Do przetargu nieograniczonego wystawiono nierolną działkę gruntową o powierzchni 0,2236 ha, położoną w miejscowości Chrustowo w gminie Grodzisk Wielkopolski (woj. wielkopolskie). Cena wywoławcza nieruchomości wynosi 67 700 zł, a przetarg zaplanowano na 24.06.2026 r.
Przedmiotem przetargu nieograniczonego jest nierolna działka gruntowa o powierzchni 0,1198 ha, położona w miejscowości Bojanice w gminie Kłecko (powiat gnieźnieński, woj. wielkopolskie). Cena wywoławcza nieruchomości wynosi 113 000 zł, a przetarg zaplanowano na 24.06.2026 r.
Nieruchomość gruntowa o powierzchni 0,1010 ha, położona w miejscowości Brzoza w gminie Duszniki (powiat szamotulski, woj. wielkopolskie), ma charakter nierolny. Działka jest przedmiotem nieograniczonego przetargu na sprzedaż, z ceną wywoławczą 111 000 zł i terminem licytacji wyznaczonym na 24.06.2026 r.
Przedmiotem elektronicznej licytacji jest spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu mieszkalnego w Warszawie (dzielnica Wola) o powierzchni 38,32 m². Mieszkanie wyceniono na 519 000 zł, a cena wywołania w licytacji wynosi 389 250 zł.
Na licytacji komorniczej w Rzeszowie oferowane jest wykończone mieszkanie o funkcjonalnym układzie 4 pokoi, kuchni, holu, łazienki i osobnego WC, położone na pierwszym piętrze budynku, z balkonami oraz dwoma pomieszczeniami gospodarczymi. Lokal o atrakcyjnym standardzie wykończenia ma cenę wywołania 624 750 zł.
Otrzymuj natychmiastowe powiadomienia o ofertach, śledź zmiany cen i przeglądaj przetargi, licytacje komornicze oraz oferty syndyków.
Sprawdź ofertę Premium
Przedmiotem licytacji jest przestronne, 5‑pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 101 m² z piwnicą, położone na pierwszym piętrze w trzypiętrowym budynku wielorodzinnym we Wschowie (woj. lubuskie). Lokal z indywidualnym ogrzewaniem i pełnym uzbrojeniem mediów wystawiony jest w licytacji elektronicznej, z ceną wywołania 232 400 zł.
Na licytacji komorniczej w Gdańsku oferowane jest mieszkanie o powierzchni 46,30 m², położone na II piętrze 5‑kondygnacyjnego budynku w dzielnicy nadmorskiej. Lokal składa się z 2 pokoi, kuchni, łazienki z WC, przedpokoju oraz garderoby, posiada balkon, a cena wywołania wynosi 486 600 zł.
Na licytacji komorniczej oferowane jest mieszkanie o powierzchni ok. 83 m² w Otmuchowie, położone na parterze kamienicy z początku XX wieku, składające się z 2 pokoi, kuchni, łazienki, WC, pomieszczenia gospodarczego, przedpokoju oraz piwnicy. Lokal w prawie własności z mediami (prąd, woda, kanalizacja, gaz) ma cenę wywołania 268 500 zł.
Na licytacji komorniczej oferowany jest udział 1/2 w mieszkaniu o powierzchni ok. 65,5 m², położonym w Lublinie w nowszym budynku z 2013 roku, na parterze bloku pięciokondygnacyjnego. Lokal składa się z 3 pokoi, kuchni, łazienki, balkonu oraz komórki lokatorskiej/piwnicy, jest uzbrojony w pełne media, a cena wywołania wynosi 236 000 zł.
Na licytacji komorniczej w Zabrzu oferowane jest mieszkanie o powierzchni ok. 33 m², położone na 1. piętrze niskiego budynku z lat 60., składające się z 1 pokoju, kuchni, łazienki z WC i przedpokoju. Lokal z pełnym uzbrojeniem (prąd, woda, kanalizacja, gaz, CO z sieci i ciepła woda) ma cenę wywołania 141 307,50 zł.
Na licytacji komorniczej w Żaganiu (woj. lubuskie) oferowany jest udział w nieruchomości lokalowej położonej w budynku mieszkalnym w mieście. Cena wywołania wynosi 25 639,50 zł przy sumie oszacowania 34 186,00 zł.
Lokal mieszkalny położony jest w Żaganiu w województwie lubuskim, w budynku wielorodzinnym w centralnej części miasta. Nieruchomość będzie przedmiotem licytacji komorniczej, z ceną wywołania 8 546,50 zł i sumą oszacowania 11 395,33 zł.
Przedmiotem licytacji jest ułamkowa część nieruchomości położonej w Żaganiu (woj. lubuskie), stanowiącej lokal mieszkalny w budynku wielorodzinnym. Cena wywołania udziału wynosi 8 546,50 zł, przy sumie oszacowania 11 395,33 zł.
