Wróć do listy

Wielopole Skrzyńskie, podkarpackie

67 222 zł
Działka 0.1246 ha 2 działek Przetarg Oferta zakończona
Zdjęcie nieruchomości
Zakończona

Szczegóły

Cena 67 222 zł
Powierzchnia 0.1246 ha
Województwo podkarpackie
Liczba działek 2
Ulica
Tryb sprzedaży Przetarg
Wadium 6 722 zł
Numer oferty 527013X1234264449
Termin wpłaty wadium 03-08-2026 Co to znaczy?

Opis

Wójt Gminy Wielopole Skrzyńskie
ogłasza
przetarg nieograniczony / licytację/
na sprzedaż nieruchomości stanowiącej własność Gminy Wielopole
Skrzyńskie , położonej na terenie wsi Wielopole Skrzyńskie


4867/27
2245/7
/kompleks/



Przetarg odbędzie się w dniu 5.08.2026r. o godz. 10.00
w siedzibie Urzędu Gminy Wielopole Skrzyńskie pok. Nr 9
– Sala USC.
W przetargu mogą brać udział osoby fizyczne i prawne.

Przystępujący do przetargu winni wpłacić wadium w wysokości 10 % ceny wywoławczej
na konto Urzędu Gminy Wielopole Skrzyńskie nr 889173 0002 0000 0273 2000 0020
Bank Spółdzielczy w Wielopolu Skrzyńskim, , tak aby środki pieniężne znalazły się na
koncie Gminy Wielopole Skrzyńskie najpóźniej w dniu 3.08.2026 r.

Wpłaty należy dokonać na podane konto bankowe z dopiskiem : „ Wadium na działkę
nr 4867/27 i 2245/7 /kompleks/ w Wielopolu Skrzyńskim „ .

Historyczne ceny

Powiadomienia o najlepszych ofertach

Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!

Popularne portale
Kilkanaście portali z ogłoszeniami z całej Polski.
Przetargi
Spółdzielnie, spółki skarbu państwa, urzędy miast i inne.
Licytacje komornicze
Mieszkania dłużników sprzedawane przez komorników.
Zakup od syndyka
Nieruchomości z postępowań upadłościowych.