Na licytacji komorniczej w Myśliborzu oferowane jest mieszkanie o powierzchni 74 m², położone na 4. piętrze budynku, składające się z 4 pokoi, kuchni, łazienki, WC i przedpokoju, z przynależną piwnicą. Lokal stanowi pełną własność, jest podłączony do mediów (woda, kanalizacja), a cena wywołania wynosi 291 750 zł.
Na licytacji komorniczej oferowany jest lokal mieszkalny w miejscowości Czechy (woj. zachodniopomorskie) o powierzchni 52 m², składający się z 2 pokoi, kuchni, łazienki, korytarza, przedpokoju i pomieszczenia gospodarczego. Nieruchomość jest w budynku wielolokalowym, z udziałem w częściach wspólnych i gruncie, a cena wywołania wynosi 52 950 zł.
Przedmiotem elektronicznej licytacji komorniczej jest 2‑pokojowe mieszkanie o powierzchni 42 m², położone w Płotach w województwie zachodniopomorskim, na 2. piętrze budynku z 1990 roku. Cena wywołania wynosi 118 400 zł, przy sumie oszacowania 177 600 zł.
Mieszkanie o powierzchni 53,99 m² z piwnicą 16 m² położone jest w budynku wielorodzinnym w Stargardzie, z udziałem w gruncie. Nieruchomość wystawiona jest w przetargu ustnym nieograniczonym, z ceną wywoławczą 290 000 zł.
Mieszkanie o powierzchni 52,83 m² z piwnicą 14,40 m² położone jest w budynku wielorodzinnym w Stargardzie, wraz z udziałem w gruncie. Nieruchomość wystawiona jest w przetargu ustnym nieograniczonym, z ceną wywoławczą 260 000 zł.
Otrzymuj natychmiastowe powiadomienia o ofertach, śledź zmiany cen i przeglądaj przetargi, licytacje komornicze oraz oferty syndyków.
Sprawdź ofertę Premium
Przedmiotem drugiego przetargu ustnego jest kawalerka o powierzchni 19,60 m² położona na parterze budynku w Koszalinie, składająca się z 1 pokoju, wnęki kuchennej z przedpokojem oraz łazienki z wc. Nieruchomość stanowi lokal mieszkalny z udziałem w nieruchomości wspólnej, zbywany w trybie przetargu organizowanego przez samorząd województwa.
Spółdzielcze własnościowe prawo do mieszkania o powierzchni 63 m² w Szczecinie (prawobrzeżna część miasta), położone na parterze, składające się z trzech pokoi, pokoju z aneksem kuchennym, łazienki, wc i przedpokoju, z wyjściem na zagospodarowany ogród do wspólnego korzystania. Nieruchomość jest przedmiotem konkursu ofert prowadzonego przez syndyka, z ceną wywoławczą nie niższą niż ok. 372 800 zł, stanowiącą 80% wartości oszacowania.
Syndyk oferuje w konkursie ofert lokal mieszkalny o powierzchni 71,13 m² z budynkiem gospodarczym 14,26 m² w miejscowości Sarnik w gminie Pełczyce. Nieruchomość o wartości szacunkowej 108 000 zł ma cenę wywoławczą 91 800 zł.
Przedmiotem licytacji jest lokal mieszkalny o powierzchni 74,60 m², położony na 1. piętrze przedwojennego, podpiwniczonego budynku w technologii tradycyjnej murowanej. Nieruchomość znajduje się w budynku o widocznym zużyciu technicznym (m.in. klatka schodowa w słabym stanie), wyposażonym w instalacje wodno-kanalizacyjną, elektryczną, gazową (c.o. i ciepła woda) oraz wentylację grawitacyjną.
Przedmiotem licytacji jest udział 1/2 w prawie własności dwupoziomowego lokalu mieszkalnego o powierzchni 89,4 m², położonego w miejscowości Chlebowo (gmina Stara Dąbrowa) w budynku w zabudowie szeregowej, w dobrym stanie technicznym. Mieszkanie na parterze i piętrze składa się z 2 pokoi oraz pomieszczeń pomocniczych, posiada taras, a cena wywołania w licytacji elektronicznej wynosi 103 666,67 zł.
Na licytacji komorniczej oferowane jest mieszkanie o powierzchni 62,19 m² położone w miejscowości Krosino w gminie Świdwin (woj. zachodniopomorskie), na parterze budynku wielorodzinnego. Lokal składa się z 2 pokoi, kuchni, przedpokoju, spiżarki, łazienki z WC oraz piwnicy, a cena wywołania wynosi 115 500 zł.
