Na elektronicznej licytacji komorniczej w Rzeszowie oferowane jest wykończone mieszkanie o funkcjonalnym układzie 4 pokoi, kuchni, holu, łazienki i osobnego WC, położone na pierwszym piętrze budynku, z balkonami oraz dwoma pomieszczeniami gospodarczymi. Lokal o atrakcyjnym standardzie wykończenia ma cenę wywołania 624 750 zł przy sumie oszacowania 833 000 zł.
Na licytacji komorniczej w Chorzowie oferowane jest mieszkanie własnościowe o łącznej powierzchni ok. 59,7 m² (w tym komórka lokatorska), położone na parterze budynku z lat 60., składające się z 2 pokoi, kuchni, łazienki z WC i przedpokoju, w stanie technicznym ocenionym jako średni. Lokal z mediami miejskimi (woda, kanalizacja, CO, prąd) ma cenę wywołania 169 500 zł przy sumie oszacowania 226 000 zł.
Przedmiotem licytacji komorniczej jest lokal mieszkalny o powierzchni 61,6 m² położony w miejscowości Dobropole w województwie zachodniopomorskim, w budynku w zabudowie szeregowej. Mieszkanie składa się z 2 pokoi, kuchni, przedpokoju oraz łazienki z WC, a cena wywołania wynosi 120 000 zł.
Na licytacji komorniczej oferowany jest lokal mieszkalny o powierzchni ok. 61,2 m² w miejscowości Iwierzyce (woj. podkarpackie), położony na pierwszym piętrze budynku. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi, kuchni, łazienki, przedpokoju, spiżarki oraz piwnicy, jest zamieszkałe, a cena wywołania wynosi 122 019,75 zł.
Na licytacji komorniczej w Sosnowcu oferowane jest mieszkanie o powierzchni ok. 51 m², położone na 6. piętrze, składające się z 2 pokoi, kuchni, łazienki z WC, przedpokoju oraz balkonu, z przynależną piwnicą. Lokal w formie pełnej własności ma cenę wywołania 223 333,33 zł przy oszacowaniu na 335 000,00 zł.
Otrzymuj natychmiastowe powiadomienia o ofertach, śledź zmiany cen i przeglądaj przetargi, licytacje komornicze oraz oferty syndyków.
Sprawdź ofertę Premium
Przedmiotem licytacji jest 1/2 udziału w lokalu mieszkalnym położonym w Lubsku, w budynku wielorodzinnym w rejonie centrum miasta. Nieruchomość wyceniono na 81 500 zł, a cena wywołania w licytacji wynosi 54 333,33 zł.
Przedmiotem elektronicznej licytacji komorniczej jest 3‑pokojowe mieszkanie we Włocławku o powierzchni 60,6 m², położone na 1. piętrze czteropiętrowego budynku z 1989 roku, z balkonem i piwnicą. Cena wywołania wynosi 210 000 zł przy wartości oszacowania 315 000 zł.
Mieszkanie o powierzchni ok. 63 m² położone na pierwszym piętrze budynku we Władysławowie, składające się z pokoju dziennego, dwóch sypialni, kuchni, łazienki, WC oraz balkonu, z przynależną piwnicą ok. 12 m², jest w dobrym stanie technicznym i nie wymaga remontu. Lokal stanowi przedmiot licytacji komorniczej, a cena wywołania wynosi 437 400 zł.
Na licytacji komorniczej w Mławie oferowany jest lokal mieszkalny o powierzchni 44,50 m², położony na III piętrze budynku wielorodzinnego, składający się z 2 pokoi, kuchni, łazienki i przedpokoju, z przynależną piwnicą 3,77 m². Nieruchomość w województwie mazowieckim ma cenę wywołania 202 500 zł i związany z lokalem udział w nieruchomości wspólnej.
Przedmiotem elektronicznej licytacji komorniczej jest 2‑pokojowe mieszkanie o powierzchni 37 m², położone w Kielcach w budynku wielorodzinnym na 2. piętrze z 11. Cena wywołania wynosi 110 352 zł, przy wartości oszacowania 147 136 zł.
Przedmiotem licytacji elektronicznej jest 3‑pokojowe mieszkanie o powierzchni 69,2 m², położone na 2. piętrze budynku z lat 80. w Manieczkach w województwie wielkopolskim, z balkonem, kuchnią, łazienką i pełnym uzbrojeniem w media. Lokal stanowi odrębną własność, a cena wywołania w licytacji wynosi 214 000 zł.
Przedmiotem elektronicznej licytacji komorniczej jest udział 1/2 w lokalu mieszkalnym o powierzchni 37,2 m², położonym w Miłakowie (woj. warmińsko-mazurskie), składającym się z 1 pokoju, kuchni, łazienki oraz piwnicy, w budynku z 1921 roku. Cena wywołania udziału wynosi 26 400,75 zł.
Na licytacji komorniczej w Łodzi oferowane jest mieszkanie o powierzchni 46,76 m², położone na parterze budynku wielorodzinnego, składające się z dwóch pokoi, kuchni, łazienki z WC oraz przedpokoju, bez balkonu. Lokal narożny jest wyposażony w instalacje miejskie (CO, woda ciepła i zimna, gaz, kanalizacja) oraz domofon, a cena wywołania wynosi 250 950 zł.
