Przedmiotem licytacji jest kompleks niezabudowanych działek rolnych o łącznej powierzchni ok. 9,94 ha, położony w gminie Walim, we wsi Niedźwiedzica. Grunty o zróżnicowanym nachyleniu (częściowo z sadem i fragmentem lasu) są obecnie wykorzystywane rolniczo, głównie jako pastwiska i grunty orne.
Przedmiotem licytacji jest niezabudowana działka rolna o powierzchni ok. 0,72 ha, położona w miejscowości Byszki w gminie Ujście, z bezpośrednim dostępem do asfaltowej drogi publicznej. Teren jest płaski, o regularnym, prostokątnym kształcie, częściowo stanowią go łąki i grunty orne, a w otoczeniu znajdują się domy jednorodzinne, pola oraz las w niedalekiej odległości.
Przedmiotem licytacji jest nieruchomość gruntowa o łącznej powierzchni ok. 11,71 ha, położona w gminie Walim, we wsi Niedźwiedzica, obejmująca kilka działek rolnych o zróżnicowanym ukształtowaniu terenu. W skład wchodzi m.in. zabudowana działka rolna z infrastrukturą elektroenergetyczną oraz niezabudowana działka wykorzystywana jako pastwisko.
Przedmiotem licytacji jest działka o powierzchni 0,1791 ha zabudowana wolnostojącym domem jednorodzinnym o powierzchni użytkowej ok. 149 m² w miejscowości Biały Bór. Budynek jest 1,5‑kondygnacyjny, podpiwniczony, z garażem, licznymi pomieszczeniami gospodarczymi, 6 pokojami, dwiema łazienkami oraz ogrodem zimowym.
Przedmiotem pierwszej licytacji elektronicznej jest niezabudowana działka gruntu o powierzchni 1,07 ha, położona w miejscowości Czarnocin. Nieruchomość stanowi grunt rolny/inwestycyjny wystawiony w trybie egzekucyjnym, bez podanej ceny wywoławczej w opisie.
Otrzymuj natychmiastowe powiadomienia o ofertach, śledź zmiany cen i przeglądaj przetargi, licytacje komornicze oraz oferty syndyków.
Sprawdź ofertę Premium
Przedmiotem pierwszej licytacji elektronicznej jest niezabudowana działka rolna o powierzchni 0,66 ha położona w miejscowości Czarnocin. Nieruchomość znajduje się w okolicy o charakterze wiejskim i jest oferowana w trybie egzekucyjnym przez komornika.
Przedmiotem pierwszej licytacji elektronicznej jest niezabudowana działka rolna o powierzchni 1,16 ha położona w miejscowości Czarnocin. Nieruchomość stanowi grunt inwestycyjny/rolny oferowany w trybie egzekucyjnym, przeznaczony do nabycia w drodze licytacji komorniczej.
Przedmiotem licytacji jest działka o powierzchni 3,2352 ha położona w Chrzanowie, z czego ok. 82% stanowią tereny aktywności gospodarczej, a ok. 18% tereny zieleni. Na części gruntu znajduje się zdewastowany, jednorodzinny budynek mieszkalny o powierzchni użytkowej ok. 140 m², wymagający generalnego remontu i adaptacji.
Przedmiotem licytacji jest udział 1/2 we współwłasności nieruchomości położonej w Międzyborowie (gmina Jaktorów, powiat grodziski), o łącznej powierzchni 2483 m², obejmującej dwie działki niezabudowane oraz jedną działkę zabudowaną. Na działce zabudowanej znajduje się murowany dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej ok. 308 m², wybudowany w 2009 r., położony w spokojnej okolicy zabudowy jednorodzinnej z zadrzewieniem.
Przedmiotem licytacji jest nieruchomość gruntowa o łącznej powierzchni ok. 0,70 ha, położona w miejscowości Gatniki w gminie Końskie (powiat konecki, woj. świętokrzyskie), zabudowana wolnostojącym domem jednorodzinnym. Budynek jest parterowy z użytkowym poddaszem, w trakcie realizacji, o powierzchni użytkowej ok. 307 m², z zaprojektowanymi pokojami gościnnymi dla ośmiu osób.
Przedmiotem postępowania jest udział 1/2 oraz 4/32 w nieruchomości gruntowej o powierzchni 0,1571 ha, zabudowanej jednorodzinnym budynkiem mieszkalnym oraz budynkami gospodarczymi, położonej w Witkowicach w gminie Kęty (powiat oświęcimski, woj. małopolskie). Teren objęty jest miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego jako zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna i usługowa w zieleni urządzonej oraz drogi wewnętrzne, a nieruchomość jest obciążona służebnością mieszkania.
