Przedmiotem licytacji komorniczej jest udział 1/2 w mieszkaniu o powierzchni ok. 83,7 m², położonym w Lubnie w województwie zachodniopomorskim, w budynku z lat 70., na 1. piętrze dwupiętrowego bloku. Lokal składa się z 4 pokoi, kuchni, łazienki, WC, balkonu i piwnicy, posiada media (woda, kanalizacja), a cena wywołania udziału wynosi 43 933,33 zł.
Przedmiotem licytacji komorniczej jest udział 1/2 w mieszkaniu o powierzchni ok. 83,7 m², położonym w miejscowości Lubno w okolicach Wałcza, w budynku z lat 70., na 1. piętrze w 2‑kondygnacyjnym bloku. Lokal składa się z 4 pokoi, kuchni, łazienki, WC, balkonu i piwnicy, posiada media (woda, kanalizacja), a cena wywołania udziału wynosi 43 933,33 zł.
Na licytacji komorniczej w Białymstoku oferowany jest lokal mieszkalny z pomieszczeniami przynależnymi oraz udziałem w częściach wspólnych budynku, położony w dzielnicy Białostoczek. Cena wywołania wynosi 333 535,50 zł, a suma oszacowania 444 714,00 zł.
Na licytacji komorniczej oferowany jest lokal mieszkalny o powierzchni 58,86 m², położony w Rydułtowach w budynku z lat 70., na parterze, z 4 pokojami, kuchnią, łazienką i osobnym WC, wyposażony w instalacje miejskie. Cena wywołania wynosi 166 024,67 zł przy oszacowaniu 249 037,00 zł.
Przedmiotem licytacji jest 1/2 udziału w spółdzielczym własnościowym prawie do 4‑pokojowego mieszkania o powierzchni 78,4 m², położonego na 1. piętrze bloku z 1991 roku w Mińsku Mazowieckim. Lokal w stanie technicznym średnim ma kuchnię, łazienkę, osobne WC, a cena wywołania udziału wynosi 222 000 zł.
Otrzymuj natychmiastowe powiadomienia o ofertach, śledź zmiany cen i przeglądaj przetargi, licytacje komornicze oraz oferty syndyków.
Sprawdź ofertę Premium
Na licytacji komorniczej w Orzyszu oferowane jest prawo własności mieszkania o powierzchni 55,1 m², składającego się z 2 pokoi, kuchni oraz łazienki, z dostępem do wody i kanalizacji. Lokal znajduje się w budynku wielorodzinnym w miejscowości Orzysz, a cena wywołania wynosi 127 875 zł.
Na licytacji komorniczej oferowany jest lokal niemieszkalny – apartament wczasowy o powierzchni 33,5 m², składający się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki i przedpokoju, położony w Jastrzębiej Górze w województwie pomorskim. Cena wywołania wynosi 262 500 zł, a z lokalem związany jest udział w nieruchomości wspólnej.
Mieszkanie o powierzchni ok. 39 m² położone jest w miejscowości Fałkowo w województwie wielkopolskim, na drugim piętrze trzykondygnacyjnego, podpiwniczonego budynku z lat 70., i składa się z 2 pokoi, kuchni, łazienki, korytarza oraz skrytki, z dostępem do mediów (woda, gaz, kanalizacja, siła). Lokal stanowi odrębną własność i jest przedmiotem licytacji komorniczej, z ceną wywołania 108 750 zł.
Przedmiotem licytacji jest 1/2 udziału w spółdzielczym własnościowym prawie do 4‑pokojowego mieszkania o powierzchni 78,4 m², położonego na 1. piętrze bloku z 1991 roku w Mińsku Mazowieckim, w budynku bez windy, w stanie technicznym średnim. Cena wywołania udziału wynosi 226 500 zł, a druga połowa lokalu ma być sprzedawana w odrębnej licytacji elektronicznej w zbliżonym terminie.
Przedmiotem licytacji jest udział 4/6 w lokalu mieszkalnym o powierzchni 84,26 m², położonym w Wałczu w budynku wielorodzinnym na pierwszym piętrze, składającym się z salonu z aneksem kuchennym, trzech pokoi, łazienki i przedpokoju. Nieruchomość sprzedawana jest w drodze licytacji komorniczej, z ceną wywołania 121 208,25 zł i obejmuje także udział w nieruchomości wspólnej.
Lokal mieszkalny o powierzchni 73,30 m² położony w Mirosławcu (woj. zachodniopomorskie), na parterze budynku wielorodzinnego, składający się z trzech pokoi, kuchni, łazienki z wc oraz przedpokoju. Nieruchomość objęta jest licytacją komorniczą, z ceną wywołania 79 329 zł i udziałem w częściach wspólnych budynku oraz w gruncie.
Na licytacji komorniczej oferowane jest mieszkanie własnościowe o powierzchni 77,6 m² w Warszawie (dzielnica Mokotów), w budynku z 1975 roku, składające się z 4 pokoi, kuchni, łazienki, wc i przedpokoju, z przynależną piwnicą. Lokal położony jest na wyższej kondygnacji w 10‑piętrowym bloku, a cena wywołania wynosi 885 750 zł.
