Przetargi mieszkania

Nieruchomość

Kraków, Bronowice

Mieszkanie Udział % 24-08-2026
447 274 zł
4 437 zł/m2
Nieruchomość
-49%

Andrychów, małopolskie

Mieszkanie 07-07-2026
264 000 zł
3 699 zł/m2
Nieruchomość
-41%

Chrzanów, Osiedle Młodości

Mieszkanie 17-06-2026
277 327 zł
4 807 zł/m2
Nieruchomość
-69%

Kęty, małopolskie

Mieszkanie 10-06-2026
89 096 zł
1 980 zł/m2
Nieruchomość

Kęty, małopolskie

Mieszkanie 26-05-2026
178 400 zł
7 024 zł/m2
Premium

Dowiedz się o nowych ofertach jako pierwszy

Otrzymuj natychmiastowe powiadomienia o ofertach, śledź zmiany cen i przeglądaj przetargi, licytacje komornicze oraz oferty syndyków.

Sprawdź ofertę Premium
Nieruchomość
-79%

Nowy Sącz, małopolskie

Mieszkanie 09-06-2026
183 750 zł
1 577 zł/m2
Nieruchomość

Kraków, Krowodrza

Mieszkanie Udział % 25-05-2026
300 000 zł
4 569 zł/m2
Nieruchomość
-87%

Wielka Wieś, małopolskie

Mieszkanie 30-06-2026
61 200 zł
1 105 zł/m2
Nieruchomość
-49%

Kraków, Czyżyny

Mieszkanie 16-06-2026
663 200 zł
8 035 zł/m2
Nieruchomość

Olkusz, małopolskie

Mieszkanie Udział % 23-06-2026
116 250 zł
2 195 zł/m2
Nieruchomość
-24%

Kraków, Bieżanów-Prokocim

Mieszkanie 22-06-2026
497 250 zł
10 121 zł/m2
Nieruchomość

Wielka Wieś, małopolskie

Mieszkanie Udział % 09-06-2026
29 961 zł
541 zł/m2
Nieruchomość
-8%

Chrzanów, Osiedle Śródmieście

Mieszkanie 26-07-2026
313 650 zł
6 095 zł/m2
Nieruchomość
-48%

Kraków, Prądnik Biały

Mieszkanie 09-06-2026
583 000 zł
7 905 zł/m2
Nieruchomość

Kraków, Bronowice

Mieszkanie Udział % 22-06-2026
1 007 603 zł
9 777 zł/m2
Nieruchomość
-89%

Chrzanów, Osiedle Śródmieście

Mieszkanie 08-06-2026
92 730 zł
591 zł/m2
Nieruchomość

Kraków, Bronowice

Mieszkanie Udział % 22-06-2026
33 357 zł