Przedmiotem licytacji jest nieruchomość gruntowa o łącznej powierzchni ok. 600 m², zabudowana wolnostojącym, częściowo podpiwniczonym domem jednorodzinnym z początku XX wieku, położona w Nielestnie w gminie Wleń (woj. dolnośląskie). Teren jest płaski, dobrze nasłoneczniony i zagospodarowany jako przydomowy ogród rekreacyjny, a na jednej z działek znajduje się wydzierżawiona przepompownia.
Przedmiotem licytacji jest udział 1/4 w nieruchomości rolnej o powierzchni 0,55 ha, zabudowanej domem mieszkalnym o pow. użytkowej 231 m² oraz dwoma połączonymi budynkami gospodarczymi o łącznej dużej powierzchni zabudowy. Udział wyceniono na 154 500 zł, a cena wywoławcza w licytacji wynosi 115 875 zł.
Lokal mieszkalny o powierzchni ok. 88 m² położony jest na pierwszym piętrze oficyny kamienicy w centrum Łodzi, przy głównej, reprezentacyjnej ulicy miasta, z bardzo dobrym dostępem do komunikacji miejskiej. Nieruchomość stanowi odrębną własność z udziałem w częściach wspólnych budynku i gruncie i jest przedmiotem postępowania przetargowego/egzekucyjnego.
Przedmiotem postępowania jest zabudowana działka o powierzchni 0,0243 ha, na której znajduje się budynek mieszkalny o powierzchni zabudowy 54 m². Nieruchomość stanowi dom jednorodzinny na niewielkiej działce, przeznaczony do nabycia w trybie licytacji/przetargu/sprzedaży od syndyka.
Przedmiotem licytacji są dwie sąsiadujące ze sobą działki rolne o łącznej powierzchni ok. 1,34 ha, stanowiące całość gospodarczą, o regularnym, prostokątnym kształcie i szerokości ok. 20 m. Jedna z działek przylega do asfaltowej drogi publicznej, druga do drogi nieutwardzonej, a teren porośnięty jest głównie brzozami w wieku ok. 20–25 lat.
Otrzymuj natychmiastowe powiadomienia o ofertach, śledź zmiany cen i przeglądaj przetargi, licytacje komornicze oraz oferty syndyków.
Sprawdź ofertę Premium
Przedmiotem licytacji jest działka o powierzchni 961 m² zabudowana domem jednorodzinnym o powierzchni użytkowej ok. 158 m², częściowo podpiwniczonym. Budynek z 1950 r., rozbudowany i zmodernizowany na początku XXI wieku, jest objęty postępowaniem egzekucyjnym w celu zniesienia współwłasności.
Przedmiotem licytacji jest nieruchomość gruntowa o łącznej powierzchni ok. 2,02 ha, zabudowana domem jednorodzinnym oraz trzema budynkami gospodarczymi, położona w spokojnej, rozproszonej zabudowie jednorodzinnej na terenach rolnych. Działki stanowią funkcjonalną całość z bezpośrednim dostępem do asfaltowej drogi publicznej, obejmują ogród przydomowy, grunty orne oraz zadrzewioną część, a teren jest w większości nieogrodzony lub z niekompletnym ogrodzeniem.