Przedmiotem licytacji jest spółdzielcze własnościowe prawo do 2‑pokojowego mieszkania o standardzie do zamieszkania, położonego na 4. piętrze bloku z 1977 roku w Dębicy, z niewielkim balkonem. Lokal o funkcjonalnym układzie (2 pokoje, kuchnia, przedpokój, łazienka z WC) ma cenę wywołania 160 500 zł.
Na licytacji komorniczej w Krakowie oferowany jest 4‑pokojowy lokal mieszkalny o powierzchni 73,75 m², położony w budynku z 2003 roku, z dwiema komórkami lokatorskimi oraz miejscem parkingowym w garażu podziemnym. Nieruchomość znajduje się w północnej części miasta, a cena wywołania wynosi 583 000 zł.
Przedmiotem licytacji jest lokal mieszkalny o powierzchni 35,58 m², położony w Tomaszowie Mazowieckim, na ostatnim – czwartym piętrze budynku z 1972 roku, składający się z 2 pokoi, kuchni, łazienki z WC, przedpokoju oraz pomieszczenia pomocniczego. Nieruchomość stanowiąca pełną własność jest oferowana w trybie licytacji komorniczej, z ceną wywołania 136 875 zł.
Na licytacji komorniczej w Obornikach oferowane jest mieszkanie o powierzchni 53,30 m², położone na pierwszym piętrze budynku wielorodzinnego, składające się z 2 pokoi, kuchni, łazienki, przedpokoju, kotłowni i garderoby, z przynależną piwnicą 12,40 m². Cena wywołania wynosi 207 150 zł.
Przedmiotem licytacji jest udział 34/35 w dwukondygnacyjnym mieszkaniu o powierzchni 103,06 m², położonym w Krakowie w rejonie ulicy Lea, w budynku z 2009 roku, na 4. piętrze z 5, z 3 pokojami, aneksem kuchennym, łazienką i WC. Lokal znajduje się w zabudowie mieszkaniowej wielorodzinnej, a cena wywołania udziału wynosi ***,67 zł.
Przedmiotem licytacji jest lokal mieszkalny stanowiący odrębną własność, położony w Rydzynie w budynku wielorodzinnym na w pełni uzbrojonej działce z dostępem do drogi publicznej. Nieruchomość znajduje się w budynku niepodpiwniczonym, z dostępem do mediów (woda, prąd, gaz, kanalizacja, światłowód), a cena wywołania w licytacji elektronicznej wynosi 168 666,67 zł.
Na licytacji komorniczej oferowany jest lokal mieszkalny o powierzchni 43,07 m² (w tym pomieszczenia przynależne) w miejscowości Wieszczyczyn w województwie wielkopolskim, położony w jednokondygnacyjnym budynku wielorodzinnym. Mieszkanie składa się z 1 pokoju, kuchni, łazienki z WC oraz boksu garażowego, a cena wywołania wynosi 98 850 zł.
Na licytacji komorniczej wystawiono lokal mieszkalny w centrum Nowogardu o powierzchni 33,27 m², z udziałem w częściach wspólnych budynku i gruntu. Cena wywołania wynosi 171 000 zł przy sumie oszacowania 228 000 zł.
Przedmiotem licytacji jest własnościowe mieszkanie o powierzchni ok. 66,9 m², położone w miejscowości Cielądz w województwie łódzkim, na parterze budynku, z trzema pokojami, osobną kuchnią, łazienką i WC. Lokal ma okna o ekspozycji wschód–zachód, balkon i loggię, stolarkę okienną PCV oraz drzwi antywłamaniowe, a cena wywołania wynosi 116 416 zł.
Przedmiotem licytacji jest mieszkanie o powierzchni 55,70 m² z loggią i komórką lokatorską, położone na IV piętrze budynku wielorodzinnego w Rybniku, składające się z 3 pokoi, kuchni, łazienki z wc oraz przedpokoju. Lokal wyceniono na 320 900 zł, a cena wywołania w licytacji wynosi 240 675 zł.
Na licytacji komorniczej w Kaliszu oferowany jest lokal mieszkalny o powierzchni ok. 35 m², położony na pierwszym piętrze, składający się z pokoju z aneksem kuchennym, łazienki z WC, przedpokoju oraz piwnicy. Cena wywołania wynosi 225 750 zł, a lokal znajduje się w budynku wielorodzinnym z udziałem w nieruchomości wspólnej.
Przedmiotem licytacji komorniczej jest lokal mieszkalny o powierzchni 157,01 m² w Chrzanowie, składający się z dwóch pokoi, kuchni, łazienki, pomieszczeń gospodarczych na parterze oraz trzech pomieszczeń strychowych. Nieruchomość stanowi pełną własność z udziałem w nieruchomości wspólnej, a cena wywołania w licytacji elektronicznej wynosi 92 730 zł.
Na pierwszej licytacji komorniczej w Legionowie oferowany jest lokal mieszkalny o powierzchni 30,9 m² z piwnicą, składający się z jednego pokoju, kuchni, przedpokoju oraz łazienki z WC, położony w budynku wielorodzinnym. Nieruchomość wyceniono łącznie na 279 600 zł, a cena wywołania wynosi 209 700 zł.