Udział 1/6 w mieszkaniu o powierzchni 41,91 m² (plus piwnica 4,33 m²), położonym w Komorowie w budynku wielorodzinnym na trzecim piętrze, składającym się z 2 pokoi, kuchni, przedpokoju oraz łazienki z WC. Nieruchomość jest przedmiotem licytacji komorniczej, a cena wywołania udziału wynosi 22 133,33 zł.
Przedmiotem licytacji jest lokal mieszkalny w Sosnowcu o powierzchni 62,33 m², położony na parterze czteropiętrowego budynku, składający się z 3 pokoi, kuchni, łazienki, WC i przedpokoju, z przynależną piwnicą 3,28 m². Cena wywołania w licytacji komorniczej wynosi 234 000 zł przy wartości oszacowania 312 000 zł.
Przedmiotem licytacji jest udział 1/6 w mieszkaniu o powierzchni 41,91 m², położonym na trzecim piętrze w budynku wielorodzinnym w Komorowie w województwie mazowieckim, składającym się z 2 pokoi, kuchni, przedpokoju oraz łazienki z WC, z przynależną piwnicą. Cena wywołania udziału wynosi 22 133,33 zł przy sumie oszacowania 33 200,00 zł.
Przedmiotem licytacji jest spółdzielcze własnościowe prawo do mieszkania o powierzchni 48,5 m² w Szczecinie, w dzielnicy prawobrzeżnej. Lokal znajduje się w zasobach spółdzielni mieszkaniowej, a cena wywołania wynosi 246 000 zł.
Przedmiotem licytacji komorniczej jest udział 1/6 w lokalu mieszkalnym o powierzchni 41,43 m², położonym w Warszawie na osiedlu na Mokotowie, na wysokim piętrze budynku. Mieszkanie składa się z 2 pokoi, kuchni, łazienki z WC, przedpokoju oraz piwnicy, a cena wywołania udziału wynosi 78 063,33 zł.
Otrzymuj natychmiastowe powiadomienia o ofertach, śledź zmiany cen i przeglądaj przetargi, licytacje komornicze oraz oferty syndyków.
Sprawdź ofertę Premium
Przedmiotem licytacji jest mieszkanie o powierzchni ok. 70 m² z balkonem, położone w budynku wielorodzinnym w Opocznie, w województwie łódzkim. Lokal znajduje się na 2. piętrze, składa się z 3 pokoi, pokoju z aneksem kuchennym oraz łazienki i WC, a cena wywołania wynosi 360 600 zł.
Na licytacji komorniczej w Rudzie Śląskiej oferowany jest lokal mieszkalny o powierzchni ok. 52,65 m², położony na 1. piętrze 3‑kondygnacyjnego budynku z ok. 1920 r., składający się z 2 pokoi, kuchni, łazienki i WC. Cena wywołania wynosi 146 250 zł przy sumie oszacowania 195 000 zł.
Na licytacji komorniczej oferowany jest szeregowy dom mieszkalny w Sompolnie (woj. wielkopolskie) o powierzchni użytkowej 124 m², z 4 pokojami, kuchnią, łazienką, WC oraz kotłownią, w dobrym uzbrojeniu w media. Nieruchomość położona na działce ok. 0,048 ha z budynkiem gospodarczo-garażowym ok. 76 m², z ceną wywołania 186 666,67 zł, przeznaczona jest w studium pod zabudowę mieszkaniową.
Na licytacji komorniczej w Zgierzu oferowany jest udział 1/2 w prawie własności wolnostojącego domu jednorodzinnego o powierzchni ok. 142 m² z 4 pokojami, wybudowanego w 2002 roku. Nieruchomość z tarasem, łazienką, kuchnią i mediami (kanalizacja, gaz, woda) wyceniono na 516 000 zł, a cena wywołania wynosi 344 000 zł.
Przedmiotem elektronicznej licytacji jest udział 1/2 w nieruchomości gruntowej o powierzchni 0,0821 ha, zabudowanej domem jednorodzinnym i budynkami garażowymi, położonej w Kłobucku w województwie śląskim, z bezpośrednim dostępem do drogi asfaltowej. Cena wywołania udziału wynosi 251 250 zł przy sumie oszacowania 335 000 zł.
Na licytacji komorniczej wystawiona jest zabudowana nieruchomość położona w miejscowości Kolonia Wólka Kańska w województwie lubelskim. Cena wywołania wynosi 136 500 zł przy wartości oszacowania 182 000 zł.
Na licytacji komorniczej oferowany jest wolnostojący dom murowany o powierzchni użytkowej ok. 81 m² z 3 pokojami, położony w miejscowości w województwie małopolskim, na działce o powierzchni 0,07 ha, zabudowanej także budynkiem gospodarczym ok. 51 m². Cena wywołania wynosi 173 100 zł, a nieruchomość posiada dostęp do mediów: gaz, woda, kanalizacja oraz siła.
Na licytacji komorniczej w Raciborzu (dzielnica Brzezie) oferowany jest dom w zabudowie szeregowej o powierzchni ok. 88 m², składający się z 3 pokoi, kuchni i łazienki, wybudowany w latach 70. Cena wywołania wynosi 306 345 zł, a nieruchomość stanowi pełną własność działki o powierzchni 0,0222 ha.
