Przetargi obiekty

Nieruchomość

Czyprki, warmińsko-mazurskie

Obiekt 28-09-2026
Pow.: 1,00 m2
178 500 zł
178 500 zł/m2
Nieruchomość

Cichy, warmińsko-mazurskie

Obiekt 28-09-2026
Pow.: 1,00 m2
549 200 zł
549 200 zł/m2
Nieruchomość

Bajory Wielkie, warmińsko-mazurskie

Obiekt 20-09-2026
Pow.: 1,00 m2
31 050 zł
31 050 zł/m2
Nieruchomość

Baranowo, warmińsko-mazurskie

Obiekt 09-09-2026
Pow.: 1,00 m2
39 000 zł
39 000 zł/m2
Nieruchomość

Orneta, warmińsko-mazurskie

Obiekt 04-09-2026
Pow.: 1,00 m2
13 000 zł
13 000 zł/m2
Premium

Dowiedz się o nowych ofertach jako pierwszy

Otrzymuj natychmiastowe powiadomienia o ofertach, śledź zmiany cen i przeglądaj przetargi, licytacje komornicze oraz oferty syndyków.

Sprawdź ofertę Premium
Nieruchomość

Lesk, warmińsko-mazurskie

Obiekt 02-10-2026
Pow.: 1,00 m2
740 460 zł
740 460 zł/m2
Nieruchomość

Elbląg, warmińsko-mazurskie

Obiekt 27-10-2026
Pow.: 1,00 m2
731 640 zł
731 640 zł/m2
Nieruchomość

Elbląg, warmińsko-mazurskie

Obiekt 10-09-2026
Pow.: 1,00 m2
8 820 976 zł
8 820 976 zł/m2
Nieruchomość

Bratian, warmińsko-mazurskie

Obiekt 14-09-2026
Pow.: 1,00 m2
348 160 zł
348 160 zł/m2
Nieruchomość

Elbląg, Zawada

Obiekt 14-09-2026
Pow.: 678,30 m2
1 740 000 zł
2 565 zł/m2
Nieruchomość

Lubawa, warmińsko-mazurskie

Obiekt 13-10-2026
Pow.: 1,00 m2
700 000 zł
700 000 zł/m2
Nieruchomość

Marcinkowo, warmińsko-mazurskie

Obiekt 08-10-2026
Pow.: 1,00 m2
700 000 zł
700 000 zł/m2
Nieruchomość

Działdowo, warmińsko-mazurskie

Obiekt 08-09-2026
Pow.: 1,00 m2
190 000 zł
190 000 zł/m2
Nieruchomość

Szczechy Małe, warmińsko-mazurskie

Obiekt 10-09-2026
Pow.: 1,00 m2
2 338 884 zł
2 338 884 zł/m2
Nieruchomość

Małdyty, warmińsko-mazurskie

Obiekt 14-09-2026
Pow.: 1,00 m2
1 323 000 zł
1 323 000 zł/m2
Nieruchomość

Elbląg, warmińsko-mazurskie

Obiekt 21-09-2026
Pow.: 350,90 m2
561 518 zł
1 600 zł/m2
Nieruchomość

Bartoszyce, warmińsko-mazurskie

Obiekt 29-10-2026
Pow.: 11 359,70 m2
2 609 430 zł
230 zł/m2
Nieruchomość

Rzeck, warmińsko-mazurskie

Obiekt 21-09-2026
Pow.: 207,90 m2
1 433 892 zł
6 897 zł/m2
Nieruchomość

Iława, warmińsko-mazurskie

Obiekt 03-09-2026
Pow.: 274,41 m2
1 600 000 zł
5 831 zł/m2
Nieruchomość

Iława, warmińsko-mazurskie

Obiekt 03-09-2026
Pow.: 274,41 m2
1 600 000 zł
5 831 zł/m2
Nieruchomość

Szczytno, warmińsko-mazurskie

Obiekt 07-09-2026
Pow.: 1,00 m2
55 284 000 zł
55 284 000 zł/m2
Nieruchomość

Marcinkowo, warmińsko-mazurskie

Obiekt 06-09-2026
Pow.: 1,00 m2
353 198 zł
353 198 zł/m2
Zakończone
Nieruchomość
Zakończona

Kajnity, warmińsko-mazurskie

Obiekt Zakończona
Pow.: 1,00 m2
20 650 zł
20 650 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Lubajny, warmińsko-mazurskie

Obiekt Zakończona
Pow.: 1,00 m2
445 600 zł
445 600 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Wopławki, warmińsko-mazurskie

Obiekt Zakończona
Pow.: 1,00 m2
274 400 zł
274 400 zł/m2
Ustaw alert

Powiadomienia o najlepszych ofertach

Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!

Popularne portale
Kilkanaście portali z ogłoszeniami z całej Polski.
Przetargi
Spółdzielnie, spółki skarbu państwa, urzędy miast i inne.
Licytacje komornicze
Mieszkania dłużników sprzedawane przez komorników.
Zakup od syndyka
Nieruchomości z postępowań upadłościowych.