W przetargu ustnym nieograniczonym oferowany jest lokal mieszkalny o powierzchni 50,90 m² w Ożarowie Mazowieckim, położony w budynku wielorodzinnym, z udziałem w nieruchomości wspólnej. Cena wywoławcza wynosi 440 000 zł netto + VAT, wymagane jest wniesienie wadium w wysokości 44 000 zł.
Przedmiotem sprzedaży z wolnej ręki w postępowaniu upadłościowym jest udział 1/2 w prawie własności lokalu mieszkalnego o powierzchni 53,50 m² wraz z pomieszczeniami przynależnymi i udziałem w częściach wspólnych budynku. Nieruchomość zlokalizowana jest w rejonie Płocka, a cena wywoławcza udziału wynosi 30 000 zł.
Przedmiotem postępowania upadłościowego jest spółdzielcze własnościowe prawo do mieszkania w Warszawie, o powierzchni 64,10 m², składającego się z 3 pokoi, kuchni, przedpokoju, łazienki i WC. Lokal wystawiony jest do nabycia w trybie przetargu z ceną wywoławczą 585 600 zł i obowiązkiem wniesienia wadium w wysokości 10% tej kwoty.
Przedmiotem postępowania jest spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu mieszkalnego w Warszawie wraz ze spółdzielczym własnościowym prawem do miejsca postojowego. Mieszkanie znajduje się w budynku wielorodzinnym w dzielnicy z dobrą infrastrukturą miejską.
Przedmiotem licytacji jest 1/2 udziału w spółdzielczym własnościowym prawie do 4‑pokojowego mieszkania o powierzchni 78,4 m², położonego na 1. piętrze bloku z 1991 roku w Mińsku Mazowieckim. Lokal w stanie technicznym średnim ma kuchnię, łazienkę, osobne WC, a cena wywołania udziału wynosi 222 000 zł.
Otrzymuj natychmiastowe powiadomienia o ofertach, śledź zmiany cen i przeglądaj przetargi, licytacje komornicze oraz oferty syndyków.
Sprawdź ofertę Premium
Przedmiotem licytacji jest 1/2 udziału w spółdzielczym własnościowym prawie do 4‑pokojowego mieszkania o powierzchni 78,4 m², położonego na 1. piętrze bloku z 1991 roku w Mińsku Mazowieckim, w budynku bez windy, w stanie technicznym średnim. Cena wywołania udziału wynosi 226 500 zł, a druga połowa lokalu ma być sprzedawana w odrębnej licytacji elektronicznej w zbliżonym terminie.
Na pierwszej licytacji komorniczej w Legionowie oferowany jest lokal mieszkalny o powierzchni 30,9 m² z piwnicą, składający się z jednego pokoju, kuchni, przedpokoju oraz łazienki z WC, położony w budynku wielorodzinnym. Nieruchomość wyceniono łącznie na 279 600 zł, a cena wywołania wynosi 209 700 zł.
Na licytacji komorniczej w Mławie oferowany jest lokal mieszkalny o powierzchni 44,50 m², położony na trzecim piętrze budynku wielorodzinnego, składający się z 2 pokoi, kuchni, łazienki i przedpokoju, z przynależną piwnicą 3,77 m². Cena wywołania wynosi 202 500 zł, a z lokalem związany jest udział w nieruchomości wspólnej obejmującej grunt oraz części budynku i urządzenia wspólne.
Na sprzedaż w drodze konkursu ofert od syndyka przeznaczono lokal mieszkalny w Warszawie na osiedlu z garażem podziemnym oraz udział w nieruchomości niemieszkalnej (garażu), wraz z udziałami w częściach wspólnych budynku i gruncie. Cena wywoławcza wynosi *** zł brutto.
Kawalerka o powierzchni ok. 21 m² położona na 2. piętrze w budynku z 2017 roku na warszawskiej Białołęce, z balkonem i komórką lokatorską, w pełni uzbrojonym w media. Lokal stanowi przedmiot elektronicznej licytacji komorniczej, z ceną wywołania 223 500 zł.
Przedmiotem licytacji jest udział 1/2 w spółdzielczym własnościowym prawie do lokalu mieszkalnego o powierzchni 52 m², położonego w Garwolinie, w budynku z 2001 roku, na parterze niskiego bloku. Mieszkanie składa się z 4 pokoi z aneksem kuchennym, łazienki, balkonu i piwnicy, jest uzbrojone w media (gaz, woda, kanalizacja, kablówka, siła), a cena wywołania w licytacji wynosi 115 960 zł.
Przedmiotem elektronicznej licytacji komorniczej jest 3‑pokojowy lokal mieszkalny o powierzchni ok. 89,8 m² z balkonem, położony w Warszawie na Mokotowie, na 2. piętrze budynku. Cena wywołania wynosi 652 875 zł, a lokal obejmuje także udziały w gruncie oraz częściach wspólnych budynku.
