Przetargi nieruchomości

Nieruchomość

Gilów, lubuskie

Działka 11-09-2026
Pow.: 0.78 ha
30 900 zł
4 zł/m2
Nieruchomość

Brzoza, lubuskie

Obiekt 11-09-2026
Pow.: 1,00 m2
189 700 zł
189 700 zł/m2
Nieruchomość

Niwiska, lubuskie

Działka 14-09-2026
Pow.: 0.1168 ha
137 400 zł
118 zł/m2
Nieruchomość

Niwiska, lubuskie

Działka 14-09-2026
Pow.: 0.097 ha
114 200 zł
118 zł/m2
Nieruchomość

Zabór, lubuskie

Działka 14-09-2026
Pow.: 0.1492 ha
190 300 zł
128 zł/m2
Premium

Dowiedz się o nowych ofertach jako pierwszy

Otrzymuj natychmiastowe powiadomienia o ofertach, śledź zmiany cen i przeglądaj przetargi, licytacje komornicze oraz oferty syndyków.

Sprawdź ofertę Premium
Nieruchomość

Przylep, Nowe Miasto

Działka 14-09-2026
Pow.: 0.1191 ha
497 500 zł
418 zł/m2
Nieruchomość

Zabór, lubuskie

Działka 14-09-2026
Pow.: 0.2182 ha
250 200 zł
115 zł/m2
Nieruchomość

Zabór, lubuskie

Działka 14-09-2026
Pow.: 0.3332 ha
301 300 zł
90 zł/m2
Nieruchomość

Przylep, Nowe Miasto

Działka 14-09-2026
Pow.: 0.1026 ha
425 600 zł
415 zł/m2
Nieruchomość

Przylep, Nowe Miasto

Działka 14-09-2026
Pow.: 0.1031 ha
428 000 zł
415 zł/m2
Nieruchomość

Bojadła, lubuskie

Działka 14-09-2026
Pow.: 0.083 ha
77 500 zł
93 zł/m2
Nieruchomość

Niwiska, lubuskie

Działka 14-09-2026
Pow.: 0.097 ha
105 900 zł
109 zł/m2
Nieruchomość

Niwiska, lubuskie

Działka 14-09-2026
Pow.: 0.097 ha
114 200 zł
118 zł/m2
Nieruchomość

Niwiska, lubuskie

Działka 14-09-2026
Pow.: 0.0972 ha
114 400 zł
118 zł/m2
Nieruchomość

Niwiska, lubuskie

Działka 14-09-2026
Pow.: 0.0974 ha
114 600 zł
118 zł/m2
Nieruchomość

Niwiska, lubuskie

Działka 14-09-2026
Pow.: 0.1056 ha
121 600 zł
115 zł/m2
Nieruchomość

Zabór, lubuskie

Działka 14-09-2026
Pow.: 0.1873 ha
243 200 zł
130 zł/m2
Nieruchomość

Zabór, lubuskie

Działka 14-09-2026
Pow.: 0.1344 ha
174 600 zł
130 zł/m2
Nieruchomość

Zabór, lubuskie

Działka 14-09-2026
Pow.: 0.1313 ha
163 100 zł
124 zł/m2
Nieruchomość

Zabór, lubuskie

Działka 14-09-2026
Pow.: 0.1458 ha
185 800 zł
127 zł/m2
Nieruchomość

Zabór, lubuskie

Działka 14-09-2026
Pow.: 0.2962 ha
338 500 zł
114 zł/m2
Nieruchomość

Zabór, lubuskie

Działka 14-09-2026
Pow.: 0.2371 ha
270 600 zł
114 zł/m2
Nieruchomość

Baczyna, lubuskie

Działka 11-09-2026
Pow.: 0.9831 ha
412 400 zł
42 zł/m2
Nieruchomość

Baczyna, lubuskie

Działka 11-09-2026
Pow.: 0.9689 ha
405 000 zł
42 zł/m2
Nieruchomość

Baczyna, lubuskie

Działka 11-09-2026
Pow.: 1.1503 ha
480 700 zł
42 zł/m2
Ustaw alert

Powiadomienia o najlepszych ofertach

Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!

Popularne portale
Kilkanaście portali z ogłoszeniami z całej Polski.
Przetargi
Spółdzielnie, spółki skarbu państwa, urzędy miast i inne.
Licytacje komornicze
Mieszkania dłużników sprzedawane przez komorników.
Zakup od syndyka
Nieruchomości z postępowań upadłościowych.