 950,00 zł.
Przedmiotem licytacji jest własnościowe spółdzielcze prawo do mieszkania o powierzchni 37,20 m², położonego w Szczecinku w województwie zachodniopomorskim, składającego się z 2 pokoi, kuchni, łazienki z WC oraz przedpokoju. Lokal wystawiony jest na licytacji komorniczej z ceną wywołania 143 933,33 zł przy sumie oszacowania 215 900,00 zł.
Lokal mieszkalny o powierzchni 56,70 m² z piwnicą, położony na parterze budynku wielorodzinnego w Sulejówku, jest przedmiotem licytacji komorniczej. Cena wywołania wynosi 220 866,67 zł przy oszacowaniu 331 300,00 zł.
Otrzymuj natychmiastowe powiadomienia o ofertach, śledź zmiany cen i przeglądaj przetargi, licytacje komornicze oraz oferty syndyków.
Sprawdź ofertę Premium
Kawalerka o powierzchni 27,4 m² położona na pierwszym piętrze kamienicy w Słupsku, z jednym pokojem, przejściową kuchnią, łazienką oraz przynależnymi pomieszczeniami piwnicznymi (łączna pow. użytkowa z piwnicą 54,62 m²). Lokal w budynku z ok. 1900 r. jest przedmiotem elektronicznej licytacji komorniczej, z ceną wywołania 81 000 zł.
Przedmiotem licytacji jest udział 1/2 w spółdzielczym własnościowym prawie do narożnego mieszkania w Warszawie na Żoliborzu, w budynku wieloklatkowym o zabudowie wysokiej. Lokal składa się z 4 pokoi, kuchni, łazienki, wc, dwóch przedpokoi oraz balkonu, a cena wywołania udziału wynosi 314 587,50 zł przy sumie oszacowania 419 450,00 zł.
Kawalerka o powierzchni 30,51 m² z piwnicą, położona na parterze w budynku wielorodzinnym w dzielnicy Zatorze w Gliwicach, składająca się z pokoju, kuchni, łazienki z wc oraz przedpokoju. Nieruchomość wchodzi do licytacji komorniczej, a cena wywołania wynosi 173 250 zł.
Na licytacji komorniczej oferowane jest mieszkanie o powierzchni 48,7 m² w Piekarach Śląskich, w budynku z 1981 roku, składające się z dwóch pokoi, kuchni, przedpokoju, łazienki i osobnego WC, z dostępem do mediów (woda, gaz, kanalizacja). Lokal stanowi odrębną własność z udziałem w nieruchomości wspólnej, a cena wywołania wynosi 192 675 zł.
Na licytacji komorniczej oferowany jest lokal mieszkalny o powierzchni 59,93 m² (łącznie z komórką lokatorską 64,22 m²) w Ząbkach pod Warszawą, w budynku z 2016 roku, położony na ostatnim, czwartym piętrze. Mieszkanie składa się z pokoju z aneksem kuchennym, dwóch dodatkowych pokoi, łazienki i korytarza, a cena wywołania wynosi 497 419,33 zł.
Na licytacji komorniczej w Jastrzębiu-Zdroju oferowane jest mieszkanie o powierzchni 55,7 m², położone na 3. piętrze wysokiego bloku z lat 70., składające się z 3 pokoi, kuchni, łazienki i przedpokoju, z balkonem oraz komórką lokatorską. Lokal jest w złym stanie technicznym (mocno zagracony, brak dostępu do części pomieszczeń, odcięta woda i gaz), a cena wywołania wynosi 168 000 zł.
Przedmiotem licytacji jest dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej w Świeciu, o powierzchni użytkowej ok. 120 m², z piwnicą na poziomie zero, wysokim parterem oraz jednostanowiskowym garażem w bryle budynku, posadowiony na działce o pow. 474 m². Na posesji znajduje się także budynek gospodarczo‑garażowy z wiatą (ok. 20 m²) w złym stanie technicznym, a cena wywołania nieruchomości wynosi 302 760 zł.
Przedmiotem licytacji jest wolnostojący dom jednorodzinny z 2012 roku, położony na ogrodzonym osiedlu w miejscowości Kotórz Mały koło Opola, na działce o powierzchni ok. 0,12 ha. Nieruchomość zlokalizowana jest na skraju osiedla, w sąsiedztwie głównej drogi do Turawy, a cena wywołania w licytacji elektronicznej wynosi 422 845,33 zł.
Przedmiotem licytacji jest wolnostojący dom jednorodzinny o powierzchni ok. 176 m², położony w miejscowości Jasionów w województwie podkarpackim, składający się z 6 pokoi oraz pomieszczeń takich jak kuchnia, łazienka, WC i taras, wybudowany około 2010 roku. Nieruchomość z prawem własności, uzbrojona w wodę i kanalizację, została oszacowana na 606 100 zł, a cena wywołania w licytacji elektronicznej wynosi 404 066,67 zł.