Na licytacji komorniczej w Katowicach oferowany jest dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej ok. 119 m², z 5 pokojami, położony na działce ok. 525 m², z dodatkowym budynkiem garażowym ok. 86 m², w stanie technicznym i standardzie użytkowym określonym jako przeciętny. Nieruchomość z lat 80., z dostępem do podstawowych mediów, ma cenę wywołania 570 720 zł.
Przedmiotem licytacji jest wolnostojący dom jednorodzinny o powierzchni ok. 148 m², położony w Bojszowach w spokojnym, cichym otoczeniu podobnej zabudowy, na ogrodzonej, lecz zaniedbanej działce z dostępem do drogi publicznej. Nieruchomość dwukondygnacyjna, 5‑pokojowa, z mediami (woda, kanalizacja, prąd, CO na węgiel, kominek), w stanie technicznym do remontu, z ceną wywołania 516 750 zł.
Przedmiotem licytacji jest działka zabudowana wolnostojącym, podpiwniczonym domem jednorodzinnym o powierzchni użytkowej ok. 150 m² oraz dwoma blaszanymi budynkami gospodarczo-garażowymi, położona w miejscowości Witunia w województwie kujawsko-pomorskim. Nieruchomość z lat 1979–1980, w zabudowie jednorodzinnej, oferowana jest w licytacji komorniczej z ceną wywołania 387 800 zł.
Przedmiotem licytacji jest udział 1/2 w działce o powierzchni 0,0235 ha zabudowanej parterowym domem jednorodzinnym ok. 70 m² w Krakowie (rejon Nowej Huty/Czyżyn), z korytarzem, kuchnią, pokojem i łazienką, wymagającym generalnego remontu. Nieruchomość położona jest w strefie zabudowy przemysłowo-usługowej, uzbrojona w media, a cena wywołania udziału wynosi 57 750 zł.
Przedmiotem przetargu jest zabudowana nieruchomość gruntowa o powierzchni 0,0935 ha z budynkiem użytkowym pełniącym funkcję świetlicy wiejskiej o pow. ok. 74 m², położona w gminie Wysoka, w powiecie pilskim. Nieruchomość wystawiona jest do przetargu ustnego nieograniczonego z ceną wywoławczą 98 000 zł.
Na sprzedaż w drodze przetargu ustnego nieograniczonego przeznaczony jest parterowy, dwubryłowy budynek gospodarczy z lat 70., położony w miejscowości Słoszewo-Kolonia w gminie Płońsk. Obiekt w technologii tradycyjnej murowanej (cegła, bloczki betonu komórkowego) wymaga dostosowania do potrzeb nabywcy.
Na licytację wystawiono udział 1/2 w lokalu mieszkalnym o powierzchni 39,30 m² położonym w Świdniku, w budynku wielorodzinnym, z przynależnymi pomieszczeniami i udziałem w nieruchomości wspólnej. Wartość szacunkowa udziału wynosi 132 000 zł, a cena wywoławcza w licytacji to 99 000 zł.
Przedmiotem licytacji jest udział 1/2 w niemieszkalnym lokalu garażowym o powierzchni ok. 18 m², położonym w Świdniku na Osiedlu Lotnicze Południe, w murowanym szeregowym budynku garażowym z wjazdem z poziomu gruntu. Garaż jest w dobrym stanie technicznym, posiada betonową posadzkę, drewniane dwuskrzydłowe wrota oraz kanał naprawczy.
Na licytacji publicznej oferowany jest udział 24/32 w prawie własności działki mieszkaniowej we Włocławku, zabudowanej wolnostojącym budynkiem mieszkalnym o powierzchni użytkowej 184,5 m² oraz budynkiem gospodarczym o powierzchni 35 m², na działce o pow. 0,0724 ha. Nieruchomość położona jest w rejonie zabudowy mieszkaniowej, a cena wywołania udziału wynosi 356 300 zł.
Przedmiotem licytacji jest udział 1/2 w prawie własności zabudowanej nieruchomości gruntowej o powierzchni ok. 0,33 ha, położonej w Ostaszewie w rejonie głównej ulicy miejscowości. Działka jest płaska, ogrodzona, uzbrojona, częściowo urządzona, z dojazdem drogą publiczną o nawierzchni asfaltowej.
Na przetargu ustnym nieograniczonym wystawiony jest gminny lokal mieszkalny w Szczecinie, położony w centralnej części miasta, sprzedawany wraz z udziałem w częściach wspólnych budynku i gruncie. Nieruchomość można nabyć w drodze licytacji organizowanej przez miasto, po wcześniejszym wniesieniu wymaganego wadium.
Na przetargu ustnym nieograniczonym wystawiono gminny lokal mieszkalny w Szczecinie, położony w dzielnicy śródmiejskiej, wraz z udziałem w częściach wspólnych budynku i gruncie. Nieruchomość można nabyć w drodze licytacji organizowanej przez miasto, po wcześniejszym wniesieniu wymaganego wadium.