Sulejówek, mazowieckie
To różnica pomiędzy ceną wywoławczą za m² tego mieszkania a średnimi cenami ofertowymi mieszkań z tego miasta/dzielnicy z ostatnich 2 miesięcy (średnia wszystkich metraży)
Szczegóły
Opis
| Sygnatura | Km 794/21 |
| Typ licytacji | stacjonarna |
| Termin | SECOND |
| Komornik | Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Mińsku Mazowieckim Mateusz Zarębski Kancelaria Komornicza nr XI w Mińsku Mazowieckim |
| Początek | 21.05.2026 09:00 |
| Zakończenie | 21.05.2026 21:59 |
| Przystąpienie do | 20.05.2026 21:59 |
| Cena wywołania | 220 866,67 zł |
| Suma oszacowania | 331 300,00 zł |
| Rękojmia | 33 130,00 zł |
| Adres | Plac Stefana Czarnieckiego 61/1 |
| Miejscowość | 05-070 Sulejówek |
| Województwo | mazowieckie |
| Kontakt | Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Mińsku Mazowieckim Mateusz Zarębski Kancelaria Komornicza nr XI w Mińsku Mazowieckim |
| Adres | 11 Listopada 15, 05-300 Mińsk Mazowiecki |
| Termin | 2026-05-06, godz. 09:00–15:00 |
Lokal mieszkalny usytuowany jest na parterze (1 kondygnacja) budynku mieszkalnego wielorodzinnego. Składa się z 4 pokoi, kuchni, łazienki z WC i przedpokoju, nie posiada balkonu. Powierzchnia użytkowa lokalu wynosi 56,70 m2. Do lokalu przynależy komórka lokatorska w podpiwniczeniu budynku o powierzchni 1,42 m2. Lokal posiada dwustronną ekspozycję, od strony północnej oraz południowej. Lokal wyposażony jest w instalację elektroenergetyczną, wodno-kanalizacyjną, centralnego ogrzewania i ciepłej wody (ze wspólnej kotłowni gazowej znajdującej się w budynku), domofonową.
W dziale III księgi wieczystej stwierdzono wpis ograniczonego prawa rzeczowego w postaci ustanowionej na nieruchomości służebności osobistej. Wartość ograniczonego prawa rzeczowego obciążającego nieruchomość biegły sądowy wycenił na kwotę 175 880,00 zł.
Historyczne ceny
Podobne oferty
Zobacz więcejRodzaje nieruchomości
Skontaktuj się
{% if source == 'fb' %} +48 512 704 562 {% else %} +48 515 990 475 {% endif %}
Powiadomienia o najlepszych ofertach
Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!
Białystok
Bielsko-Biała
Bydgoszcz
Bytom
Częstochowa
Gdańsk
Gdynia
Gliwice
Katowice
Kielce
Kraków
Lublin
Łódź
Olsztyn
Poznań
Radom
Rzeszów
Sosnowiec
Szczecin
Toruń
Warszawa
Wrocław
Zabrze
Zielona Góra
Dolnośląskie
Kujawsko-Pomorskie
Lubelskie
Lubuskie
Łódzkie
Małopolskie
Mazowieckie
Opolskie
Podkarpackie
Podlaskie
Pomorskie
Śląskie
Świętokrzyskie
Warmińsko-Mazurskie
Wielkopolskie
Zachodniopomorskie