Przedmiotem licytacji komorniczej jest udział 1/3 w lokalu mieszkalnym o powierzchni 44 m², położonym w Żaganiu w budynku wielorodzinnym, z przynależną piwnicą oraz udziałem w częściach wspólnych i gruncie. Cena wywołania udziału wynosi 40 533,33 zł przy sumie oszacowania 60 800,00 zł.
Lokal mieszkalny o powierzchni 43,07 m² położony jest w miejscowości Jankowa Żagańska w gminie Iłowa, w budynku wielorodzinnym z udziałem w częściach wspólnych i gruncie. Przedmiotem licytacji komorniczej jest udział 1/2 w tej nieruchomości, przy cenie wywołania 38 250 zł i wartości oszacowania 51 000 zł.
Przedmiotem licytacji jest wolnostojący dom jednorodzinny o powierzchni 80,54 m² z 6 pokojami, wybudowany w 1961 r., położony w miejscowości Dębska Wola w województwie świętokrzyskim, z piwnicą, balkonem oraz podstawowymi mediami. Nieruchomość znajduje się na działce o pow. 0,07 ha i zabudowana jest dodatkowymi budynkami gospodarczymi, stodołą, garażem i wiatą, a cena wywołania w licytacji wynosi 205 762 zł.
Przedmiotem licytacji jest udział 1/2 w kamienicy o funkcji mieszkalno-usługowo-handlowej o łącznej powierzchni ok. 463 m², położonej w centralnej części Włodawy, w zabudowie szeregowej, z trzema kondygnacjami nadziemnymi i piwnicą, w pełni uzbrojonej w media. Nieruchomość z 1992 r., z balkonem, tarasem, piwnicą i zapleczem gospodarczym, położona w strefie ścisłej ochrony konserwatorskiej, została wystawiona w elektronicznej licytacji komorniczej z ceną wywołania 513 750 zł.
Przedmiotem licytacji jest udział 1/2 w działce o powierzchni 501 m² zabudowanej parterowym, wolnostojącym domem jednorodzinnym o powierzchni użytkowej ok. 66 m² w miejscowości Charzyno w województwie zachodniopomorskim. Budynek składa się z 2 pokoi, kuchni, łazienki, przedpokoju i warsztatu, jest w stanie do wykończenia, a cena wywołania udziału wynosi 165 562,50 zł.
Otrzymuj natychmiastowe powiadomienia o ofertach, śledź zmiany cen i przeglądaj przetargi, licytacje komornicze oraz oferty syndyków.
Sprawdź ofertę Premium
Na sprzedaż w drodze licytacji komorniczej nieruchomość zabudowana domem jednorodzinnym parterowym z poddaszem użytkowym, położona w miejscowości Skowrony w woj. warmińsko-mazurskim, na działce o powierzchni 0,26 ha z dostępem do drogi asfaltowej. Działka jest ogrodzona, uzbrojona w prąd oraz wodno-kanalizacyjnie (szambo), a cena wywołania wynosi 138 750 zł przy wartości oszacowania 185 000 zł.
Na licytacji komorniczej oferowana jest nieruchomość położona w Michałowicach pod Warszawą, w województwie mazowieckim. Cena wywołania wynosi ***,75 zł przy sumie oszacowania ***,00 zł, a oględziny zaplanowano na 25 maja 2026 r.
Na licytacji komorniczej oferowany jest udział 1/2 w prawie własności wolnostojącego domu jednorodzinnego o powierzchni użytkowej ok. 198 m², położonego w Pruchniku (woj. podkarpackie), na działce ok. 0,10 ha, z 2 pokojami i poddaszem mieszkalnym, wybudowanego w 2006 roku. Cena wywołania udziału wynosi 219 000 zł, przy oszacowaniu 328 500 zł, a nieruchomość jest uzbrojona w media (prąd, woda, kanalizacja) z dojazdem drogą wewnętrzną.
