Przetargi nieruchomości
Piła, wielkopolskie
Nieruchomość gruntowa położona jest w Pile, w południowo-zachodniej części miasta na osiedlu Staszyce, w pobliżu zabudowy jednorodzinnej i terenów leśnych. Działka zabudowana jest ok. 90‑metrowym stalowym masztem telewizyjno-radiowym z żelbetowymi fundamentami i ogrodzonymi punktami kotwienia lin odciągowych, a nabycie następuje w drodze przetargu ustnego nieograniczonego.
Poznań, Osiedle Bolesława Śmiałego
Lokal mieszkalny o nieokreślonym metrażu położony jest w Poznaniu, na osiedlu mieszkaniowym, i sprzedawany jest w trybie konkursu ofert. Cena wywoławcza wynosi 528 000 zł, a warunkiem udziału jest m.in. wpłata wadium.
Koźmin Wielkopolski, wielkopolskie
Na sprzedaż w trybie zakupu od syndyka oferowany jest niewydzielony 1/2 udział w zabudowanej działce o powierzchni ok. 0,13 ha w Koźminie Wielkopolskim, z domem jednorodzinnym przystosowanym dla dwóch rodzin (ok. 166,5 m²) oraz budynkami gospodarczymi. Nieruchomość ogrodzona, częściowo utwardzona, z pełnym uzbrojeniem (woda, prąd, kanalizacja, gaz) i centralnym ogrzewaniem na ekogroszek.
Świba, Świba
Na sprzedaż w trybie z wolnej ręki oferowany jest udział 1/2 w zabudowanej nieruchomości gruntowej o łącznej powierzchni 1,59 ha, położonej w miejscowości wiejskiej w powiecie kępińskim w województwie wielkopolskim, obejmującej działkę zabudowaną i niezabudowaną. Na terenie znajdują się budynek mieszkalny o pow. ok. 138,5 m² oraz zabudowania gospodarcze (chlewnia, budynek gospodarczy i gospodarczo-garażowy) o łącznej powierzchni ponad 1 000 m², a cena wywoławcza udziału wynosi 345 000 zł.
Podarzewo, wielkopolskie
Niezabudowana nieruchomość gruntowa położona w miejscowości Podarzewo w powiecie poznańskim obejmuje kilka działek geodezyjnych, oferowanych łącznie w przetargu pisemnym. Cena wywoławcza całości wynosi nie mniej niż *** zł netto (plus ewentualny VAT), ustalona na podstawie operatów szacunkowych.
Dowiedz się o nowych ofertach jako pierwszy
Otrzymuj natychmiastowe powiadomienia o ofertach, śledź zmiany cen i przeglądaj przetargi, licytacje komornicze oraz oferty syndyków.
Sprawdź ofertę Premium
Konin, wielkopolskie
Działka inwestycyjna o powierzchni 803 m² położona w Koninie, zabudowana nieużytkowaną, bezdotykową trzystanowiskową myjnią samochodową, z dojazdem drogą asfaltową i pełnym uzbrojeniem w media. Nieruchomość objęta jest planem zagospodarowania jako teren zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej oraz usług nieuciążliwych i stanowi przedmiot licytacji elektronicznej, z ceną wywołania 287 451 zł.
Oborniki, wielkopolskie
Lokal mieszkalny o powierzchni 33,98 m² położony jest na pierwszym piętrze budynku wielorodzinnego w Obornikach, w centralnej części miasta, i obejmuje także piwnicę oraz dwa pomieszczenia gospodarcze w osobnym budynku. Nieruchomość wystawiona jest na licytacji elektronicznej z ceną wywołania 40 275 zł.
Wielka Wieś, wielkopolskie
Działka budowlana o powierzchni 0,1645 ha położona jest w miejscowości Wielka Wieś w gminie Buk, w powiecie poznańskim, w województwie wielkopolskim. Nieruchomość będzie przedmiotem przetargu ustnego nieograniczonego z ceną wywoławczą 270 000 zł netto, do której doliczany jest podatek VAT.
Poznań, Stare Miasto
Dodatkowo dostępny jest murowany, parterowy garaż jednostanowiskowy o powierzchni ok. 16 m² na działce ok. 19 m², z drewnianą bramą w dobrym stanie technicznym.
Wielka Wieś, wielkopolskie
Na przetargu ustnym nieograniczonym oferowana jest niezabudowana działka budowlana o powierzchni 0,1645 ha, położona w miejscowości Wielka Wieś w gminie Buk, w powiecie poznańskim. Cena wywoławcza wynosi 270 000 zł netto, do której zostanie doliczony podatek VAT 23%.
Malachin, wielkopolskie
Wolnostojący dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej ok. 141 m² położony jest w Malachinie na działce o powierzchni ok. 3000 m², w zabudowie mieszkaniowej jednorodzinnej. Na parterze znajduje się salon z jadalnią i kuchnią, spiżarnia, trzy pokoje, dwie łazienki oraz pomieszczenia pomocnicze, a nieruchomość jest przedmiotem licytacji komorniczej z ceną wywołania 706 000 zł.
Czerniejewo, wielkopolskie
Działka budowlana położona w Czerniejewie, oznaczona jako nr 521/14, przeznaczona jest do nabycia w drodze przetargu ustnego nieograniczonego. Warunkiem udziału jest wniesienie wadium w wyznaczonym terminie.
