Przetargi nieruchomości

Nieruchomość
-61%

Konin, wielkopolskie

Mieszkanie 30-09-2026
Pow.: 57,56 m2
130 000 zł
2 259 zł/m2
Nieruchomość

Łokacz Mały, wielkopolskie

Dom 21-10-2026
Pow.: 78,70 m2
426 750 zł
5 422 zł/m2
Nieruchomość

Turew, wielkopolskie

Mieszkanie Udział % 12-10-2026
Pow.: 60,50 m2
82 950 zł
1 371 zł/m2
Nieruchomość
-57%

Krzyż Wielkopolski, wielkopolskie

Mieszkanie 16-09-2026
Pow.: 57,90 m2
121 933 zł
2 106 zł/m2
Nieruchomość

Słupca, wielkopolskie

Dom 14-09-2026
Pow.: 60,00 m2
135 000 zł
2 250 zł/m2
Premium

Dowiedz się o nowych ofertach jako pierwszy

Otrzymuj natychmiastowe powiadomienia o ofertach, śledź zmiany cen i przeglądaj przetargi, licytacje komornicze oraz oferty syndyków.

Sprawdź ofertę Premium
Nieruchomość

Mikstat, wielkopolskie

Mieszkanie 01-10-2026
Pow.: 53,20 m2
350 000 zł
6 579 zł/m2
Nieruchomość

Głodno, wielkopolskie

Dom Udział % 02-10-2026
Pow.: 53,30 m2
16 500 zł
310 zł/m2
Nieruchomość

Ostrzeszów, wielkopolskie

Mieszkanie Udział % 01-10-2026
Pow.: 62,30 m2
152 000 zł
2 440 zł/m2
Nieruchomość

Dziembowo, wielkopolskie

Dom 27-10-2026
Pow.: 68,80 m2
101 400 zł
1 474 zł/m2
Nieruchomość

Poznań, Nowe Miasto

Mieszkanie Udział % 29-09-2026
Pow.: 63,90 m2
222 075 zł
3 475 zł/m2
Nieruchomość
-36%

Bogdanowo, wielkopolskie

Mieszkanie 18-09-2026
Pow.: 51,03 m2
268 000 zł
5 252 zł/m2
Nieruchomość

Koło, wielkopolskie

Mieszkanie Udział % 27-10-2026
Pow.: 59,40 m2
135 000 zł
2 273 zł/m2
Nieruchomość
-26%

Poznań, Osiedle Bolesława Śmiałego

Mieszkanie 30-09-2026
Pow.: 59,00 m2
528 000 zł
8 949 zł/m2
Nieruchomość

Szamotuły, wielkopolskie

Mieszkanie Udział % 21-09-2026
Pow.: 54,80 m2
183 500 zł
3 349 zł/m2
Nieruchomość
-76%

Koło, wielkopolskie

Mieszkanie 13-10-2026
Pow.: 68,47 m2
81 000 zł
1 183 zł/m2
Nieruchomość
-62%

Biedrusko, wielkopolskie

Mieszkanie 12-10-2026
Pow.: 66,10 m2
276 267 zł
4 180 zł/m2
Nieruchomość
-54%

Ostrów Wielkopolski, wielkopolskie

Mieszkanie 13-10-2026
Pow.: 70,37 m2
217 865 zł
3 096 zł/m2
Nieruchomość

Piła, wielkopolskie

Lokal użytkowy 05-10-2026
Pow.: 79,71 m2
218 100 zł
2 736 zł/m2
Nieruchomość

Rogalinek, wielkopolskie

Dom Udział % 23-09-2026
Pow.: 79,00 m2
194 200 zł
2 458 zł/m2
Nieruchomość
-77%

Lipiny, wielkopolskie

Mieszkanie 18-09-2026
Pow.: 51,32 m2
55 067 zł
1 073 zł/m2
Nieruchomość
-29%

Leszno, wielkopolskie

Mieszkanie 22-09-2026
Pow.: 50,00 m2
251 400 zł
5 028 zł/m2
Nieruchomość
-15%

Leszno, wielkopolskie

Mieszkanie 17-09-2026
Pow.: 62,22 m2
373 000 zł
5 995 zł/m2
Nieruchomość

Mieczownica, wielkopolskie

Mieszkanie 07-09-2026
Pow.: 72,00 m2
117 000 zł
1 625 zł/m2
Nieruchomość
-37%

Jarocin, wielkopolskie

Mieszkanie 22-09-2026
Pow.: 64,70 m2
222 667 zł
3 442 zł/m2
Nieruchomość
-55%

Ostrów Wielkopolski, wielkopolskie

Mieszkanie 22-09-2026
Pow.: 62,70 m2
189 000 zł
3 014 zł/m2
Ustaw alert

Powiadomienia o najlepszych ofertach

Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!

Popularne portale
Kilkanaście portali z ogłoszeniami z całej Polski.
Przetargi
Spółdzielnie, spółki skarbu państwa, urzędy miast i inne.
Licytacje komornicze
Mieszkania dłużników sprzedawane przez komorników.
Zakup od syndyka
Nieruchomości z postępowań upadłościowych.