Przedmiotem licytacji jest spółdzielcze własnościowe prawo do kawalerki o powierzchni 31,8 m², położonej na szóstym piętrze bloku w dzielnicy Baranówka w Rzeszowie. Lokal mieszkalny przeznaczony na cele mieszkaniowe ma cenę wywołania 279 750 zł.
Na licytacji komorniczej w Gdyni oferowany jest lokal mieszkalny o powierzchni 52,8 m², położony na 3. piętrze, składający się z 3 pokoi, kuchni, łazienki, osobnego WC i przedpokoju oraz balkonu. Cena wywołania wynosi 357 000 zł przy sumie oszacowania 476 000 zł.
Na licytacji komorniczej oferowany jest lokal mieszkalny o powierzchni 48,89 m² w Hrubieszowie, położony na czwartym piętrze budynku z lat 70–80., składający się z 3 pokoi, kuchni, przedpokoju oraz łazienki z wc, z balkonem i piwnicą 3,80 m². Mieszkanie jest rozkładowe, dwustronne (wschód–zachód), dobrze skomunikowane, a cena wywołania wynosi 148 666,67 zł przy sumie oszacowania 223 000,00 zł.
Mieszkanie o powierzchni ok. 56 m² położone w Łęczycy, na trzecim piętrze bloku z balkonem typu loggia, składające się z przedpokoju, 2 pokoi, kuchni oraz łazienki z WC, z przynależną piwnicą i udziałem w nieruchomości wspólnej. Lokal w stanie średnim, do remontu (poza jednym odświeżonym pokojem), stanowi przedmiot licytacji komorniczej, z ceną wywołania 208 800 zł.
Na licytacji komorniczej w Warszawie oferowany jest udział 1/6 w lokalu mieszkalnym położonym w dzielnicy Wola. Cena wywołania udziału wynosi 93 819 zł przy sumie oszacowania 125 092 zł.
Otrzymuj natychmiastowe powiadomienia o ofertach, śledź zmiany cen i przeglądaj przetargi, licytacje komornicze oraz oferty syndyków.
Sprawdź ofertę Premium
Na licytacji komorniczej w Mławie oferowany jest lokal mieszkalny o powierzchni 44,50 m², położony na trzecim piętrze budynku wielorodzinnego, składający się z 2 pokoi, kuchni, łazienki i przedpokoju, z przynależną piwnicą 3,77 m². Cena wywołania wynosi 202 500 zł, a z lokalem związany jest udział w nieruchomości wspólnej obejmującej grunt oraz części budynku i urządzenia wspólne.
Na licytacji komorniczej w Łodzi oferowany jest udział 3/4 w mieszkaniu o powierzchni 46,86 m², położonym na 2. piętrze, składającym się z 2 pokoi, kuchni, łazienki z WC, przedpokoju, balkonu oraz komórki lokatorskiej. Lokal znajduje się w budynku wielorodzinnym w dzielnicy Łódź-Widzew, a cena wywołania udziału wynosi 191 250 zł.
Przedmiotem licytacji jest udział 1/4 w lokalu mieszkalnym o powierzchni 46,86 m², położonym w Łodzi, składającym się z 2 pokoi, kuchni, łazienki z WC, przedpokoju, balkonu oraz piwnicy. Mieszkanie znajduje się na 2. piętrze budynku, a cena wywołania udziału wynosi 63 750 zł.
Przedmiotem licytacji komorniczej jest udział 1/35 w lokalu mieszkalnym w budynku wielorodzinnym w Krakowie (dzielnica Krowodrza), położonym w strefie zabudowy mieszkaniowej wielorodzinnej. Udział obciążony jest dożywotnim i bezpłatnym prawem użytkowania, a cena wywołania w licytacji elektronicznej wynosi 33 357,33 zł.
Na licytacji komorniczej oferowany jest lokal mieszkalny o powierzchni ok. 49,7 m², położony w okolicach Oławy, w budynku z lat 50., na 2. piętrze niskiego bloku. Mieszkanie składa się z 3 pokoi, kuchni i łazienki, posiada dostęp do mediów (woda, kanalizacja), a cena wywołania wynosi 70 362 zł.
Przedmiotem licytacji jest udział 1/2 w lokalu mieszkalnym o powierzchni ok. 29 m², położonym w miejscowości Rumsko w województwie pomorskim, w budynku dwukondygnacyjnym. Kawalerka z dostępem do kanalizacji i wody wystawiona jest na licytację elektroniczną, z ceną wywołania 43 350 zł.
Na licytacji komorniczej oferowana jest działka o powierzchni 500 m² zabudowana wolnostojącym domem rekreacyjnym oraz drewnianym budynkiem gospodarczym, położona w Kopalinie w gminie Choczewo (woj. pomorskie). Nieruchomość o średnim standardzie wykonania, z zagospodarowaną zielenią, ma cenę wywołania 339 000 zł.
Przedmiotem licytacji jest udział 31/64 w domu w zabudowie bliźniaczej o powierzchni ok. 58 m², położonym w miejscowości Ostrów w województwie lubuskim, z trzema pokojami, kuchnią, łazienką, piwnicą i pomieszczeniem gospodarczym do adaptacji. Nieruchomość w zabudowie przedwojennej z 1939 r. wyceniono na 143 375 zł, a cena wywołania w licytacji elektronicznej wynosi 95 583,33 zł.