Popielewo, Stare Miasto
Na sprzedaż w trybie z wolnej ręki lokal mieszkalny stanowiący odrębną nieruchomość, położony w Popielewie w województwie wielkopolskim, za cenę nie niższą niż 32 280 zł.
Poznań, Nowe Miasto
Na sprzedaż w trybie upadłościowym lokal mieszkalny o powierzchni 36,5 m² w Poznaniu, położony na trzecim piętrze bloku, składający się z 2 pokoi, jasnej kuchni, łazienki z WC, korytarza, balkonu oraz piwnicy. Dodatkowo oferowany jest parterowy, murowany garaż jednostanowiskowy o powierzchni ok. 16 m² na niewielkiej działce, w dobrym stanie technicznym.
Szamotuły, wielkopolskie
Mieszkanie o powierzchni 54,8 m² położone w Szamotułach, w śródmiejskiej lokalizacji, znajduje się na 3. piętrze bloku po termomodernizacji i składa się z 4 pokoi, kuchni, łazienki z WC, przedpokoju oraz piwnicy 3,9 m²; lokal jest w zadowalającym stanie technicznym, z ogrzewaniem miejskim i oknami PCV.
Koło, wielkopolskie
Na licytacji elektronicznej oferowany jest lokal mieszkalny o powierzchni 68,47 m² w Kole, położony na pierwszym piętrze kamienicy z początku XX wieku, składający się z 2 pokoi, kuchni, korytarza oraz łazienki z WC, z przynależną piwnicą 20,59 m². Mieszkanie z podstawowymi mediami, ogrzewane piecami kaflowymi, położone jest na terenie zabudowy mieszkaniowej i usługowej, a cena wywołania wynosi 81 000 zł.
Szamotuły, wielkopolskie
Kawalerka o powierzchni 29,6 m² położona w Szamotułach, na 1. piętrze bloku z lat 80., składająca się z pokoju, kuchni, łazienki, WC oraz balkonu, z dostępem do mediów (prąd, gaz, woda).
Biedrusko, wielkopolskie
Na licytacji elektronicznej oferowany jest 3‑pokojowy lokal mieszkalny o powierzchni 66,1 m², położony w Biedrusku, w budynku z lat 70., na 1. piętrze czteropiętrowego bloku. Mieszkanie z kuchnią, łazienką, WC i piwnicą, z dostępem do wody, gazu i kanalizacji, ma cenę wywołania 276 266,67 zł.
Ostrów Wielkopolski, wielkopolskie
Lokal mieszkalny o powierzchni 70,37 m² położony w Ostrowie Wielkopolskim, składający się z 4 pokoi i usytuowany na 1. piętrze niskiego budynku. Nieruchomość stanowi przedmiot licytacji komorniczej, a cena wywołania wynosi 217 865,33 zł.
Krzekotowice, wielkopolskie
Działka o powierzchni 1785 m² położona w miejscowości Krzekotowice w województwie wielkopolskim została przeznaczona do nabycia w trybie rokowań. Nieruchomość gruntowa oferowana jest w cenie 38 000 zł, z wyznaczonym terminem składania ofert i wpłaty wadium.
Krzekotowice, wielkopolskie
Przedmiotem rokowań jest nieruchomość gruntowa położona w miejscowości Krzekotowice w województwie wielkopolskim. Działka przeznaczona jest do zbycia w trybie rokowań prowadzonych w wyznaczonym terminie w Poznaniu.
Książ Wielkopolski, wielkopolskie
Przedmiotem przetargu jest nieruchomość położona w Poznaniu, oferowana do nabycia w trybie pisemnego przetargu nieograniczonego.
Książ Wielkopolski, wielkopolskie
Przedmiotem przetargu jest nieruchomość położona w Poznaniu, przeznaczona do nabycia w trybie przetargu pisemnego. Oferty można składać do 28.09.2026 r., a ich otwarcie zaplanowano na 30.09.2026 r.
Piła, wielkopolskie
Działka budowlana o powierzchni 0,3171 ha położona jest w Pile, w rejonie ulicy Glinianej. Nieruchomość stanowi przedmiot przetargu ustnego nieograniczonego.
Piła, wielkopolskie
Lokal użytkowy w Pile, przeznaczony do sprzedaży w drodze przetargu ustnego nieograniczonego, położony jest w centralnej części miasta. Nieruchomość stanowi lokal usługowy, dla którego ustalono cenę wywoławczą oraz obowiązek wniesienia wadium w wysokości 20% tej ceny.
Rodzaje nieruchomości
Przeglądaj wg województwa
Powiadomienia o najlepszych ofertach
Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!
Białystok
Bielsko-Biała
Bydgoszcz
Bytom
Częstochowa
Gdańsk
Gdynia
Gliwice
Katowice
Kielce
Kraków
Lublin
Łódź
Olsztyn
Poznań
Radom
Rzeszów
Sosnowiec
Szczecin
Toruń
Warszawa
Wrocław
Zabrze
Zielona Góra
Dolnośląskie
Kujawsko-Pomorskie
Lubelskie
Lubuskie
Łódzkie
Małopolskie
Mazowieckie
Opolskie
Podkarpackie
Podlaskie
Pomorskie
Śląskie
Świętokrzyskie
Warmińsko-Mazurskie
Wielkopolskie
Zachodniopomorskie