Przetargi mieszkania

Nieruchomość

Suwałki, podlaskie

Mieszkanie Udział % 14-10-2026
Pow.: 42,30 m2
14 985 zł
354 zł/m2
Nieruchomość
-20%

Białystok, Antoniuk

Mieszkanie 15-10-2026
Pow.: 35,91 m2
285 100 zł
7 939 zł/m2
Nieruchomość
-22%

Białystok, Antoniuk

Mieszkanie 15-10-2026
Pow.: 46,88 m2
363 100 zł
7 745 zł/m2
Nieruchomość
-20%

Białystok, Antoniuk

Mieszkanie 15-10-2026
Pow.: 36,46 m2
289 100 zł
7 929 zł/m2
Nieruchomość
-1%

Białystok, Antoniuk

Mieszkanie 08-10-2026
Pow.: 24,01 m2
236 000 zł
9 829 zł/m2
Premium

Dowiedz się o nowych ofertach jako pierwszy

Otrzymuj natychmiastowe powiadomienia o ofertach, śledź zmiany cen i przeglądaj przetargi, licytacje komornicze oraz oferty syndyków.

Sprawdź ofertę Premium
Nieruchomość
-24%

Białystok, Antoniuk

Mieszkanie 15-10-2026
Pow.: 53,75 m2
407 100 zł
7 574 zł/m2
Nieruchomość
-17%

Białystok, Centrum

Mieszkanie 15-10-2026
Pow.: 38,05 m2
343 100 zł
9 017 zł/m2
Nieruchomość
-14%

Białystok, Centrum

Mieszkanie 08-10-2026
Pow.: 27,55 m2
258 100 zł
9 368 zł/m2
Nieruchomość
-12%

Białystok, Centrum

Mieszkanie 08-10-2026
Pow.: 34,13 m2
326 100 zł
9 555 zł/m2
Nieruchomość
-17%

Białystok, Antoniuk

Mieszkanie 08-10-2026
Pow.: 24,23 m2
199 100 zł
8 217 zł/m2
Nieruchomość
-8%

Białystok, Centrum

Mieszkanie 01-10-2026
Pow.: 32,05 m2
321 100 zł
10 019 zł/m2
Nieruchomość
-10%

Białystok, Centrum

Mieszkanie 01-10-2026
Pow.: 28,10 m2
275 100 zł
9 790 zł/m2
Nieruchomość

Czarna Białostocka, podlaskie

Mieszkanie Udział % 21-09-2026
Pow.: 32,50 m2
40 287 zł
1 240 zł/m2
Nieruchomość

Dobrzyniówka, podlaskie

Mieszkanie Udział % 29-09-2026
Pow.: 48,30 m2
30 281 zł
627 zł/m2
Nieruchomość

Suwałki, podlaskie

Mieszkanie Udział % 07-09-2026
Pow.: 64,01 m2
120 750 zł
1 886 zł/m2
Nieruchomość
-40%

Czarna Białostocka, podlaskie

Mieszkanie 15-09-2026
Pow.: 48,20 m2
166 097 zł
3 446 zł/m2
Nieruchomość
-34%

Białystok, Bema

Mieszkanie 15-10-2026
Pow.: 62,20 m2
428 100 zł
6 883 zł/m2
Nieruchomość
-34%

Białystok, Bema

Mieszkanie 15-10-2026
Pow.: 62,20 m2
428 100 zł
6 883 zł/m2
Nieruchomość
-11%

Białystok, Centrum

Mieszkanie 15-10-2026
Pow.: 54,35 m2
524 100 zł
9 643 zł/m2
Nieruchomość
-26%

Białystok, Bema

Mieszkanie 10-09-2026
Pow.: 48,40 m2
375 100 zł
7 750 zł/m2
Nieruchomość
-10%

Białystok, Antoniuk

Mieszkanie 10-09-2026
Pow.: 41,11 m2
368 000 zł
8 952 zł/m2
Nieruchomość

Ciechanowiec, podlaskie

Mieszkanie 07-09-2026
Pow.: 51,74 m2
44 250 zł
855 zł/m2
Nieruchomość

Kolno, podlaskie

Mieszkanie Udział % 07-09-2026
Pow.: 76,91 m2
177 629 zł
2 310 zł/m2
Nieruchomość

Kolno, podlaskie

Mieszkanie Udział % 05-09-2026
Pow.: 76,91 m2
177 629 zł
2 310 zł/m2
Nieruchomość
-61%

Suwałki, podlaskie

Mieszkanie 07-09-2026
Pow.: 50,11 m2
128 450 zł
2 563 zł/m2
Ustaw alert

Powiadomienia o najlepszych ofertach

Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!

Popularne portale
Kilkanaście portali z ogłoszeniami z całej Polski.
Przetargi
Spółdzielnie, spółki skarbu państwa, urzędy miast i inne.
Licytacje komornicze
Mieszkania dłużników sprzedawane przez komorników.
Zakup od syndyka
Nieruchomości z postępowań upadłościowych.