Przetargi nieruchomości

Nieruchomość
-61%

Środa Wielkopolska, wielkopolskie

Mieszkanie 28-09-2026
Pow.: 89,40 m2
274 460 zł
3 070 zł/m2
Nieruchomość

Bielsko, wielkopolskie

Dom 14-09-2026
Pow.: 143,69 m2
365 025 zł
2 540 zł/m2
Nieruchomość

Dziembowo, wielkopolskie

Dom 27-10-2026
Pow.: 86,00 m2
101 400 zł
1 179 zł/m2
Nieruchomość

Klęka, wielkopolskie

Mieszkanie 22-09-2026
Pow.: 116,50 m2
197 200 zł
1 693 zł/m2
Nieruchomość

Morzewo, wielkopolskie

Dom 03-11-2026
Pow.: 86,80 m2
301 098 zł
3 469 zł/m2
Premium

Dowiedz się o nowych ofertach jako pierwszy

Otrzymuj natychmiastowe powiadomienia o ofertach, śledź zmiany cen i przeglądaj przetargi, licytacje komornicze oraz oferty syndyków.

Sprawdź ofertę Premium
Nieruchomość

Dolany, wielkopolskie

Dom 29-09-2026
Pow.: 90,79 m2
270 667 zł
2 981 zł/m2
Nieruchomość

Świba, Świba

Dom Udział % 30-09-2026
Pow.: 138,50 m2
345 000 zł
2 491 zł/m2
Nieruchomość

Malachin, wielkopolskie

Dom 12-10-2026
Pow.: 140,76 m2
706 000 zł
5 016 zł/m2
Nieruchomość

Starczanowo, wielkopolskie

Dom Udział % 25-09-2026
Pow.: 84,61 m2
194 400 zł
2 298 zł/m2
Nieruchomość

Śmigiel, wielkopolskie

Mieszkanie Udział % 11-09-2026
Pow.: 81,44 m2
33 120 zł
407 zł/m2
Nieruchomość

Rogalinek, wielkopolskie

Dom Udział % 23-09-2026
Pow.: 109,20 m2
194 200 zł
1 778 zł/m2
Nieruchomość

Kotwasice, wielkopolskie

Dom 30-09-2026
Pow.: 113,38 m2
287 707 zł
2 538 zł/m2
Nieruchomość

Smogulec, wielkopolskie

Dom Udział % 18-09-2026
Pow.: 137,00 m2
29 267 zł
214 zł/m2
Nieruchomość

Sękowo, wielkopolskie

Mieszkanie 28-09-2026
Pow.: 87,36 m2
195 000 zł
2 232 zł/m2
Nieruchomość
-86%

Śmigiel, wielkopolskie

Mieszkanie 18-09-2026
Pow.: 107,46 m2
45 000 zł
419 zł/m2
Nieruchomość
-72%

Śmigiel, wielkopolskie

Mieszkanie 18-09-2026
Pow.: 101,28 m2
85 200 zł
841 zł/m2
Nieruchomość
-63%

Śmigiel, wielkopolskie

Mieszkanie 18-09-2026
Pow.: 107,57 m2
121 200 zł
1 127 zł/m2
Nieruchomość

Łąkie, wielkopolskie

Mieszkanie 10-09-2026
Pow.: 98,60 m2
137 000 zł
1 389 zł/m2
Nieruchomość

Trzemeszno, wielkopolskie

Dom 12-10-2026
Pow.: 139,22 m2
450 945 zł
3 239 zł/m2
Nieruchomość

Gniezno, wielkopolskie

Dom 21-09-2026
Pow.: 115,00 m2
648 698 zł
5 641 zł/m2
Nieruchomość

Miejska Górka, wielkopolskie

Dom 19-09-2026
Pow.: 89,90 m2
149 625 zł
1 664 zł/m2
Nieruchomość

Sompolno, wielkopolskie

Dom Udział % 09-09-2026
Pow.: 105,00 m2
765 500 zł
7 290 zł/m2
Nieruchomość

Luboń, wielkopolskie

Dom 16-09-2026
Pow.: 131,10 m2
685 875 zł
5 232 zł/m2
Nieruchomość

Świnków, wielkopolskie

Dom 03-09-2026
Pow.: 148,78 m2
486 657 zł
3 271 zł/m2
Nieruchomość

Świnków, wielkopolskie

Dom 03-09-2026
Pow.: 148,78 m2
486 657 zł
3 271 zł/m2
Ustaw alert

Powiadomienia o najlepszych ofertach

Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!

Popularne portale
Kilkanaście portali z ogłoszeniami z całej Polski.
Przetargi
Spółdzielnie, spółki skarbu państwa, urzędy miast i inne.
Licytacje komornicze
Mieszkania dłużników sprzedawane przez komorników.
Zakup od syndyka
Nieruchomości z postępowań upadłościowych.