Przedmiotem licytacji komorniczej jest lokal mieszkalny o powierzchni ok. 73 m², położony w Marcinkowicach w województwie zachodniopomorskim, w budynku z lat 70. Lokal znajduje się na parterze, składa się z 3 pokoi, kuchni, łazienki i WC, jest zamieszkały, a cena wywołania wynosi 35 850 zł.
Na licytacji komorniczej oferowany jest lokal mieszkalny stanowiący odrębną nieruchomość w Szczecinie, w województwie zachodniopomorskim. Cena wywołania wynosi 330 750 zł, przy sumie oszacowania 441 000 zł.
Na licytacji komorniczej oferowany jest lokal mieszkalny o powierzchni 32,86 m² w miejscowości Smólsko w województwie zachodniopomorskim, położony na 1. piętrze budynku z lat 50., składający się z 2 pokoi, kuchni, łazienki z WC i przedpokoju, z przynależną piwnicą i częścią budynku gospodarczego. Cena wywołania wynosi 44 250 zł przy oszacowaniu na 59 000 zł.
Na licytacji komorniczej oferowany jest 2‑pokojowy lokal mieszkalny o powierzchni 42,48 m², położony na 1. piętrze w 4‑piętrowym budynku w Szczecinie, z przynależną piwnicą. Nieruchomość o prawie własności wyceniono na 251 000 zł, a cena wywołania w licytacji elektronicznej wynosi 167 333,33 zł.
Lokal mieszkalny o powierzchni 39,90 m² położony na I piętrze w kameralnym, przedwojennym budynku wielorodzinnym w Policach składa się z 2 pokoi, kuchni, przedpokoju i łazienki, a także posiada dużą piwnicę o pow. 15,20 m². Nieruchomość objęta jest pierwszym przetargiem ustnym nieograniczonym i znajduje się w spokojnym otoczeniu zabudowy mieszkaniowej z dobrym dostępem do komunikacji miejskiej oraz zaplecza handlowo-usługowego.
Przedmiotem licytacji komorniczej jest lokal mieszkalny w Dobrz e w województwie zachodniopomorskim o powierzchni 52,26 m², składający się z pokoju oraz pokoju z łazienką i kuchnią, z przynależną piwnicą i pomieszczeniem gospodarczym. Cena wywołania wynosi 53 333,33 zł przy sumie oszacowania 80 000,00 zł.
Na przetargu oferowany jest lokal mieszkalny o powierzchni 39,90 m² w Policach, położony na pierwszym piętrze kamienicy z lat 20. XX wieku, składający się z dwóch pokoi, kuchni, przedpokoju i łazienki. Do mieszkania przynależy duża piwnica (15,20 m²), a budynek znajduje się w otoczeniu niskiej zabudowy mieszkaniowej, terenów zielonych oraz w pobliżu przystanku autobusowego i zaplecza handlowo-usługowego.
Na przetargu oferowany jest lokal mieszkalny o powierzchni 39,90 m² w Policach, położony na pierwszym piętrze niskiego, przedwojennego budynku wielorodzinnego, składający się z dwóch pokoi, kuchni, przedpokoju i łazienki. Do mieszkania przynależy duża piwnica (15,20 m²), a okolica to spokojna zabudowa mieszkaniowa z terenami zielonymi, z dobrym dostępem do komunikacji miejskiej i zaplecza handlowo-usługowego.
Do rokowań przeznaczono udział w lokalu mieszkalnym położonym w Kołobrzegu, w rejonie ul. Rzecznej. Nieruchomość będzie zbywana w trybie I rokowań nieograniczonych organizowanych przez miasto, z obowiązkiem wniesienia zaliczki i zgłoszenia udziału w wyznaczonych terminach.
Mieszkanie na przetargu ustnym w Kołobrzegu to lokal mieszkalny położony w budynku wielorodzinnym w mieście, przeznaczony do nabycia od gminy. Nieruchomość sprzedawana jest w trybie IV przetargu ustnego nieograniczonego, z obowiązkiem wniesienia wadium w wyznaczonym terminie.
Przedmiotem licytacji komorniczej jest udział 1/2 w mieszkaniu o powierzchni ok. 83,7 m², położonym w Lubnie w województwie zachodniopomorskim, w budynku z lat 70., na 1. piętrze dwupiętrowego bloku. Lokal składa się z 4 pokoi, kuchni, łazienki, WC, balkonu i piwnicy, posiada media (woda, kanalizacja), a cena wywołania udziału wynosi 43 933,33 zł.