Wróć do listy

Łęki, małopolskie

78 300 zł
Działka 0.1044 ha Przetarg Oferta zakończona
Zdjęcie nieruchomości
Zakończona

Szczegóły

Cena 78 300 zł
Miasto Łęki
Powierzchnia 0.1044 ha
Województwo małopolskie
Liczba działek 1
Ulica
Tryb sprzedaży Przetarg
Wadium 7 830 zł
Numer oferty 523712X1226533507
Termin wpłaty wadium 04-08-2026 Co to znaczy?

Opis

Przedmiotem sprzedaży jest niezabudowana nieruchomość gruntowa, stanowiąca własność Gminy Borzęcin, położona w obrębie Łęki w skład której wchodzą między innymi działki oznaczone w ewidencji gruntów i budynków podanymi w tabeli numerami. Dla poniższych działek prowadzona jest księga wieczysta nr XXXX/XXXXXXXX/X, którą prowadzi Sąd Rejonowy w Brzesku, IV Wydział Ksiąg Wieczystych.

numer działki
1095/51


Przetargi na sprzedaż działek odbędą się 10 sierpnia 2026 r od godz. 9:00 w budynku Urzędu Gminy, pokój nr 28. Przetargi przeprowadzone zostaną bezpośrednio po sobie, zgodnie z podaną powyżej kolejnością.

Do ceny osiągniętej w przetargu zostanie doliczony podatek od towarów i usług (VAT). Obecna stawka podatku VAT wynosi 23%.

W przetargach mogą brać udział osoby fizyczne i prawne, pod warunkiem, że:

1. wpłacą wadium w wysokości określonej w powyższej tabeli, najpóźniej do 4 sierpnia 2026 roku,
w formie pieniężnej na konto Urzędu Gminy Borzęcin w KBS 0/Szczurowa nr: 81 8591 0007 0100 0000 6350 0012, z dopiskiem „Wadium do przetargu – zakup działki” - (ze wskazanym numerem ewidencyjnym i położeniem działki), przy czym za datę wniesienia wadium w pieniądzu uznaje się datę wpływu środków pieniężnych na konto Urzędu Gminy w KBS 0/Szczurowa. Tytuł wpłaty wadium winien jednoznacznie wskazywać uczestnika przetargu oraz nieruchomość, której wpłata dotyczy,

Historyczne ceny

Powiadomienia o najlepszych ofertach

Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!

Popularne portale
Kilkanaście portali z ogłoszeniami z całej Polski.
Przetargi
Spółdzielnie, spółki skarbu państwa, urzędy miast i inne.
Licytacje komornicze
Mieszkania dłużników sprzedawane przez komorników.
Zakup od syndyka
Nieruchomości z postępowań upadłościowych.