Wróć do listy

Nowiny, podkarpackie

39 050 zł
Działka 0.1562 ha Przetarg Oferta zakończona
Zdjęcie nieruchomości
Zakończona

Szczegóły

Cena 39 050 zł
Miasto Nowiny
Powierzchnia 0.1562 ha
Województwo podkarpackie
Liczba działek 1
Ulica
Tryb sprzedaży Przetarg
Wadium 7 810 zł
Numer oferty 527001X1234236345
Termin wpłaty wadium 14-08-2026 Co to znaczy?

Opis

Wójt Gminy Radomyśl nad Sanem
o g ł a s z a
na dzień 28 sierpnia 2026 roku o godzinie 900 w budynku Urzędu Gminy Radomyśl nad
Sanem sala nr 9, II przetarg na sprzedaż niżej wymienionej nieruchomości stanowiącej
własność Gminy Radomyśl nad Sanem poprzedni przetarg zakończył się wynikiem
negatywnym 27.04.2026;

1. Dz.nr 860/1 o pow. 0,1562 ha - obr. Nowiny gm. Radomyśl nad Sanem
wartość działki – 39 050,00 zł,

Wadium należy wnieść w pieniądzu (PLN) na rachunek Gminy Radomyśl nad Sanem: Bank Spółdzielczy
w Zaleszanach Oddział Radomyśl nad Sanem Nr 53 9439 1017 2001 0000 0882 0001.
Termin wniesienia wadium upływa dnia 14.08.2026 r.

Historyczne ceny

Powiadomienia o najlepszych ofertach

Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!

Popularne portale
Kilkanaście portali z ogłoszeniami z całej Polski.
Przetargi
Spółdzielnie, spółki skarbu państwa, urzędy miast i inne.
Licytacje komornicze
Mieszkania dłużników sprzedawane przez komorników.
Zakup od syndyka
Nieruchomości z postępowań upadłościowych.