Przedmiotem licytacji jest udział 4/32 w nieruchomości gruntowej o powierzchni 0,0892 ha, zabudowanej domem jednorodzinnym oraz budynkiem gospodarczym, położonej w miejscowości Ostrowiec w okolicach Wałcza (woj. zachodniopomorskie). Cena wywołania udziału wynosi 78 342 zł, a licytacja odbędzie się stacjonarnie w maju 2026 roku.
Przedmiotem licytacji komorniczej jest udział 1/2 w prawie własności wolnostojącego domu jednorodzinnego o powierzchni zabudowy 145 m² z dodatkowym budynkiem przeznaczonym na cele mieszkaniowe (ok. 50 m²), położonego w Raciborzu (dzielnica Markowice) na działce ok. 1573 m². Nieruchomość z 2000 roku, z 5 pokojami, tarasem, kuchnią, łazienką i WC, uzbrojona w wodę, kanalizację i gaz, ma cenę wywołania 238 984 zł.
Na licytacji komorniczej w Raciborzu oferowany jest udział 1/2 w prawie własności działki o pow. 0,1573 ha, zabudowanej wolnostojącym domem mieszkalnym o pow. zabudowy 145 m² (ok. 5 pokoi) oraz dodatkowym budynkiem niemieszkalnym zaadaptowanym na cele mieszkaniowe o pow. 50 m². Nieruchomość z mediami (kanalizacja, gaz, woda), wybudowana ok. 2000 r., położona jest w dzielnicy domów jednorodzinnych, a cena wywołania udziału wynosi 238 984 zł.
Na licytacji komorniczej wystawiony jest wolnostojący dom jednorodzinny o dwóch kondygnacjach, wybudowany ok. 1970 r., położony w miejscowości Śniadowo w województwie podlaskim, z piwnicą, tarasem oraz dostępem do wody, kanalizacji i siły. Nieruchomość stanowi pełną własność, a cena wywołania wynosi 295 333,33 zł przy wartości oszacowania 443 000,00 zł.
Na licytacji komorniczej w Wiśle oferowany jest udział 1/2 w wolnostojącym domu jednorodzinnym o powierzchni użytkowej ok. 171 m², położonym na działce ok. 1000 m², z pełnym uzbrojeniem w media. Budynek dwukondygnacyjny, podpiwniczony, z 6 pokojami, kuchnią i dwiema łazienkami ma cenę wywołania 204 664 zł.
Na licytacji komorniczej w Mogilnie oferowany jest udział 1/3 w nieruchomości zabudowanej wolnostojącym domem jednorodzinnym typu „klocek” o powierzchni ok. 121 m², z czterema pokojami, położonym w zabudowie miejskiej. Cena wywołania udziału wynosi 99 273 zł przy oszacowaniu 132 364 zł.
Dom jednorodzinny wolnostojący o powierzchni użytkowej ok. 154 m², położony w Skorzewie na działce ok. 1000 m², z piwnicą, poddaszem w stanie surowym zamkniętym oraz zabudową towarzyszącą (wiata garażowa, domek drewniany). Nieruchomość o 2 pokojach, z mediami (woda, kanalizacja), stanowi przedmiot elektronicznej licytacji komorniczej, z ceną wywołania 210 500 zł.
Przedmiotem licytacji jest działka o powierzchni 630 m² w Mławie (woj. mazowieckie), zabudowana wolnostojącym, parterowym domem jednorodzinnym z poddaszem użytkowym i pełnym podpiwniczeniem, na ogrodzonej i zagospodarowanej posesji. Cena wywołania wynosi 459 733,33 zł przy wartości oszacowania 689 600,00 zł.
Na sprzedaż w ramach postępowania upadłościowego oferowane są dwa udziały po 1/8 każdy w niezabudowanej działce gruntowej o powierzchni 0,0156 ha, położonej w Ustroniu (obręb Hermanice). Cena wywoławcza wynosi nie mniej niż 961,50 zł brutto za każdy udział, przy wartości rynkowej całej nieruchomości oszacowanej na 12 820 zł.
Do przetargu syndyka przeznaczona jest niezabudowana nieruchomość gruntowa o powierzchni ok. 3,93 ha, położona we wsi Grzybiany w gminie Kunice, w powiecie legnickim (woj. dolnośląskie). Cena wywoławcza wynosi nie mniej niż 125 000 zł, a warunkiem udziału w przetargu jest wpłata wadium w wysokości 15 000 zł.
Na sprzedaż w ramach postępowania upadłościowego oferowana jest zabudowana nieruchomość gruntowa wraz z dodatkową działką, położona w miejscowości Gajówka-Kolonia w województwie łódzkim. Nieruchomość wystawiona jest w trybie przetargu z ceną wywoławczą 715 000 zł, z możliwością negocjacji i ewentualnej licytacji między oferentami.
Na przetarg ustny nieograniczony wystawiona jest niezabudowana działka gminna położona w Trzciance, w rejonie jednej z głównych ulic miasta. Nieruchomość gruntowa przeznaczona jest do zbycia przez gminę, z obowiązkiem wniesienia wadium w wyznaczonym terminie.