Wróć do listy

Mokrzyska, małopolskie

147 200 zł
Działka 0.1339 ha Przetarg Oferta zakończona
Zdjęcie nieruchomości
Zakończona

Szczegóły

Cena 147 200 zł
Miasto Mokrzyska
Powierzchnia 0.1339 ha
Województwo małopolskie
Liczba działek 0
Ulica
Tryb sprzedaży Przetarg
Wadium 15 000 zł
Numer oferty 512339X1199897941
Termin wpłaty wadium 10-07-2026 Co to znaczy?

Opis

Burmistrz Brzeska

ogłasza czwarty publiczny nieograniczony przetarg ustny na zbycie niezabudowanej nieruchomości gruntowej własności Gminy Brzesko położonej w miejscowości Mokrzyska, obręb Mokrzyska-Bucze, gmina Brzesko, powiat brzeski, województwo małopolskie, objętej księgą wieczystą nr XXXX/XXXXXXXX/X


numer działki
854/104



W przetargu mogą brać udział oferenci którzy wpłacą wadium podane w powyższej tabeli
w takim terminie, aby w dniu 10 lipca 2026 r., cała kwota znajdowała się na rachunku bankowym Urzędu Miejskiego w Brzesku; nr 18 8591 0007 0100 0902 1786 0006 prowadzonym przez Krakowski Bank Spółdzielczy Oddział Szczurowa (za datę wniesienia wadium uważa się wpływ wymaganej kwoty na ww. rachunek), oraz podpiszą oświadczenie stanowiące załącznik do regulaminu przetargu, że zapoznali się z warunkami przetargu i znane są im uwarunkowania fizyczne i prawne związane z tą nieruchomością. Przy dokonywaniu wpłaty koniecznie należy podać numer działki, na którą wpłacono wadium. Brak tej informacji będzie skutkować niedopuszczeniem oferenta do przetargu.


Przetarg odbędzie się w dniu 17 lipca 2026 r. o godzinie 10:00 w siedzibie Urzędu Miejskiego w Brzesku przy ulicy Głowackiego 51, powiat Brzesko, woj. małopolskie - Sala Obrad

Historyczne ceny

Powiadomienia o najlepszych ofertach

Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!

Popularne portale
Kilkanaście portali z ogłoszeniami z całej Polski.
Przetargi
Spółdzielnie, spółki skarbu państwa, urzędy miast i inne.
Licytacje komornicze
Mieszkania dłużników sprzedawane przez komorników.
Zakup od syndyka
Nieruchomości z postępowań upadłościowych.