Przedmiotem licytacji komorniczej jest udział 1/2 w niezabudowanych działkach gruntu o łącznej powierzchni ok. 0,0544 ha, położonych w miejscowości Panki w województwie śląskim. Nieruchomość gruntowa wystawiona jest na drugą licytację z ceną wywołania 319 400 zł.
Przedmiotem licytacji jest udział 1/2 w prawie własności wolnostojącego domu jednorodzinnego z poddaszem użytkowym o powierzchni ok. 198 m², położonego w Pruchniku w województwie podkarpackim, na działce ok. 0,10 ha, z mediami (prąd, woda, kanalizacja) i dojazdem drogą wewnętrzną. Nieruchomość z 2006 roku, z 2 pokojami, została oszacowana na 328 500 zł, a cena wywołania w licytacji elektronicznej wynosi 219 000 zł.
Na licytacji komorniczej oferowany jest udział 13/48 w nieruchomości gruntowej w Łosicach (woj. mazowieckie) o powierzchni 0,0814 ha, zabudowanej wolnostojącym domem jednorodzinnym z 1972 r. o powierzchni ok. 150 m², z 5 pokojami, piwnicą, balkonem i budynkiem gospodarczym. Nieruchomość z mediami (kanalizacja, gaz, woda, siła) ma cenę wywołania 109 333,33 zł przy sumie oszacowania 164 000 zł.
Przedmiotem licytacji jest udział 3/32 w nieruchomości zabudowanej w Żaganiu (woj. lubuskie), obejmującej działkę o powierzchni 2 800 m² z budynkiem mieszkalnym o powierzchni użytkowej 153,5 m². Cena wywołania udziału wynosi 15 112,50 zł przy sumie oszacowania 20 150,00 zł.
Mieszkanie o powierzchni 45,22 m² położone w Świętoszowie, w budynku wielorodzinnym, składa się z 2 pokoi, kuchni, łazienki z WC oraz przedpokoju, a także posiada piwnicę 3,13 m². Lokal zlokalizowany na II piętrze, wyposażony w instalacje elektryczną, wodno-kanalizacyjną i centralnego ogrzewania, przeznaczony jest do nabycia w drodze przetargu.
Mieszkanie o powierzchni 43,28 m² położone w Świętoszowie, w budynku wielorodzinnym, składa się z 2 pokoi, kuchni, łazienki z WC oraz przedpokoju, a także posiada piwnicę 2,14 m². Lokal znajduje się na II piętrze, jest uzbrojony w instalacje elektryczną, wodno-kanalizacyjną i centralnego ogrzewania i jest oferowany do nabycia w drodze przetargu.
Mieszkanie o powierzchni ok. 45 m² położone w Świętoszowie, w budynku wielorodzinnym, znajduje się na IV piętrze i składa się z 2 pokoi, kuchni, łazienki z WC oraz przedpokoju, z przynależną piwnicą. Lokal wyposażony jest w instalacje elektryczną, wodno-kanalizacyjną i centralnego ogrzewania i jest przeznaczony do nabycia w drodze przetargu.
Mieszkanie o powierzchni 45,60 m² położone jest w Świętoszowie, na drugim piętrze budynku wielorodzinnego i składa się z dwóch pokoi, kuchni, łazienki z wc oraz przedpokoju, z dodatkowymi dwoma pomieszczeniami piwnicznymi. Lokal wyposażony jest w instalację elektryczną, wodno-kanalizacyjną oraz centralne ogrzewanie i przeznaczony jest do nabycia w drodze przetargu.
Mieszkanie o powierzchni 46,33 m² położone w Świętoszowie, w budynku wielorodzinnym, znajduje się na III piętrze i składa się z dwóch pokoi, kuchni, łazienki z wc oraz przedpokoju, z przynależną piwnicą 2,61 m². Lokal wyposażony jest w instalację elektryczną, wodno-kanalizacyjną oraz centralne ogrzewanie i jest przeznaczony do nabycia w drodze przetargu.