Przetargi nieruchomości

Nieruchomość

Trzcianka, wielkopolskie

Działka 26-06-2026
663 000 zł
144 zł/m2
Nieruchomość

Trzcianka, wielkopolskie

Działka 26-06-2026
542 500 zł
130 zł/m2
Nieruchomość

Trzcianka, wielkopolskie

Działka 25-05-2026
440 000 zł
133 zł/m2
Nieruchomość

Trzcianka, wielkopolskie

Działka 25-05-2026
434 000 zł
133 zł/m2
Nieruchomość

Biała, wielkopolskie

Działka 25-05-2026
82 900 zł
71 zł/m2
Premium

Dowiedz się o nowych ofertach jako pierwszy

Otrzymuj natychmiastowe powiadomienia o ofertach, śledź zmiany cen i przeglądaj przetargi, licytacje komornicze oraz oferty syndyków.

Sprawdź ofertę Premium
Nieruchomość

Biała, wielkopolskie

Działka 25-05-2026
78 000 zł
71 zł/m2
Nieruchomość

Runowo, wielkopolskie

Działka 25-05-2026
84 500 zł
25 zł/m2
Nieruchomość

Trzcianka, wielkopolskie

Działka 25-05-2026
308 000 zł
251 zł/m2
Nieruchomość

Trzcianka, wielkopolskie

Działka 25-05-2026
256 000 zł
251 zł/m2
Nieruchomość
-22%

Ełk, warmińsko-mazurskie

Mieszkanie 20-05-2026
226 000 zł
6 278 zł/m2
Nieruchomość

Tomaszów Mazowiecki, łódzkie

Dom Udział % 21-05-2026
353 500 zł
353 500 zł/m2
Nieruchomość

Drawsko Pomorskie, zachodniopomorskie

Działka 29-06-2026
990 000 zł
237 zł/m2
Nieruchomość

Drawsko Pomorskie, zachodniopomorskie

Obiekt 08-06-2026
182 000 zł
1 184 zł/m2
Nieruchomość

Drawsko Pomorskie, zachodniopomorskie

Działka 08-06-2026
125 000 zł
99 zł/m2
Nieruchomość

Dalewo, zachodniopomorskie

Działka 08-06-2026
4 000 zł
3 zł/m2
Nieruchomość
-64%

Drawsko Pomorskie, zachodniopomorskie

Mieszkanie 18-05-2026
44 700 zł
1 927 zł/m2
Nieruchomość
-66%

Drawsko Pomorskie, zachodniopomorskie

Mieszkanie 18-05-2026
73 600 zł
1 808 zł/m2
Nieruchomość
-20%

Warszawa, Bemowo

Mieszkanie 25-05-2026
1 475 000 zł
12 781 zł/m2
Nieruchomość

Rumia, pomorskie

Dom 22-05-2026
530 700 zł
10 206 zł/m2
Nieruchomość

Lniska, pomorskie

Dom Udział % 22-05-2026
584 712 zł
584 712 zł/m2
Nieruchomość

Borek Wielkopolski, wielkopolskie

Dom 28-05-2026
447 000 zł
3 072 zł/m2
Nieruchomość

Orzysz, warmińsko-mazurskie

Działka 04-06-2026
117 000 zł
102 zł/m2
Nieruchomość

Orzysz, warmińsko-mazurskie

Działka 04-06-2026
120 000 zł
102 zł/m2
Nieruchomość

Góra, warmińsko-mazurskie

Działka 04-06-2026
90 000 zł
86 zł/m2
Nieruchomość

Orzysz, warmińsko-mazurskie

Działka 18-05-2026
180 000 zł
60 zł/m2
Ustaw alert