Przedmiotem przetargu syndyka jest udział 7/36 w prawie własności lokalu mieszkalnego o powierzchni 48,10 m² w Gorzowie Wielkopolskim, składającego się z dwóch pokoi, kuchni, łazienki i przedpokoju. Nieruchomość wyceniono na 55 028 zł, a cena wywoławcza w przetargu wynosi 80% wartości oszacowania.
Przedmiotem przetargu syndyka jest udział w zabudowanej działce o powierzchni 5304 m² oraz w częściach wspólnych pięciokondygnacyjnego budynku mieszkalnego w Gorzowie Wielkopolskim. W skład oferty wchodzi także lokal mieszkalny o powierzchni 47,8 m², położony w budynku wielorodzinnym w tej samej lokalizacji.
Mieszkanie o powierzchni ok. 45 m² położone w Wędrzynie, na pierwszym piętrze pięciokondygnacyjnego bloku, składa się z trzech pokoi, kuchni, przedpokoju oraz łazienki z WC i posiada piwnicę. Lokal z instalacją elektryczną i wodno-kanalizacyjną, ogrzewany z kotłowni wspólnej, oferowany jest do nabycia w drodze przetargu wraz z udziałem w gruncie i drodze wewnętrznej.
Mieszkanie o powierzchni 37,70 m² położone w Wędrzynie, na pierwszym piętrze pięciokondygnacyjnego bloku, składa się z 2 pokoi, kuchni, przedpokoju oraz łazienki z WC, a także posiada piwnicę o pow. 12,50 m². Lokal z instalacją elektryczną i wodno-kanalizacyjną, ogrzewany z kotłowni wspólnej, oferowany jest do nabycia w drodze przetargu wraz z udziałem w gruncie i drodze wewnętrznej.
Mieszkanie o powierzchni 44 m² położone w Wędrzynie, na pierwszym piętrze pięciokondygnacyjnego budynku wielorodzinnego, składa się z 2 pokoi, kuchni, przedpokoju oraz łazienki z WC i posiada piwnicę 2,7 m². Lokal z instalacją elektryczną i wodno-kanalizacyjną oraz ogrzewaniem z kotłowni wspólnej jest oferowany do nabycia w drodze przetargu ustnego nieograniczonego wraz z udziałem w gruncie i drodze wewnętrznej.
Otrzymuj natychmiastowe powiadomienia o ofertach, śledź zmiany cen i przeglądaj przetargi, licytacje komornicze oraz oferty syndyków.
Sprawdź ofertę Premium
W przetargu syndyka oferowany jest udział 1/2 w prawie do lokalu mieszkalnego o powierzchni 48,6 m², położonego w Zielonej Górze na jednym z osiedli, w budynku jedenastokondygnacyjnym, na II piętrze, składającego się z 2 pokoi, jasnej kuchni, łazienki z WC i przedpokoju. Cena wywoławcza udziału wynosi 114 000 zł, a przetarg ma formę pisemną ofertową.
Na licytacji komorniczej w Lubsku oferowany jest niewydzielony udział 1/2 w lokalu mieszkalnym o powierzchni 48,72 m², położonym w budynku z lat 30., składającym się z 2 pokoi, kuchni, łazienki i przedpokoju. Mieszkanie znajduje się na parterze niskiego budynku, jest niezamieszkane, a cena wywołania wynosi 64 875 zł.
Na licytacji komorniczej w Słubicach oferowany jest lokal mieszkalny o powierzchni ok. 39,5 m², położony na 2. piętrze kamienicy z lat 30., składający się z 2 pokoi, kuchni, przedpokoju, WC oraz loggii. Mieszkanie z mediami (woda, kanalizacja, gaz, siła) wystawione jest z ceną wywołania 191 250 zł.
Na licytacji komorniczej w Zielonej Górze oferowany jest lokal mieszkalny o powierzchni 47,5 m², położony na 3. piętrze budynku wielorodzinnego, składający się z 3 pokoi, kuchni, łazienki, przedpokoju oraz wydzielonego WC, z ogrzewaniem z sieci miejskiej. Cena wywołania wynosi 263 625 zł przy oszacowaniu 351 500 zł.
Lokal użytkowy o powierzchni 44,40 m² z balkonem 18 m² położony jest na pierwszej kondygnacji budynku wielorodzinnego w mieście, składa się z pomieszczenia biurowego, technicznego oraz wspólnego WC. Nieruchomość przeznaczona do nabycia w trybie licytacji/przetargu, z udziałem 764/100000 w nieruchomości wspólnej.