Na licytacji komorniczej w Głogowie oferowany jest lokal mieszkalny o powierzchni ok. 34 m², położony na parterze niskiego bloku, składający się z 2 pokoi, kuchni, przedpokoju oraz łazienki z WC, z przynależną piwnicą i komórką. Nieruchomość w prawie własności, z pełnym uzbrojeniem w media, ma cenę wywołania 93 600 zł.
Na licytacji komorniczej oferowane jest 2‑pokojowe mieszkanie o powierzchni 51,85 m² w Siemianowicach Śląskich, położone na 1. piętrze niskiego budynku z lat 50., z dwustronną ekspozycją i przynależną piwnicą. Cena wywołania wynosi 144 750 zł, a lokal ma układ z pomieszczeniami częściowo przechodnimi (pokoje, kuchnia, łazienka z WC, przedpokój).
Na licytacji komorniczej w Katowicach oferowany jest udział 1/2 w prawie własności 3‑pokojowego mieszkania o powierzchni 58 m², położonego w budynku z 1973 roku na wyższym piętrze, z dostępem do piwnicy oraz mediów (woda, gaz, kanalizacja, kablówka). Lokal wyceniono na 178 350 zł, a cena wywołania w licytacji elektronicznej wynosi 133 762,50 zł.
Na licytacji komorniczej oferowany jest lokal mieszkalny w Rudzie Śląskiej o powierzchni 50,64 m² (z piwnicą łącznie 53,24 m²), składający się z dwóch pokoi, kuchni, łazienki i przedpokoju. Cena wywołania wynosi 188 850 zł.
Na licytacji komorniczej oferowany jest lokal mieszkalny o powierzchni 47 m² w Barwicach (woj. zachodniopomorskie), składający się z 2 pokoi, kuchni oraz pomieszczenia gospodarczego o pow. 7 m². Z lokalem związany jest udział w częściach wspólnych budynku i gruncie, a cena wywołania wynosi 63 600 zł.
Przedmiotem pierwszej licytacji komorniczej jest udział łącznie w 6/6 własności lokalu mieszkalnego o powierzchni 80,71 m², położonego w centrum Szczecinka w województwie zachodniopomorskim. Mieszkanie składa się z 3 pokoi, kuchni, WC, spiżarni i przedpokoju, a cena wywołania udziałów wynosi 224 475 zł.
Na licytacji komorniczej oferowany jest lokal mieszkalny w Bornem Sulinowie o łącznej powierzchni użytkowej 69,30 m² (wraz z piwnicą 3,40 m²), składający się z 3 pokoi, kuchni, łazienki, WC i przedpokoju. Nieruchomość znajduje się w budynku wielorodzinnym, jest związana z udziałem w częściach wspólnych, a cena wywołania wynosi 232 125 zł.
Na licytacji komorniczej oferowany jest lokal mieszkalny w miejscowości Górki (woj. zachodniopomorskie) o łącznej powierzchni użytkowej 72,20 m², składający się z 1 pokoju, kuchni, łazienki z WC, przedsionka oraz pomieszczenia w budynku gospodarczym. Cena wywołania wynosi 44 475 zł, a z lokalem związany jest udział 250/1000 w nieruchomości wspólnej.
Na licytacji komorniczej w Bytomiu oferowane jest mieszkanie własnościowe o powierzchni ok. 43 m², położone w wieżowcu z 1982 r. na 6. piętrze, składające się z 2 pokoi, kuchni, łazienki, przedpokoju, balkonu oraz dwóch piwnic. Cena wywołania wynosi 112 500 zł przy sumie oszacowania 150 000 zł.
Na licytacji komorniczej w Przasnyszu oferowane jest spółdzielcze własnościowe prawo do mieszkania o powierzchni ok. 47,3 m², położonego na 4. piętrze 4‑kondygnacyjnego budynku, z balkonem i piwnicą, na terenie zabudowy wielorodzinnej. Cena wywołania wynosi 157 500 zł przy sumie oszacowania 210 000 zł.
Przedmiotem elektronicznej licytacji komorniczej jest udział 1/2 w lokalu mieszkalnym o powierzchni 100,8 m², położonym w Krakowie, w budynku z 2005 roku, na 2. piętrze, składającym się z 3 pokoi, kuchni, łazienki, wc i przedpokoju. Cena wywołania udziału wynosi 447 274 zł, przy sumie oszacowania 670 911 zł, a w księdze wieczystej ujawniono zakaz zbywania i obciążania nieruchomości.
Przedmiotem licytacji jest udział 1/2 w lokalu mieszkalnym o powierzchni ok. 42,3 m², położonym w Dąbrowicy na Dolnym Śląsku, w budynku wielorodzinnym na 1. piętrze. Mieszkanie składa się z 2 pokoi, a cena wywołania w licytacji elektronicznej wynosi 23 666,67 zł.