Przetargi mieszkania

Nieruchomość
-100%

Łaziska Górne, śląskie

Mieszkanie 15-09-2026
Pow.: 54,34 m2
1 zł
0 zł/m2
Nieruchomość
-100%

Łaziska Górne, śląskie

Mieszkanie 15-09-2026
Pow.: 40,73 m2
1 zł
0 zł/m2
Nieruchomość
-100%

Łaziska Górne, śląskie

Mieszkanie 15-09-2026
Pow.: 85,76 m2
1 zł
0 zł/m2
Nieruchomość
-100%

Łaziska Górne, śląskie

Mieszkanie 15-09-2026
Pow.: 62,37 m2
1 zł
0 zł/m2
Nieruchomość
-30%

Lubaczów, podkarpackie

Mieszkanie 07-10-2026
Pow.: 32,00 m2
114 200 zł
3 569 zł/m2
Premium

Dowiedz się o nowych ofertach jako pierwszy

Otrzymuj natychmiastowe powiadomienia o ofertach, śledź zmiany cen i przeglądaj przetargi, licytacje komornicze oraz oferty syndyków.

Sprawdź ofertę Premium
Nieruchomość

Ropczyce, podkarpackie

Mieszkanie Udział % 26-09-2026
Pow.: 80,10 m2
58 704 zł
733 zł/m2
Nieruchomość

Rodzone, warmińsko-mazurskie

Mieszkanie 28-09-2026
Pow.: 30,14 m2
65 573 zł
2 176 zł/m2
Nieruchomość
-38%

Olsztyn, warmińsko-mazurskie

Mieszkanie 22-10-2026
Pow.: 36,80 m2
219 375 zł
5 961 zł/m2
Nieruchomość
-42%

Szczecin, zachodniopomorskie

Mieszkanie 13-10-2026
Pow.: 77,71 m2
450 667 zł
5 799 zł/m2
Nieruchomość

Gumieniec, pomorskie

Mieszkanie Udział % 05-10-2026
Pow.: 89,11 m2
48 667 zł
546 zł/m2
Nieruchomość
-42%

Nowy Dwór Mazowiecki, mazowieckie

Mieszkanie 05-10-2026
Pow.: 42,30 m2
241 275 zł
5 704 zł/m2
Nieruchomość
-52%

Szczecin, zachodniopomorskie

Mieszkanie 22-09-2026
Pow.: 75,28 m2
363 750 zł
4 832 zł/m2
Nieruchomość
-23%

Kłobuck, śląskie

Mieszkanie 05-10-2026
Pow.: 50,41 m2
188 625 zł
3 742 zł/m2
Nieruchomość
-48%

Łódź, Polesie

Mieszkanie 27-10-2026
Pow.: 58,80 m2
264 825 zł
4 504 zł/m2
Nieruchomość
-63%

Legnica, dolnośląskie

Mieszkanie 05-10-2026
Pow.: 56,80 m2
145 500 zł
2 562 zł/m2
Nieruchomość
-37%

Legnica, dolnośląskie

Mieszkanie 15-09-2026
Pow.: 62,50 m2
270 750 zł
4 332 zł/m2
Nieruchomość
-35%

Wodzisław Śląski, śląskie

Mieszkanie 28-09-2026
Pow.: 53,10 m2
172 500 zł
3 249 zł/m2
Nieruchomość
-41%

Piła, wielkopolskie

Mieszkanie 19-10-2026
Pow.: 37,57 m2
158 250 zł
4 212 zł/m2
Nieruchomość
-48%

Zielona Góra, lubuskie

Mieszkanie 03-10-2026
Pow.: 58,00 m2
282 667 zł
4 874 zł/m2
Nieruchomość

Dubeczno, lubelskie

Mieszkanie 07-10-2026
Pow.: 42,80 m2
69 075 zł
1 614 zł/m2
Nieruchomość
-39%

Piaseczno, mazowieckie

Mieszkanie 06-10-2026
Pow.: 71,30 m2
502 200 zł
7 043 zł/m2
Nieruchomość
-67%

Świdwin, zachodniopomorskie

Mieszkanie 15-10-2026
Pow.: 92,82 m2
157 000 zł
1 691 zł/m2
Nieruchomość
-21%

Jastrzębie-Zdrój, śląskie

Mieszkanie 16-09-2026
Pow.: 56,40 m2
230 000 zł
4 078 zł/m2
Nieruchomość
-21%

Jastrzębie-Zdrój, śląskie

Mieszkanie 21-09-2026
Pow.: 38,96 m2
159 000 zł
4 081 zł/m2
Nieruchomość
-39%

Jastrzębie-Zdrój, śląskie

Mieszkanie 15-09-2026
Pow.: 51,16 m2
162 000 zł
3 167 zł/m2
Ustaw alert

Powiadomienia o najlepszych ofertach

Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!

Popularne portale
Kilkanaście portali z ogłoszeniami z całej Polski.
Przetargi
Spółdzielnie, spółki skarbu państwa, urzędy miast i inne.
Licytacje komornicze
Mieszkania dłużników sprzedawane przez komorników.
Zakup od syndyka
Nieruchomości z postępowań upadłościowych.