Na licytacji komorniczej w Bytomiu oferowane jest 2‑pokojowe mieszkanie o powierzchni 37,42 m² (z piwnicą łącznie 42,63 m²) na parterze niskiego budynku z lat 20., po kapitalnym remoncie ok. 5 lat temu. Lokal z aneksem kuchennym, łazienką i piwnicą, wyposażony w media (woda, gaz, kanalizacja), ma cenę wywołania 112 500 zł.
Na licytacji komorniczej oferowany jest udział 4/6 w prawie własności mieszkania o powierzchni ok. 66,8 m² w miejscowości Przekolno w województwie zachodniopomorskim. Lokal mieszkalny w budynku wielorodzinnym wyceniono na 117 600 zł, a cena wywołania udziału wynosi 78 400 zł.
Przedmiotem licytacji jest prawo własności lokalu mieszkalnego o powierzchni ok. 48,1 m², położonego w miejscowości Będargowiec (gmina Pełczyce, woj. zachodniopomorskie). Mieszkanie wyceniono na 101 000 zł, a cena wywołania w licytacji stacjonarnej wynosi 67 333,33 zł.
Przedmiotem licytacji jest lokal mieszkalny o powierzchni ok. 48,1 m², położony w miejscowości Będargowiec (gmina Pełczyce, woj. zachodniopomorskie), stanowiący odrębną nieruchomość. Nieruchomość wyceniono na 101 000 zł, a cena wywołania w licytacji stacjonarnej wynosi 67 333,33 zł.
Przedmiotem licytacji jest przestronne mieszkanie o powierzchni ok. 93 m², położone na 4. piętrze kamienicy w Bytomiu, składające się z 3 pokoi, kuchni, łazienki, dużego przedpokoju, balkonu oraz piwnicy. Lokal w budynku z lat 30., wyposażony w media (woda, gaz, kanalizacja, CO, domofon), ma pokoje z ekspozycją południowo-zachodnią, a cena wywołania w licytacji wynosi 166 000 zł.
Otrzymuj natychmiastowe powiadomienia o ofertach, śledź zmiany cen i przeglądaj przetargi, licytacje komornicze oraz oferty syndyków.
Sprawdź ofertę Premium
Kawalerka o powierzchni 34,6 m² położona na 2. piętrze 2‑piętrowego budynku mieszkalnego z poddaszem użytkowym w dzielnicy Prawobrzeże w Szczecinie, składająca się z pokoju, kuchni oraz łazienki z WC, w budynku z mediami: woda, gaz, kanalizacja. Lokal stanowi odrębną własność i jest przedmiotem elektronicznej licytacji komorniczej, z ceną wywołania 165 000 zł.
Dom jednorodzinny o powierzchni zabudowy ok. 112 m² (użytkowej ok. 64 m²) położony na działce 514 m² w Wadowicach, na terenie zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej. Nieruchomość z budynkiem z 1935 r., częściowo ogrodzona, przeznaczona do nabycia w drodze licytacji komorniczej z ceną wywołania 115 000 zł.
Na licytacji komorniczej oferowana jest nieruchomość gruntowa w miejscowości Nowa Wieś (gmina Poczesna, woj. śląskie), zabudowana domem w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 104,26 m² z 4 pokojami oraz budynkiem gospodarczym, wybudowanym ok. 1970 r., z dostępem do mediów (woda, gaz, kanalizacja, siła). Działka o powierzchni ok. 0,38 ha, z domem w stanie użytkowym, ma cenę wywołania 219 600 zł.
Na licytację komorniczą wystawiona jest nieruchomość gruntowa w Chojnie (woj. zachodniopomorskie), zabudowana budynkiem mieszkalnym o powierzchni ok. 99 m² oraz budynkiem produkcyjnym o powierzchni ok. 33 m². Cena wywołania wynosi 307 500 zł, przy sumie oszacowania 410 000 zł.
Przedmiotem pierwszej licytacji jest nieruchomość położona w Plewiskach pod Poznaniem, w województwie wielkopolskim. Nieruchomość została oszacowana na 752 544 zł brutto, a cena wywołania w licytacji wynosi 564 408 zł brutto.
Na licytacji komorniczej oferowana jest nieruchomość w gminie Bielsk (miejscowości Jaroszewo-Biskupie i Kleniewo) o łącznej powierzchni 146 m², obejmująca wolnostojący dom jednorodzinny z 1987 r. z dostępem do wody oraz grunty rolne, leśne i rów. Cena wywołania wynosi 162 393,33 zł przy sumie oszacowania 243 590,00 zł.
Na licytacji komorniczej wystawiony jest wolnostojący dom jednorodzinny o powierzchni ok. 252 m², położony w Mińsku Mazowieckim w województwie mazowieckim, na działce zabudowanej mediami (woda, siła). Nieruchomość z 1985 roku, stanowiąca pełną własność, ma cenę wywołania 474 367,50 zł.
Przedmiotem licytacji jest zabudowana działka o powierzchni 198 m² położona w Tarnowie, w dzielnicy Strusina, z murowanym budynkiem mieszkalnym czterokondygnacyjnym z podpiwniczeniem oraz budynkiem garażowym, uzbrojona w podstawowe media. Nieruchomość wystawiona jest w licytacji elektronicznej komorniczej, a cena wywołania wynosi 572 705,33 zł.
