Przetargi mieszkania

Nieruchomość
-53%

Kołobrzeg, zachodniopomorskie

Mieszkanie 20-10-2026
Pow.: 49,50 m2
288 825 zł
5 835 zł/m2
Nieruchomość
-28%

Szczecin, zachodniopomorskie

Mieszkanie 08-10-2026
Pow.: 80,17 m2
579 000 zł
7 222 zł/m2
Nieruchomość
-42%

Szczecin, zachodniopomorskie

Mieszkanie 13-10-2026
Pow.: 77,71 m2
450 667 zł
5 799 zł/m2
Nieruchomość
-52%

Szczecin, zachodniopomorskie

Mieszkanie 22-09-2026
Pow.: 75,28 m2
363 750 zł
4 832 zł/m2
Nieruchomość
-67%

Świdwin, zachodniopomorskie

Mieszkanie 15-10-2026
Pow.: 92,82 m2
157 000 zł
1 691 zł/m2
Premium

Dowiedz się o nowych ofertach jako pierwszy

Otrzymuj natychmiastowe powiadomienia o ofertach, śledź zmiany cen i przeglądaj przetargi, licytacje komornicze oraz oferty syndyków.

Sprawdź ofertę Premium
Nieruchomość

Drzenin, zachodniopomorskie

Mieszkanie 30-09-2026
Pow.: 35,40 m2
51 300 zł
1 449 zł/m2
Nieruchomość
-48%

Szczecin, Śródmieście

Mieszkanie 21-10-2026
Pow.: 163,66 m2
800 000 zł
4 888 zł/m2
Nieruchomość

Parsówek, zachodniopomorskie

Mieszkanie 24-09-2026
Pow.: 58,00 m2
34 600 zł
597 zł/m2
Nieruchomość

Drzenin, zachodniopomorskie

Mieszkanie 24-09-2026
Pow.: 36,32 m2
22 650 zł
624 zł/m2
Nieruchomość
-77%

Pełczyce, zachodniopomorskie

Mieszkanie 24-09-2026
Pow.: 33,70 m2
53 000 zł
1 573 zł/m2
Nieruchomość

Szczecin, zachodniopomorskie

Mieszkanie Udział % 24-09-2026
Pow.: 53,83 m2
607 871 zł
11 292 zł/m2
Nieruchomość

Białogard, zachodniopomorskie

Mieszkanie Udział % 03-10-2026
Pow.: 64,07 m2
93 825 zł
1 464 zł/m2
Nieruchomość

Szczecin, zachodniopomorskie

Mieszkanie Udział % 29-09-2026
Pow.: 148,44 m2
328 875 zł
2 216 zł/m2
Nieruchomość
-20%

Pyrzyce, zachodniopomorskie

Mieszkanie 26-10-2026
Pow.: 33,27 m2
129 750 zł
3 900 zł/m2
Nieruchomość
-27%

Chociwel, zachodniopomorskie

Mieszkanie 06-10-2026
Pow.: 67,50 m2
221 250 zł
3 278 zł/m2
Nieruchomość
-39%

Kołobrzeg, zachodniopomorskie

Mieszkanie 06-10-2026
Pow.: 60,10 m2
454 575 zł
7 564 zł/m2
Nieruchomość

Jezierzyce, zachodniopomorskie

Mieszkanie 30-09-2026
Pow.: 52,00 m2
96 933 zł
1 864 zł/m2
Nieruchomość
-66%

Szczecin, Prawobrzeże

Mieszkanie 05-10-2026
Pow.: 25,35 m2
84 975 zł
3 352 zł/m2
Nieruchomość
-48%

Kołobrzeg, zachodniopomorskie

Mieszkanie 09-09-2026
Pow.: 36,60 m2
238 070 zł
6 505 zł/m2
Nieruchomość
-38%

Kołobrzeg, zachodniopomorskie

Mieszkanie 09-09-2026
Pow.: 43,24 m2
337 400 zł
7 803 zł/m2
Nieruchomość

Międzyzdroje, zachodniopomorskie

Mieszkanie Udział % 18-09-2026
Pow.: 35,40 m2
157 500 zł
4 449 zł/m2
Nieruchomość

Koszalin, zachodniopomorskie

Mieszkanie Udział % 21-09-2026
Pow.: 47,45 m2
36 875 zł
777 zł/m2
Nieruchomość
-43%

Szczecin, Prawobrzeże

Mieszkanie 29-09-2026
Pow.: 33,80 m2
189 750 zł
5 614 zł/m2
Nieruchomość
-86%

Dąbrowa, zachodniopomorskie

Mieszkanie 29-09-2026
Pow.: 66,24 m2
77 200 zł
1 165 zł/m2
Nieruchomość

Świnoujście, zachodniopomorskie

Mieszkanie Udział % 19-10-2026
Pow.: 56,40 m2
710 625 zł
12 600 zł/m2
Ustaw alert

Powiadomienia o najlepszych ofertach

Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!

Popularne portale
Kilkanaście portali z ogłoszeniami z całej Polski.
Przetargi
Spółdzielnie, spółki skarbu państwa, urzędy miast i inne.
Licytacje komornicze
Mieszkania dłużników sprzedawane przez komorników.
Zakup od syndyka
Nieruchomości z postępowań upadłościowych.