Na przetargu ustnym w Pionkach oferowany jest lokal użytkowy o powierzchni 9,2 m², położony na parterze budynku wielorodzinnego w centralnej części miasta, składający się z jednego pomieszczenia. Cena wywoławcza nieruchomości wynosi 26 000 zł, wymagane jest wniesienie wadium.
Przedmiotem licytacji publicznej jest spółdzielcze własnościowe prawo do mieszkania w Radomiu, o powierzchni 36,50 m², położonego na wysokim piętrze w budynku wielorodzinnym. Lokal składa się z 2 pokoi, przedpokoju, kuchni oraz łazienki z wc, posiada piwnicę do użytkowania, a jego wartość oszacowano na 229 000 zł, przy cenie wywoławczej 171 750 zł.
Mieszkanie o powierzchni 64,31 m² (z piwnicą łącznie 73,11 m²), położone na 1. piętrze bloku z 1984 r. w Nowym Dworze Mazowieckim, składa się z 4 pokoi, kuchni, łazienki, osobnego WC, przedpokoju oraz balkonu. Lokal stanowiący pełną własność jest przedmiotem licytacji komorniczej, a cena wywołania wynosi 430 748,25 zł.
Licytacji podlega udział 3/4 w lokalu mieszkalnym stanowiącym odrębną nieruchomość, położonym w Piastowie w województwie mazowieckim. Cena wywołania udziału wynosi 278 328,75 zł, a nieruchomość sprzedawana jest w drodze licytacji komorniczej.
Na licytacji komorniczej w Piastowie oferowany jest udział 1/4 w lokalu mieszkalnym stanowiącym odrębną nieruchomość, położonym w budynku wielorodzinnym. Cena wywołania udziału wynosi 92 776,50 zł przy sumie oszacowania 123 702,00 zł.
Przedmiotem licytacji jest 4‑pokojowy lokal mieszkalny o powierzchni 73,5 m², położony w Warszawie w dzielnicy Śródmieście, w budynku z 1976 roku, na II piętrze, z balkonem i piwnicą, o dwustronnej ekspozycji okien na wewnętrzny dziedziniec. Nieruchomość stanowi spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu, a cena wywołania w licytacji wynosi 131 250 zł przy sumie oszacowania 175 000 zł.
Na licytacji komorniczej wystawiono lokal mieszkalny w Warszawie o powierzchni ok. 50 m² z przynależną komórką lokatorską, położony w budynku wielorodzinnym. Cena wywołania wynosi 496 500 zł, a nieruchomość znajduje się w województwie mazowieckim.
Przedmiotem licytacji elektronicznej jest mieszkanie o powierzchni 42,48 m² z piwnicą ok. 4 m², położone w budynku wielorodzinnym w dzielnicy Mokotów w Warszawie. Lokal wyceniono na 653 000 zł, a cena wywołania w licytacji wynosi 489 750 zł.
Jednopokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 36 m², z osobną, jasną kuchnią i balkonem, położone na parterze w Warszawie (dzielnica Ursus), oferowane jest w przetargu z zasobów spółdzielni. Lokal jest wolny, funkcjonalny i gotowy do zamieszkania, odpowiedni dla singla, pary lub jako inwestycja pod wynajem.
Na licytacji komorniczej oferowany jest lokal mieszkalny o powierzchni 32,9 m² w Warszawie, na osiedlu na Białołęce, położony na parterze 4‑kondygnacyjnego budynku. Mieszkanie składa się z 2 pokoi (w tym salonu z aneksem kuchennym), łazienki z WC i przedpokoju, jest w dobrym stanie technicznym, a cena wywołania wynosi 285 750 zł.
Na licytacji komorniczej oferowane jest mieszkanie o powierzchni ok. 60,6 m² w Pionkach (woj. mazowieckie), położone na 4. piętrze budynku z lat 80., składające się z 3 pokoi, kuchni, łazienki, WC, balkonu i piwnicy, z pełnym uzbrojeniem w media. Lokal ze spółdzielczym własnościowym prawem do lokalu ma cenę wywołania 238 875 zł.
Na licytacji komorniczej oferowany jest lokal mieszkalny o powierzchni 33 m², położony na 1. piętrze budynku z 1957 roku w Warszawie (dzielnica Mokotów). Cena wywołania wynosi 352 200 zł, a lokal stanowi odrębną własność.
Na licytacji komorniczej oferowany jest lokal mieszkalny o powierzchni 36,25 m², położony na 3. piętrze bloku z lat 50. w dzielnicy Praga-Południe w Warszawie, składający się z 1 pokoju, kuchni, łazienki i przedpokoju. Mieszkanie w niskim standardzie wykończenia, z mediami (woda, gaz), ma cenę wywołania 381 525 zł.