Spółdzielcze własnościowe prawo do mieszkania o powierzchni 34,2 m² na osiedlu Syberka w Będzinie, położone na 2. piętrze czteropiętrowego bloku, obejmuje 2 pokoje (w tym jeden z dużym balkonem), wnękę kuchenną, przedpokój, łazienkę oraz piwnicę. Lokal o niskim standardzie technicznym i dużym stopniu zużycia wykończenia jest przedmiotem licytacji komorniczej, z ceną wywołania 135 750 zł.
Przedmiotem licytacji jest udział 1/2 w prawie własności mieszkania o powierzchni 90 m² (w tym piwnica) w Krakowie, w dzielnicy Krowodrza, w budynku z 1985 roku, składającego się z otwartego przedpokoju z aneksem kuchennym, 4 pokoi, łazienki, osobnego WC oraz balkonu. Lokal położony jest na 2. piętrze 5‑kondygnacyjnego bloku, a cena wywołania udziału wynosi 301 187,33 zł.
Przedmiotem elektronicznej licytacji jest 1/3 udziału w lokalu mieszkalnym o powierzchni 64,1 m², położonym w budynku wielorodzinnym w Strzyżowie (woj. lubelskie), składającym się z 2 pokoi, kuchni, łazienki i WC, zlokalizowanym na parterze budynku z 1865 roku. Do udziału w lokalu przynależy 1/3 części segmentu gospodarczego i piwnicy, a cena wywołania wynosi 50 711,33 zł.
Na licytacji komorniczej oferowane jest 3‑pokojowe mieszkanie o powierzchni 60,29 m² z balkonem i piwnicą, położone na 4., ostatnim piętrze bloku w Pawłowicach w województwie śląskim. Lokal z kuchnią, łazienką i osobnym WC ma formę pełnej własności, a cena wywołania wynosi 225 750 zł.
Przedmiotem licytacji jest udział 1/4 w lokalu mieszkalnym o powierzchni 77,13 m², położonym na poddaszu użytkowym w dwukondygnacyjnym budynku w Sarbinowie (woj. zachodniopomorskie), składającym się z 3 pokoi, kuchni, łazienki i przedpokoju. Mieszkanie znajduje się w budynku z ok. 1920 r., jest w średnim stanie technicznym i standardzie, a cena wywołania udziału wynosi 76 500 zł.
Na licytacji komorniczej oferowany jest wolnostojący dom jednorodzinny w Gniewie (woj. pomorskie) na działce o powierzchni 564 m², z częścią mieszkalną ok. 124 m², piwnicą ok. 61 m² i strychem, wybudowany w latach 1987–1992, w stanie technicznym i standardzie określanym jako średni (standard z lat 90. z częściowymi remontami po 2000 r.). Nieruchomość z tarasem, balkonem, piwnicą, kuchnią i łazienką ma cenę wywołania 272 666,67 zł przy sumie oszacowania 409 000,00 zł.
Na licytacji komorniczej w Łodzi-Widzewie oferowana jest działka o pow. ok. 0,12 ha zabudowana wolnostojącym, dwukondygnacyjnym murowanym domem jednorodzinnym. Nieruchomość gruntowa w formie prawa własności ma cenę wywołania *** zł przy sumie oszacowania *** zł.
Przedmiotem licytacji jest zabudowana nieruchomość o powierzchni 969 m² położona w Ostrowie Wielkopolskim, z budynkiem z 1990 roku o jednej kondygnacji. Nieruchomość wyceniono na 664 000 zł, a cena wywołania w licytacji elektronicznej wynosi 498 000 zł.
Przedmiotem licytacji komorniczej jest udział 1/2 w prawie własności działki o pow. 700 m² zabudowanej wolnostojącym domem jednorodzinnym o powierzchni użytkowej 93 m² w Będzinie. Nieruchomość z lat 60., uzbrojona w media (woda, kanalizacja, siła), ma cenę wywołania 108 000 zł.
Na licytacji komorniczej w Mławie oferowana jest działka o powierzchni 630 m² zabudowana wolnostojącym domem jednorodzinnym parterowym z poddaszem użytkowym i pełnym podpiwniczeniem. Nieruchomość ogrodzona i zagospodarowana ma cenę wywołania 459 733,33 zł przy wartości oszacowania 689 600,00 zł.
Przedmiotem licytacji jest nieruchomość gruntowa zabudowana w Łowiczu (woj. łódzkie), o powierzchni 0,0395 ha, z budynkiem mieszkalnym i budynkiem gospodarczym, uzbrojona w media i z bezpośrednim dostępem do drogi publicznej. Licytacja elektroniczna dotyczy prawa własności, a cena wywołania wynosi 52 533,33 zł przy sumie oszacowania 78 800,00 zł.
Na licytacji komorniczej oferowana jest nieruchomość w miejscowości Sośnica (woj. podkarpackie), obejmująca działki o łącznej powierzchni ok. 0,92 ha, zabudowane wolnostojącym domem jednorodzinnym z lat 70. (pow. zabudowy 104 m²) oraz budynkami gospodarczymi. Cena wywołania wynosi 461 933,33 zł przy sumie oszacowania 692 900,00 zł.