Działka inwestycyjna o łącznej powierzchni ok. 1,88 ha położona jest w Rumi, w rejonie dzielnicy Stara Rumia, na terenach objętych miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego. Nieruchomość, należąca do gminy, przeznaczona jest do nabycia w drodze pierwszego przetargu ustnego nieograniczonego.
Przedmiotem przetargu są niezabudowane działki budowlane położone w Rumi, w rejonie spokojnej zabudowy jednorodzinnej. Każda z działek ma powierzchnię ok. 600 m² i stanowi własność gminy, przeznaczoną do sprzedaży w drodze przetargu ustnego nieograniczonego.
Przedmiotem pierwszego przetargu ustnego nieograniczonego są niezabudowane działki budowlane położone w Rumi, w rejonie jednej z lokalnych ulic, stanowiące własność gminy. Oferowane grunty mają powierzchnie od ok. 600 do ponad 700 m² i przeznaczone są do sprzedaży w trybie przetargu.
Przedmiotem przetargu jest niezabudowana działka inwestycyjno-rolna o powierzchni ok. 1,26 ha, położona w miejscowości Woskowice Górne w gminie Domaszowice, z dojazdem z drogi publicznej o nawierzchni asfaltowej. Nieruchomość o kształcie zbliżonym do trapezu sąsiaduje z terenami rolnymi i posiada dostęp do sieci wodociągowej, energetycznej i telekomunikacyjnej.
Na przetargu ustnym nieograniczonym w Sosnowcu oferowana jest zabudowana nieruchomość gminna – działka o powierzchni 154 m² z dwukondygnacyjnym budynkiem mieszkalno‑użytkowym o powierzchni użytkowej ok. 192 m², w całości podpiwniczonym. Obiekt z 1935 r. położony jest w strefie zabudowy wielorodzinnej i usługowej, posiada przyłącza prądu, wody i kanalizacji oraz ogrzewanie piecami węglowymi, przy dostępnej w rejonie sieci gazowej.
Przedmiotem ustnego przetargu nieograniczonego jest zabudowana nieruchomość gminna w Sosnowcu, o powierzchni 2717 m², z dwukondygnacyjnym budynkiem mieszkalno‑użytkowym z lat 50. o łącznej powierzchni użytkowej ok. 710 m², w którym wyodrębniono trzy lokale. Obiekt z pełnym uzbrojeniem instalacyjnym, przeznaczony w studium pod zabudowę mieszkaniową wielorodzinną z usługami, znajduje się w stanie miernym, wymagającym remontu, a cena wywoławcza w przetargu wynosi *** zł.
Przedmiotem licytacji jest 1/2 udziału w niezabudowanej działce budowlanej o powierzchni ok. 0,28 ha, położonej w miejscowości Krobia w gminie Lubicz, przeznaczonej pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną. Wartość szacunkowa nieruchomości wynosi 251 806,50 zł, a cena wywołania w licytacji to 176 264,55 zł.
Przedmiotem postępowania jest działka o powierzchni 320 m² zabudowana prawym segmentem domu jednorodzinnego w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej ok. 90,9 m², położona w Cerekwicy w gminie Rokietnica. Nieruchomość znajduje się na terenie bez aktualnego miejscowego planu, w studium oznaczonym jako grunty orne z zakazem zabudowy.
Przedmiotem postępowania jest niezabudowana nieruchomość gruntowa o łącznej powierzchni 957 m², położona w miejscowości Zubrzyca Górna w gminie Jabłonka, w powiecie nowotarskim (woj. małopolskie). Działki znajdują się w odległości ok. 1,4 km od centrum miejscowości z kościołem i szkołą podstawową.
Przedmiotem postępowania jest nieruchomość rolna o powierzchni 1,0219 ha, położona w miejscowości Chodnów w gminie Biała Rawska, stanowiąca sad jabłoniowy z nawodnieniem i dostępem do energii elektrycznej oraz drogi publicznej o nawierzchni utwardzonej. Działka w kształcie wydłużonego prostokąta, nieogrodzona, objęta jest miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego jako teren rolnictwa z możliwością zabudowy zagrodowej.
Przedmiotem licytacji jest niezabudowana działka rolna o powierzchni ok. 0,53 ha, położona w gminie miejskiej Łańcut, z przewagą gruntów ornych klasy RIIIa. Nieruchomość ma regularny kształt (szerokość ok. 40 m), leży na terenie płaskim przy gruntowej drodze dojazdowej, jest nieogrodzona i pozbawiona utwardzonych dojazdów.