Przetargi nieruchomości

Nieruchomość

Wilkanowo, lubuskie

Dom Udział % 28-09-2026
Pow.: 68,50 m2
124 480 zł
1 817 zł/m2
Nieruchomość
-48%

Zielona Góra, lubuskie

Mieszkanie 03-10-2026
Pow.: 58,00 m2
282 667 zł
4 874 zł/m2
Nieruchomość
-50%

Gorzów Wielkopolski, lubuskie

Mieszkanie 24-09-2026
Pow.: 51,43 m2
189 000 zł
3 675 zł/m2
Nieruchomość

Kostrzyn Nad Odrą, lubuskie

Mieszkanie Udział % 07-09-2026
Pow.: 62,50 m2
161 000 zł
2 576 zł/m2
Nieruchomość
-46%

Kostrzyn Nad Odrą, lubuskie

Mieszkanie 08-09-2026
Pow.: 50,06 m2
197 333 zł
3 942 zł/m2
Premium

Dowiedz się o nowych ofertach jako pierwszy

Otrzymuj natychmiastowe powiadomienia o ofertach, śledź zmiany cen i przeglądaj przetargi, licytacje komornicze oraz oferty syndyków.

Sprawdź ofertę Premium
Nieruchomość

Lipno, lubuskie

Dom Udział % 07-09-2026
Pow.: 80,00 m2
414 000 zł
5 175 zł/m2
Nieruchomość

Międzyrzecz, lubuskie

Dom 05-10-2026
Pow.: 64,20 m2
450 600 zł
7 019 zł/m2
Nieruchomość
-37%

Żagań, lubuskie

Mieszkanie 17-09-2026
Pow.: 58,00 m2
225 000 zł
3 879 zł/m2
Nieruchomość

Żagań, lubuskie

Dom 10-09-2026
Pow.: 59,65 m2
295 000 zł
4 946 zł/m2
Nieruchomość

Żagań, lubuskie

Dom 10-09-2026
Pow.: 66,76 m2
300 000 zł
4 494 zł/m2
Nieruchomość
-49%

Zielona Góra, lubuskie

Mieszkanie 24-09-2026
Pow.: 57,30 m2
271 933 zł
4 746 zł/m2
Nieruchomość

Bobrówko, lubuskie

Mieszkanie Udział % 07-09-2026
Pow.: 52,97 m2
68 000 zł
1 284 zł/m2
Nieruchomość

Kożuchów, lubuskie

Mieszkanie Udział % 15-09-2026
Pow.: 64,01 m2
71 925 zł
1 124 zł/m2
Nieruchomość

Krosno Odrzańskie, lubuskie

Lokal użytkowy 04-09-2026
Pow.: 56,80 m2
10 000 zł
176 zł/m2
Nieruchomość

Krosno Odrzańskie, lubuskie

Lokal użytkowy 04-09-2026
Pow.: 56,80 m2
10 000 zł
176 zł/m2
Nieruchomość
-56%

Krosno Odrzańskie, lubuskie

Mieszkanie 04-09-2026
Pow.: 78,91 m2
186 000 zł
2 357 zł/m2
Nieruchomość
-56%

Krosno Odrzańskie, lubuskie

Mieszkanie 04-09-2026
Pow.: 78,91 m2
186 000 zł
2 357 zł/m2
Nieruchomość

Zielona Góra, lubuskie

Dom 16-09-2026
Pow.: 76,30 m2
500 000 zł
6 553 zł/m2
Nieruchomość
-35%

Gorzów Wielkopolski, lubuskie

Mieszkanie 21-09-2026
Pow.: 53,00 m2
249 600 zł
4 709 zł/m2
Nieruchomość
-37%

Gorzów Wielkopolski, lubuskie

Mieszkanie 06-10-2026
Pow.: 59,50 m2
274 275 zł
4 610 zł/m2
Nieruchomość
-50%

Lubsko, lubuskie

Mieszkanie 07-09-2026
Pow.: 59,28 m2
160 500 zł
2 707 zł/m2
Nieruchomość
-10%

Gorzów Wielkopolski, lubuskie

Mieszkanie 22-09-2026
Pow.: 50,52 m2
329 625 zł
6 525 zł/m2
Nieruchomość

Gorzów Wielkopolski, lubuskie

Mieszkanie Udział % 07-09-2026
Pow.: 60,11 m2
33 367 zł
555 zł/m2
Zakończone
Nieruchomość
Zakończona

Mierków, lubuskie

Mieszkanie Zakończona
Pow.: 68,53 m2
95 000 zł
1 386 zł/m2
Nieruchomość
-63%
Zakończona

Kostrzyn Nad Odrą, lubuskie

Mieszkanie Zakończona
Pow.: 71,20 m2
192 000 zł
2 697 zł/m2
Ustaw alert

Powiadomienia o najlepszych ofertach

Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!

Popularne portale
Kilkanaście portali z ogłoszeniami z całej Polski.
Przetargi
Spółdzielnie, spółki skarbu państwa, urzędy miast i inne.
Licytacje komornicze
Mieszkania dłużników sprzedawane przez komorników.
Zakup od syndyka
Nieruchomości z postępowań upadłościowych.