Przetargi domy

Nieruchomość

Turza Mała, Turza Mała

Dom 02-10-2026
Pow.: 177,50 m2
285 760 zł
1 610 zł/m2
Nieruchomość

Bielsk, mazowieckie

Dom Udział % 02-10-2026
Pow.: 107,80 m2
71 734 zł
665 zł/m2
Nieruchomość

Baboszewo, mazowieckie

Dom 02-10-2026
Pow.: 53,00 m2
234 718 zł
4 429 zł/m2
Nieruchomość

Płońsk, mazowieckie

Dom Udział % 02-10-2026
Pow.: 196,00 m2
38 611 zł
197 zł/m2
Nieruchomość

Złotokłos, mazowieckie

Dom 21-09-2026
Pow.: 1,00 m2
1 063 000 zł
1 063 000 zł/m2
Premium

Dowiedz się o nowych ofertach jako pierwszy

Otrzymuj natychmiastowe powiadomienia o ofertach, śledź zmiany cen i przeglądaj przetargi, licytacje komornicze oraz oferty syndyków.

Sprawdź ofertę Premium
Nieruchomość

Pilawa, mazowieckie

Dom 29-09-2026
Pow.: 1,00 m2
518 175 zł
518 175 zł/m2
Nieruchomość

Nowe Iganie, mazowieckie

Dom 16-10-2026
Pow.: 26,41 m2
362 996 zł
13 745 zł/m2
Nieruchomość

Krzeczanowo, mazowieckie

Dom Udział % 29-09-2026
Pow.: 102,00 m2
46 100 zł
452 zł/m2
Nieruchomość

Sierpc, mazowieckie

Dom Udział % 29-09-2026
Pow.: 89,00 m2
45 400 zł
510 zł/m2
Nieruchomość

Karczew, Karczew

Dom Udział % 14-10-2026
Pow.: 99,80 m2
58 594 zł
587 zł/m2
Nieruchomość

Ćmiszew Rybnowski, mazowieckie

Dom Udział % 29-09-2026
Pow.: 138,00 m2
88 000 zł
638 zł/m2
Nieruchomość

Plecewice, mazowieckie

Dom 29-09-2026
Pow.: 82,00 m2
174 500 zł
2 128 zł/m2
Nieruchomość

Płock, mazowieckie

Dom Udział % 29-09-2026
Pow.: 93,00 m2
103 300 zł
1 111 zł/m2
Nieruchomość

Sierpc, mazowieckie

Dom Udział % 29-09-2026
Pow.: 89,00 m2
45 400 zł
510 zł/m2
Nieruchomość

Karczew, Karczew

Dom Udział % 14-10-2026
Pow.: 1,00 m2
58 594 zł
58 594 zł/m2
Nieruchomość

Krzeczanowo, mazowieckie

Dom Udział % 29-09-2026
Pow.: 102,00 m2
46 100 zł
452 zł/m2
Nieruchomość

Słubice, mazowieckie

Dom Udział % 29-09-2026
Pow.: 148,00 m2
69 350 zł
469 zł/m2
Nieruchomość

Żdżarów, mazowieckie

Dom Udział % 29-09-2026
Pow.: 134,00 m2
124 300 zł
928 zł/m2
Nieruchomość

Młodzieszyn, mazowieckie

Dom Udział % 29-09-2026
Pow.: 1,00 m2
47 400 zł
47 400 zł/m2
Nieruchomość

Mirówek, mazowieckie

Dom 07-10-2026
Pow.: 1,00 m2
1 232 267 zł
1 232 267 zł/m2
Nieruchomość

Warszawa, Wawer

Dom 05-10-2026
Pow.: 420,00 m2
1 613 250 zł
3 841 zł/m2
Nieruchomość

Raszyn, Raszyn

Dom Udział % 22-09-2026
Pow.: 188,00 m2
554 000 zł
2 947 zł/m2
Nieruchomość

Józefów, mazowieckie

Dom Udział % 30-09-2026
Pow.: 150,82 m2
662 000 zł
4 389 zł/m2
Nieruchomość

Janów Ruszki, Janów

Dom Udział % 14-09-2026
Pow.: 99,04 m2
18 000 zł
182 zł/m2
Nieruchomość

Ostrów Mazowiecka, mazowieckie

Dom 06-10-2026
Pow.: 1,00 m2
644 592 zł
644 592 zł/m2
Ustaw alert

Powiadomienia o najlepszych ofertach

Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!

Popularne portale
Kilkanaście portali z ogłoszeniami z całej Polski.
Przetargi
Spółdzielnie, spółki skarbu państwa, urzędy miast i inne.
Licytacje komornicze
Mieszkania dłużników sprzedawane przez komorników.
Zakup od syndyka
Nieruchomości z postępowań upadłościowych.