Przetargi domy

Nieruchomość

Kraków, Prądnik Czerwony

Dom Udział % 28-09-2026
Pow.: 1,00 m2
1 170 000 zł
1 170 000 zł/m2
Nieruchomość

Grobla, Stare Miasto

Dom 30-09-2026
Pow.: 104,00 m2
190 400 zł
1 831 zł/m2
Nieruchomość

Kraków, Kraków

Dom Udział % 28-09-2026
Pow.: 526,10 m2
1 170 000 zł
2 224 zł/m2
Nieruchomość

Zawada, małopolskie

Dom Udział % 28-09-2026
Pow.: 366,00 m2
344 000 zł
940 zł/m2
Nieruchomość

Alwernia, małopolskie

Dom 17-09-2026
Pow.: 1,00 m2
270 735 zł
270 735 zł/m2
Premium

Dowiedz się o nowych ofertach jako pierwszy

Otrzymuj natychmiastowe powiadomienia o ofertach, śledź zmiany cen i przeglądaj przetargi, licytacje komornicze oraz oferty syndyków.

Sprawdź ofertę Premium
Nieruchomość

Ostrów, małopolskie

Dom 14-10-2026
Pow.: 172,23 m2
322 600 zł
1 873 zł/m2
Nieruchomość

Zaborze, małopolskie

Dom 22-09-2026
Pow.: 109,26 m2
388 023 zł
3 551 zł/m2
Nieruchomość

Karniowice, małopolskie

Dom Udział % 21-09-2026
Pow.: 101,80 m2
144 500 zł
1 419 zł/m2
Nieruchomość

Dziekanowice, małopolskie

Dom 27-10-2026
Pow.: 106,00 m2
338 498 zł
3 193 zł/m2
Nieruchomość

Nowy Sącz, małopolskie

Dom 22-10-2026
Pow.: 1,00 m2
934 800 zł
934 800 zł/m2
Nieruchomość

Dąbrowica, małopolskie

Dom 08-10-2026
Pow.: 75,13 m2
70 353 zł
936 zł/m2
Nieruchomość

Karniowice, małopolskie

Dom Udział % 09-09-2026
Pow.: 136,63 m2
37 226 zł
272 zł/m2
Nieruchomość

Barwałd Średni, małopolskie

Dom 07-10-2026
Pow.: 177,00 m2
618 750 zł
3 496 zł/m2
Nieruchomość

Krzeczów, małopolskie

Dom 02-10-2026
Pow.: 211,00 m2
935 287 zł
4 433 zł/m2
Nieruchomość

Polanka Wielka, małopolskie

Dom 28-09-2026
Pow.: 278,00 m2
664 778 zł
2 391 zł/m2
Nieruchomość

Wolbrom, małopolskie

Dom 28-09-2026
Pow.: 1,00 m2
93 400 zł
93 400 zł/m2
Nieruchomość

Krzyszkowice, małopolskie

Dom Udział % 06-10-2026
Pow.: 101,28 m2
176 733 zł
1 745 zł/m2
Nieruchomość

Nowy Sącz, małopolskie

Dom Udział % 17-09-2026
Pow.: 134,00 m2
44 850 zł
335 zł/m2
Nieruchomość

Andrychów, małopolskie

Dom 07-10-2026
Pow.: 1,00 m2
363 000 zł
363 000 zł/m2
Nieruchomość

Czernichów, małopolskie

Dom 17-09-2026
Pow.: 1,00 m2
150 000 zł
150 000 zł/m2
Nieruchomość

Stróża, małopolskie

Dom 19-09-2026
Pow.: 50,00 m2
147 750 zł
2 955 zł/m2
Nieruchomość

Ujków Nowy, małopolskie

Dom Udział % 17-09-2026
Pow.: 1,00 m2
184 875 zł
184 875 zł/m2
Nieruchomość

Bukowno, małopolskie

Dom 08-09-2026
Pow.: 209,04 m2
674 000 zł
3 224 zł/m2
Nieruchomość

Klecza Górna, małopolskie

Dom 29-09-2026
Pow.: 95,90 m2
198 667 zł
2 072 zł/m2
Nieruchomość

Poronin, małopolskie

Dom Udział % 05-09-2026
Pow.: 168,70 m2
262 759 zł
1 558 zł/m2
Ustaw alert

Powiadomienia o najlepszych ofertach

Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!

Popularne portale
Kilkanaście portali z ogłoszeniami z całej Polski.
Przetargi
Spółdzielnie, spółki skarbu państwa, urzędy miast i inne.
Licytacje komornicze
Mieszkania dłużników sprzedawane przez komorników.
Zakup od syndyka
Nieruchomości z postępowań upadłościowych.