Przetargi mieszkania

Nieruchomość
-46%

Słupsk, pomorskie

Mieszkanie 17-10-2026
Pow.: 64,72 m2
259 500 zł
4 010 zł/m2
Nieruchomość
-50%

Gdynia, Witomino-Leśniczówka

Mieszkanie 28-09-2026
Pow.: 28,45 m2
184 000 zł
6 467 zł/m2
Nieruchomość
-65%

Prabuty, pomorskie

Mieszkanie 23-09-2026
Pow.: 41,62 m2
60 000 zł
1 442 zł/m2
Nieruchomość

Gumieniec, pomorskie

Mieszkanie Udział % 05-10-2026
Pow.: 89,11 m2
48 667 zł
546 zł/m2
Nieruchomość

Narkowy, pomorskie

Mieszkanie Udział % 28-09-2026
Pow.: 33,31 m2
77 770 zł
2 335 zł/m2
Premium

Dowiedz się o nowych ofertach jako pierwszy

Otrzymuj natychmiastowe powiadomienia o ofertach, śledź zmiany cen i przeglądaj przetargi, licytacje komornicze oraz oferty syndyków.

Sprawdź ofertę Premium
Nieruchomość

Rekowo Lęborskie, pomorskie

Mieszkanie Udział % 28-09-2026
Pow.: 62,00 m2
22 300 zł
360 zł/m2
Nieruchomość

Gdynia, pomorskie

Mieszkanie Udział % 28-09-2026
Pow.: 62,00 m2
60 790 zł
980 zł/m2
Nieruchomość

Gumieniec, pomorskie

Mieszkanie Udział % 28-09-2026
Pow.: 90,00 m2
17 420 zł
194 zł/m2
Nieruchomość

Dębina, Nowy Staw

Mieszkanie Udział % 29-09-2026
Pow.: 60,37 m2
133 000 zł
2 203 zł/m2
Nieruchomość

Brzeźno Lęborskie, pomorskie

Mieszkanie Udział % 28-09-2026
Pow.: 75,28 m2
6 895 zł
92 zł/m2
Nieruchomość

Gdańsk, pomorskie

Mieszkanie Udział % 18-09-2026
Pow.: 52,00 m2
596 445 zł
11 470 zł/m2
Nieruchomość
-49%

Słupsk, pomorskie

Mieszkanie 30-11-2026
Pow.: 45,11 m2
171 750 zł
3 807 zł/m2
Nieruchomość
-25%

Władysławowo, pomorskie

Mieszkanie 28-09-2026
Pow.: 64,11 m2
472 500 zł
7 370 zł/m2
Nieruchomość
-42%

Malbork, pomorskie

Mieszkanie 25-09-2026
Pow.: 64,00 m2
242 863 zł
3 795 zł/m2
Nieruchomość
-51%

Gdańsk, Stogi

Mieszkanie 18-09-2026
Pow.: 46,55 m2
281 000 zł
6 037 zł/m2
Nieruchomość

Kamierowskie Piece, pomorskie

Mieszkanie 12-10-2026
Pow.: 83,80 m2
164 025 zł
1 957 zł/m2
Nieruchomość
-38%

Gdańsk, pomorskie

Mieszkanie 12-10-2026
Pow.: 45,07 m2
420 075 zł
9 321 zł/m2
Nieruchomość

Jazowa, pomorskie

Mieszkanie 17-09-2026
Pow.: 60,20 m2
75 000 zł
1 246 zł/m2
Nieruchomość
-88%

Gdańsk, pomorskie

Mieszkanie 28-09-2026
Pow.: 110,72 m2
200 000 zł
1 806 zł/m2
Nieruchomość
-48%

Gdynia, pomorskie

Mieszkanie 28-09-2026
Pow.: 61,20 m2
420 000 zł
6 863 zł/m2
Nieruchomość
-73%

Gdańsk, Brętowo

Mieszkanie 15-09-2026
Pow.: 32,84 m2
115 200 zł
3 508 zł/m2
Nieruchomość

Krępa Słupska, pomorskie

Mieszkanie Udział % 18-09-2026
Pow.: 86,81 m2
493 000 zł
5 679 zł/m2
Nieruchomość

Przyjezierze, pomorskie

Mieszkanie Udział % 17-09-2026
Pow.: 49,10 m2
24 200 zł
493 zł/m2
Nieruchomość
-44%

Gdańsk, pomorskie

Mieszkanie 14-09-2026
Pow.: 35,68 m2
301 500 zł
8 450 zł/m2
Nieruchomość
-47%

Słupsk, pomorskie

Mieszkanie 07-09-2026
Pow.: 37,20 m2
145 180 zł
3 903 zł/m2
Ustaw alert

Powiadomienia o najlepszych ofertach

Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!

Popularne portale
Kilkanaście portali z ogłoszeniami z całej Polski.
Przetargi
Spółdzielnie, spółki skarbu państwa, urzędy miast i inne.
Licytacje komornicze
Mieszkania dłużników sprzedawane przez komorników.
Zakup od syndyka
Nieruchomości z postępowań upadłościowych.