Przedmiotem licytacji jest kawalerka o powierzchni 31,10 m², położona na 4. piętrze budynku wielorodzinnego, składająca się z pokoju, kuchni, łazienki z WC oraz przedpokoju. Do lokalu przypisano pomieszczenie gospodarcze w piwnicy o pow. 3,30 m², stanowiące część wspólną nieruchomości.
Przedmiotem licytacji komorniczej jest 4‑pokojowe mieszkanie o powierzchni 74,5 m², położone na 8. piętrze w bloku z lat 80. w Dąbrowie Górniczej. Lokal w standardzie podstawowym, z balkonem, kuchnią, łazienką i osobnym WC, ma cenę wywołania 322 500 zł.
Na licytacji komorniczej oferowane jest prawo własności mieszkania w budynku wielorodzinnym w Gliwicach, o nieokreślonym metrażu i układzie pomieszczeń. Lokal położony jest w dzielnicy z zabudową wielorodzinną, a cena wywołania wynosi 217 200 zł przy sumie oszacowania 289 600 zł.
Na licytacji komorniczej w Gliwicach oferowane jest prawo własności mieszkania w budynku wielorodzinnym, położonego w dzielnicy z zabudową wielomieszkaniową. Lokal mieszkalny stanowi odrębną nieruchomość z księgą wieczystą, a cena wywołania wynosi 217 200 zł przy sumie oszacowania 289 600 zł.
Na licytacji komorniczej oferowany jest dom jednorodzinny w Książenicach (woj. śląskie) o łącznej powierzchni użytkowej ok. 270 m², z lat 50., z budynkiem gospodarczo-garażowym i dodatkowym garażem na działce ok. 812 m². Nieruchomość z utwardzonym podjazdem i częściowo ogrodzoną działką ma cenę wywołania 161 103,75 zł.
Przedmiotem licytacji jest działka o powierzchni 1421 m² zabudowana wolnostojącym domem jednorodzinnym w Rybniku (obręb Popielów), z bezpośrednim dostępem do drogi publicznej, ogrodzona i wyposażona w infrastrukturę trwale związaną z gruntem. Nieruchomość wyceniono na 515 500 zł, a cena wywołania w licytacji elektronicznej wynosi 386 625 zł.
Na licytacji komorniczej oferowany jest wolnostojący dom jednorodzinny o powierzchni ok. 123 m² w miejscowości Błędowo w województwie mazowieckim, wybudowany w 2012 roku, z 4 pokojami, łazienką, kuchnią, pomieszczeniem gospodarczym i tarasem. Nieruchomość w prawie własności ma cenę wywołania 462 000 zł.
Przedmiotem licytacji jest skrajny dom w zabudowie szeregowej w Koszalinie o powierzchni użytkowej ok. 85,5 m², z poddaszem użytkowym i piwnicą, posadowiony na działce o pow. ok. 442 m². Na terenie nieruchomości znajdują się dodatkowo garaż (ok. 26 m²) oraz budynek gospodarczy (ok. 21 m²), a cena wywołania w licytacji wynosi 414 000 zł.
Przedmiotem postępowania jest zespół nieruchomości o łącznej powierzchni 1,54 ha w miejscowości Wola Dalsza, obejmujący dwa funkcjonalnie powiązane kompleksy: mieszkalny i niemieszkalny, z dwoma domami jednorodzinnymi, budynkami biurowymi, magazynowymi oraz przemysłowymi, a także terenem zielonym. Nieruchomość stanowi całość funkcjonalną i nie ma możliwości sprzedaży poszczególnych działek i budynków oddzielnie.
Przedmiotem przetargu jest udział 1/2 w lokalu mieszkalnym o powierzchni 65,28 m² z piwnicą, położonym w Sopocie w dzielnicy nadmorskiej, w budynku wielorodzinnym z dostępem do miejsca parkingowego. Mieszkanie znajduje się na parterze i składa się z 3 pokoi, kuchni, łazienki, WC oraz przedpokoju.
Przedmiotem licytacji jest siedliskowa nieruchomość gruntowa o powierzchni ok. 0,94 ha położona w miejscowości Zawada w gminie Ostrówek (powiat lubartowski, woj. lubelskie), zabudowana przedwojennym murowanym domem jednorodzinnym po remoncie ok. 2007 r. Na działce znajdują się także zabudowania gospodarcze: drewniana stodoła ok. 160 m², obora ok. 78 m² z garażem ok. 18 m², a pozostała część gruntu użytkowana jest rolniczo.