Na licytacji komorniczej w Kuźnicy (woj. podlaskie) wystawiony jest wolnostojący dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej 124,6 m², z 4 pokojami, podpiwniczeniem i poddaszem użytkowym, posadowiony na działce ok. 631 m². Budynek z 2001 roku, w zabudowie parterowej, ma dostęp do wody i kanalizacji, a cena wywołania wynosi 251 400 zł.
Na licytacji komorniczej oferowany jest dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni ok. 132 m², położony w miejscowości Przedmoście w województwie dolnośląskim, na działce zabudowanej budynkiem mieszkalnym jednorodzinnym z 1918 roku, z dostępem do wody i kanalizacji. Nieruchomość stanowi pełną własność, a cena wywołania w licytacji elektronicznej wynosi 274 650 zł.
Na licytacji komorniczej oferowany jest wolnostojący dom jednorodzinny w Skierniewicach o powierzchni użytkowej ok. 106 m², z 3 pokojami, kuchnią, WC i pomieszczeniem gospodarczym, położony na działce ok. 545 m². Nieruchomość z lat 50., uzbrojona w wodę, gaz i kanalizację, ma cenę wywołania 253 000 zł i jest obciążona dożywotnią służebnością osobistą korzystania z części domu i działki.
Na licytacji komorniczej oferowany jest wolnostojący dom jednorodzinny o dwóch kondygnacjach, wybudowany w 2001 roku w miejscowości Księży Młyn w województwie łódzkim, z balkonem, zadaszonym tarasem oraz pełnym uzbrojeniem w media (woda, gaz, kanalizacja, internet, kablówka). Nieruchomość z elewacją z cegły i okładzin kamieniarskich, z utwardzonym podjazdem z kostki brukowej, ma cenę wywołania 662 850 zł.
Na licytacji komorniczej oferowany jest wolnostojący dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej 55,62 m² (2 pokoje, kuchnia, łazienka, pomieszczenie gospodarcze) w Skierniewicach, z dwoma budynkami gospodarczymi na ogrodzonej działce z mediami. Nieruchomość z 1972 r., o szacunkowym stopniu zużycia technicznego 50%, ma cenę wywołania 135 066,67 zł.
Przedmiotem licytacji jest udział 1/2 w zabudowanej działce o powierzchni 1300 m² w miejscowości Jordanki (woj. pomorskie), na której znajduje się wolnostojący, 1,5‑kondygnacyjny dom jednorodzinny częściowo podpiwniczony oraz parterowy budynek gospodarczo‑garażowy. Cena wywołania udziału wynosi 72 333,33 zł przy wartości oszacowania 108 500,00 zł.
Na licytacji komorniczej wystawiony jest wolnostojący dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej ok. 262 m² z garażem, położony w Kani Górze w województwie łódzkim, na ogrodzonej i zagospodarowanej działce o powierzchni 2425 m². Nieruchomość parterowa z poddaszem użytkowym, wyposażona m.in. w pompę ciepła, rekuperację oraz przyłącze wodociągowe i elektryczne, ma cenę wywołania *** zł.
Dom wolnostojący o powierzchni 266 m² z 1992 r., położony w miejscowości Kowalicha w województwie mazowieckim, z łazienką, kuchnią, balkonem i mediami z sieci gazowej, w budynku dwukondygnacyjnym. Przedmiotem elektronicznej licytacji komorniczej jest udział 5/8 w prawie własności nieruchomości, a cena wywołania wynosi 532 968,75 zł.
Przedmiotem licytacji jest wolnostojący dom jednorodzinny z garażem i dużym zadaszonym tarasem, położony w miejscowości Stara Wieś (woj. podkarpackie) na ogrodzonej działce o powierzchni 694 m², z uzbrojeniem w prąd, gaz, kanalizację własną oraz dostępem do wody ze studni na działce sąsiedniej. Nieruchomość o szacunkowej wartości 473 573 zł ma cenę wywołania 355 179,75 zł i jest sprzedawana w drodze elektronicznej licytacji komorniczej.
Przedmiotem postępowania jest kompleks nieruchomości gruntowych o łącznej powierzchni ok. 3,3 ha, obejmujący trzy działki – jedną niezabudowaną, częściowo zadrzewioną oraz dwie zabudowane domami jednorodzinnymi o pow. użytkowej ok. 172 m² i 192 m², z garażem, budynkiem gospodarczym, stajnią i sauną. Nieruchomość położona jest w spokojnej okolicy z bezpośrednim dostępem do drogi publicznej, co sprzyja zarówno zamieszkaniu, jak i prowadzeniu działalności rekreacyjno-gospodarczej.
Przedmiotem licytacji jest działka o powierzchni 1139 m² z wolnostojącym domem jednorodzinnym o powierzchni użytkowej 138 m² z poddaszem częściowo użytkowym oraz pełnym uzbrojeniem w media, położona w miejscowości bez aktualnego planu zagospodarowania przestrzennego. Na terenie nieruchomości znajduje się także murowany budynek gospodarczy o powierzchni zabudowy 50 m² oraz częściowe ogrodzenie działki.
Przedmiotem oferty jest prawo użytkowania wieczystego nieruchomości położonej w Nowej Soli, stanowiącej obiekt wystawiony w trybie licytacji/przetargu. Szczegółowe parametry, takie jak metraż, liczba pomieszczeń czy stan techniczny, nie zostały podane w opisie.