Przetargi nieruchomości

Nieruchomość

Bielsko, wielkopolskie

Dom 14-09-2026
Pow.: 143,69 m2
365 025 zł
2 540 zł/m2
Nieruchomość

Dziembowo, wielkopolskie

Dom 27-10-2026
Pow.: 86,00 m2
101 400 zł
1 179 zł/m2
Nieruchomość

Rąbczyn, wielkopolskie

Działka 16-09-2026
Pow.: 10.362 ha
6 400 zł
0 zł/m2
Nieruchomość

Szamotuły, wielkopolskie

Mieszkanie Udział % 03-10-2026
Pow.: 29,60 m2
71 667 zł
2 421 zł/m2
Nieruchomość

Poznań, Nowe Miasto

Mieszkanie Udział % 29-09-2026
Pow.: 63,90 m2
222 075 zł
3 475 zł/m2
Premium

Dowiedz się o nowych ofertach jako pierwszy

Otrzymuj natychmiastowe powiadomienia o ofertach, śledź zmiany cen i przeglądaj przetargi, licytacje komornicze oraz oferty syndyków.

Sprawdź ofertę Premium
Nieruchomość
-41%

Bogdanowo, wielkopolskie

Mieszkanie 18-09-2026
Pow.: 55,03 m2
268 000 zł
4 870 zł/m2
Nieruchomość
-60%

Rogoźno, wielkopolskie

Mieszkanie 18-09-2026
Pow.: 43,14 m2
104 267 zł
2 417 zł/m2
Nieruchomość

Koło, wielkopolskie

Mieszkanie Udział % 27-10-2026
Pow.: 59,40 m2
135 000 zł
2 273 zł/m2
Nieruchomość

Poznań, Nowe Miasto

Mieszkanie 21-09-2026
Pow.: 41,24 m2
1 366 575 zł
33 137 zł/m2
Nieruchomość

Klęka, wielkopolskie

Mieszkanie 22-09-2026
Pow.: 116,50 m2
197 200 zł
1 693 zł/m2
Nieruchomość

Osiek Nad Notecią, wielkopolskie

Dom 27-10-2026
Pow.: 69,00 m2
196 000 zł
2 841 zł/m2
Nieruchomość

Morzewo, wielkopolskie

Dom 03-11-2026
Pow.: 86,80 m2
301 098 zł
3 469 zł/m2
Nieruchomość

Ujście, wielkopolskie

Działka 23-09-2026
Pow.: 0.0929 ha
125 000 zł
135 zł/m2
Nieruchomość

Odolanów, wielkopolskie

Działka 22-09-2026
Pow.: 0.0572 ha
70 000 zł
122 zł/m2
Nieruchomość

Odolanów, wielkopolskie

Działka 22-09-2026
Pow.: 0.0156 ha
20 000 zł
128 zł/m2
Nieruchomość

Odolanów, wielkopolskie

Działka 22-09-2026
Pow.: 0.0315 ha
35 000 zł
111 zł/m2
Nieruchomość

Wielichowo, wielkopolskie

Działka 11-09-2026
Pow.: 0.3608 ha
110 000 zł
30 zł/m2
Nieruchomość

Czapury, wielkopolskie

Dom Udział % 14-10-2026
Pow.: 1,00 m2
84 500 zł
84 500 zł/m2
Nieruchomość

Dolany, wielkopolskie

Dom 29-09-2026
Pow.: 90,79 m2
270 667 zł
2 981 zł/m2
Nieruchomość

Tursko, wielkopolskie

Dom 06-10-2026
Pow.: 1,00 m2
64 500 zł
64 500 zł/m2
Nieruchomość

Czeszewo, wielkopolskie

Dom Udział % 22-09-2026
Pow.: 194,40 m2
117 600 zł
605 zł/m2
Nieruchomość

Gołuchów, wielkopolskie

Dom 29-09-2026
Pow.: 1,00 m2
812 000 zł
812 000 zł/m2
Nieruchomość
-41%

Piła, wielkopolskie

Mieszkanie 19-10-2026
Pow.: 37,57 m2
158 250 zł
4 212 zł/m2
Nieruchomość
-16%

Piła, wielkopolskie

Mieszkanie 06-10-2026
Pow.: 31,74 m2
190 000 zł
5 986 zł/m2
Nieruchomość

Piła, wielkopolskie

Obiekt 23-10-2026
Pow.: 1,00 m2
2 005 000 zł
2 005 000 zł/m2
Ustaw alert

Powiadomienia o najlepszych ofertach

Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!

Popularne portale
Kilkanaście portali z ogłoszeniami z całej Polski.
Przetargi
Spółdzielnie, spółki skarbu państwa, urzędy miast i inne.
Licytacje komornicze
Mieszkania dłużników sprzedawane przez komorników.
Zakup od syndyka
Nieruchomości z postępowań upadłościowych.