Przetargi mieszkania

Nieruchomość

Kraków, Prądnik Biały

Mieszkanie Udział % 14-09-2026
Pow.: 80,36 m2
473 000 zł
5 886 zł/m2
Nieruchomość
-35%

Kraków, Bieżanów-Prokocim

Mieszkanie 18-09-2026
Pow.: 66,70 m2
566 950 zł
8 500 zł/m2
Nieruchomość
-33%

Kraków, Podgórze Duchackie

Mieszkanie 07-10-2026
Pow.: 33,00 m2
326 915 zł
9 907 zł/m2
Nieruchomość
-23%

Kraków, Dębniki

Mieszkanie 30-10-2026
Pow.: 68,00 m2
775 000 zł
11 397 zł/m2
Nieruchomość

Proszowice, małopolskie

Mieszkanie Udział % 01-10-2026
Pow.: 43,34 m2
280 000 zł
6 461 zł/m2
Premium

Dowiedz się o nowych ofertach jako pierwszy

Otrzymuj natychmiastowe powiadomienia o ofertach, śledź zmiany cen i przeglądaj przetargi, licytacje komornicze oraz oferty syndyków.

Sprawdź ofertę Premium
Nieruchomość

Tymbark, małopolskie

Mieszkanie 14-10-2026
Pow.: 24,00 m2
39 267 zł
1 636 zł/m2
Nieruchomość
-1%

Kraków, Bieżanów-Prokocim

Mieszkanie 07-09-2026
Pow.: 35,19 m2
453 951 zł
12 900 zł/m2
Nieruchomość
-15%

Kraków, Bronowice

Mieszkanie 07-09-2026
Pow.: 19,39 m2
290 850 zł
15 000 zł/m2
Nieruchomość
-51%

Osieczany, małopolskie

Mieszkanie 07-12-2026
Pow.: 41,55 m2
121 333 zł
2 920 zł/m2
Nieruchomość
-26%

Kraków, Krowodrza

Mieszkanie 25-09-2026
Pow.: 31,72 m2
402 538 zł
12 690 zł/m2
Nieruchomość
-44%

Kraków, Prądnik Biały

Mieszkanie 25-09-2026
Pow.: 37,14 m2
322 590 zł
8 686 zł/m2
Nieruchomość
-24%

Tarnów, małopolskie

Mieszkanie 30-09-2026
Pow.: 47,87 m2
285 086 zł
5 955 zł/m2
Nieruchomość
-26%

Tarnów, Osiedle Niepodległości

Mieszkanie 30-09-2026
Pow.: 33,68 m2
194 932 zł
5 788 zł/m2
Nieruchomość
-0%

Tarnów, małopolskie

Mieszkanie 30-09-2026
Pow.: 54,47 m2
426 700 zł
7 834 zł/m2
Nieruchomość
-28%

Kalwaria Zebrzydowska, małopolskie

Mieszkanie 13-10-2026
Pow.: 56,90 m2
324 750 zł
5 707 zł/m2
Nieruchomość
-39%

Oświęcim, małopolskie

Mieszkanie 25-09-2026
Pow.: 45,60 m2
215 000 zł
4 715 zł/m2
Nieruchomość
-10%

Kraków, Krowodrza

Mieszkanie 11-09-2026
Pow.: 30,00 m2
462 000 zł
15 400 zł/m2
Nieruchomość
-26%

Kraków, Krowodrza

Mieszkanie 23-09-2026
Pow.: 45,00 m2
566 000 zł
12 578 zł/m2
Nieruchomość

Kraków, Prądnik Czerwony

Mieszkanie Udział % 05-10-2026
Pow.: 37,50 m2
154 725 zł
4 126 zł/m2
Nieruchomość

Kraków, Prądnik Czerwony

Mieszkanie Udział % 05-10-2026
Pow.: 37,50 m2
154 725 zł
4 126 zł/m2
Nieruchomość
-16%

Kraków, Bieżanów

Mieszkanie 07-09-2026
Pow.: 35,19 m2
457 470 zł
13 000 zł/m2
Nieruchomość

Kraków, Zwierzyniec

Mieszkanie Udział % 12-10-2026
Pow.: 76,40 m2
948 750 zł
12 418 zł/m2
Nieruchomość
-28%

Kraków, Mistrzejowice

Mieszkanie 14-09-2026
Pow.: 63,50 m2
685 927 zł
10 802 zł/m2
Nieruchomość

Bochnia, małopolskie

Mieszkanie Udział % 15-10-2026
Pow.: 73,30 m2
271 725 zł
3 707 zł/m2
Nieruchomość
-36%

Kraków, Czyżyny

Mieszkanie 21-10-2026
Pow.: 64,56 m2
625 875 zł
9 694 zł/m2
Ustaw alert

Powiadomienia o najlepszych ofertach

Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!

Popularne portale
Kilkanaście portali z ogłoszeniami z całej Polski.
Przetargi
Spółdzielnie, spółki skarbu państwa, urzędy miast i inne.
Licytacje komornicze
Mieszkania dłużników sprzedawane przez komorników.
Zakup od syndyka
Nieruchomości z postępowań upadłościowych.