Przetargi nieruchomości

Nieruchomość
-56%

Kędzierzyn-Koźle, opolskie

Mieszkanie 20-05-2026
90 000 zł
2 143 zł/m2
Nieruchomość
-61%

Kędzierzyn-Koźle, opolskie

Mieszkanie 20-05-2026
92 000 zł
1 889 zł/m2
Nieruchomość
-17%

Warszawa, Śródmieście

Mieszkanie 03-07-2026
2 300 000 zł
16 743 zł/m2
Nieruchomość

Pogorzelica, zachodniopomorskie

Działka 26-06-2026
450 000 zł
364 zł/m2
Nieruchomość

Pogorzelica, zachodniopomorskie

Działka 20-05-2026
400 000 zł
323 zł/m2
Premium

Dowiedz się o nowych ofertach jako pierwszy

Otrzymuj natychmiastowe powiadomienia o ofertach, śledź zmiany cen i przeglądaj przetargi, licytacje komornicze oraz oferty syndyków.

Sprawdź ofertę Premium
Nieruchomość

Sanok, podkarpackie

Obiekt 19-06-2026
2 500 000 zł
2 500 000 zł/m2
Nieruchomość
-47%

Legnica, dolnośląskie

Mieszkanie 18-05-2026
270 000 zł
3 585 zł/m2
Nieruchomość
-63%

Legnica, dolnośląskie

Mieszkanie 18-05-2026
90 000 zł
2 486 zł/m2
Nieruchomość
-30%

Legnica, Fabryczna

Mieszkanie 18-05-2026
220 000 zł
3 830 zł/m2
Nieruchomość

Ośno Lubuskie, lubuskie

Działka 22-05-2026
169 000 zł
267 zł/m2
Nieruchomość

Ośno Lubuskie, lubuskie

Działka 22-05-2026
120 000 zł
74 zł/m2
Nieruchomość

Bożków, dolnośląskie

Działka 08-06-2026
46 000 zł
9 zł/m2
Nieruchomość

Borzęcin, małopolskie

Działka 20-05-2026
101 300 zł
56 zł/m2
Nieruchomość

Borzęcin, małopolskie

Działka 20-05-2026
68 800 zł
57 zł/m2
Nieruchomość

Borzęcin, małopolskie

Działka 20-05-2026
71 000 zł
57 zł/m2
Nieruchomość

Borzęcin, małopolskie

Działka 20-05-2026
73 500 zł
61 zł/m2
Nieruchomość

Borzęcin, małopolskie

Działka 20-05-2026
45 500 zł
58 zł/m2
Nieruchomość

Borzęcin, małopolskie

Działka 20-05-2026
120 000 zł
59 zł/m2
Nieruchomość

Borzęcin, małopolskie

Działka 20-05-2026
52 850 zł
64 zł/m2
Nieruchomość

Jagodne, warmińsko-mazurskie

Działka 19-06-2026
6 320 000 zł
109 zł/m2
Nieruchomość

Jeziorsko, łódzkie

Obiekt 26-05-2026
359 000 zł
359 000 zł/m2
Nieruchomość

Piotrków Trybunalski, łódzkie

Dom Udział % 22-05-2026
19 600 zł
19 600 zł/m2
Nieruchomość

Tomaszów Mazowiecki, łódzkie

Działka 20-05-2026
800 000 zł
86 zł/m2
Nieruchomość

Suchcice, łódzkie

Dom 20-05-2026
100 000 zł
100 000 zł/m2
Nieruchomość

Suchcice, łódzkie

Dom 20-05-2026
182 400 zł
182 400 zł/m2
Ustaw alert