Na licytacji komorniczej oferowany jest lokal mieszkalny o powierzchni ok. 47,5 m², położony na 1. piętrze w budynku z ok. 1910 r. w Kostrzynie nad Odrą, składający się z 2 pokoi, kuchni i łazienki (udział 1/2 własności). Cena wywołania wynosi 112 000 zł.
Lokal mieszkalny o powierzchni 39,43 m² (z pomieszczeniami przynależnymi łącznie 79,39 m²) położony jest na poddaszu budynku wielorodzinnego w miejscowości Bukowiec w gminie Międzyrzecz i składa się z pokoju, przedpokoju, łazienki oraz kuchni. Nieruchomość stanowi udział w działce o powierzchni 0,29 ha i jest przedmiotem czwartego przetargu ustnego nieograniczonego.
Na przetarg wystawiony jest lokal użytkowy w Krośnie Odrzańskim, położony w budynku w centralnej części miasta, sprzedawany wraz z udziałem w nieruchomości wspólnej. Nieruchomość będzie zbywana w drodze pierwszego przetargu ustnego nieograniczonego organizowanego przez gminę.
W II przetargu ustnym nieograniczonym oferowany jest lokal mieszkalny o powierzchni 41,82 m² w miejscowości Jankowa Żagańska (gmina Iłowa), z kuchnią, dwoma pokojami, skrytką i przedpokojem na dwóch kondygnacjach oraz dwiema piwnicami o łącznej powierzchni 21 m². Nieruchomość z udziałem w częściach wspólnych budynku i działce o pow. 2000 m² ma cenę wywoławczą 80 000 zł.
Na licytacji komorniczej oferowane jest mieszkanie o powierzchni 47,92 m² w Nowej Soli, położone na 4. piętrze bloku z lat 60., składające się z 2 pokoi, kuchni oraz łazienki z WC, bez balkonu. Lokal ze spółdzielczym własnościowym prawem do lokalu, z mediami (woda, kanalizacja, gaz, CO), ma cenę wywołania 166 500 zł.
Przedmiotem oferty jest 1/2 udziału w kawalerce w Szprotawie, zlokalizowanej w rejonie ulicy Gdańskiej, składającej się z pokoju, kuchni oraz łazienki z WC, wyposażonej w media miejskie, gaz oraz ogrzewanie piecem kaflowym. Nieruchomość sprzedawana jest w trybie pisemnego przetargu ofertowego prowadzonego przez syndyka, w określonym terminie.
Przedmiotem licytacji jest spółdzielcze własnościowe prawo do mieszkania o powierzchni 47,49 m², położonego w Nowej Soli w budynku wielorodzinnym. Lokal znajduje się na trzecim piętrze i składa się z trzech pokoi, kuchni, łazienki oraz przedpokoju, z udziałem w częściach wspólnych budynku.
Przedmiotem licytacji komorniczej jest 3‑pokojowe mieszkanie o powierzchni 49,3 m², położone na 4. piętrze w budynku z lat 60. w Strzelcach Krajeńskich, ze średnim stanem technicznym, balkonem i piwnicą. Lokal z mediami miejskimi i korzystnym układem pomieszczeń ma cenę wywołania 202 200 zł.
Przedmiotem licytacji jest 1/2 udziału w lokalu mieszkalnym o powierzchni 32,6 m², położonym w Jasieniu (woj. lubuskie), na 2. piętrze budynku z ok. 1910 r., składającym się z 3 pokoi, kuchni, łazienki, WC i pomieszczenia gospodarczego, z dostępem do wody i kanalizacji. Cena wywołania w licytacji elektronicznej wynosi 45 375 zł przy sumie oszacowania 60 500 zł.
Na licytacji komorniczej oferowane jest prawo własności do mieszkania o powierzchni ok. 40 m², składającego się z 2 pokoi, kuchni i WC, położonego w miejscowości Mieszków w województwie lubuskim, w budynku z lat 70. Cena wywołania wynosi 76 500 zł przy wartości oszacowania 102 000 zł.
Lokal mieszkalny o powierzchni 32,78 m² położony jest w Żaganiu, w budynku wielorodzinnym, z przysługującym udziałem w częściach wspólnych i gruncie. Nieruchomość będzie przedmiotem licytacji komorniczej, a cena wywołania wynosi 57 600 zł.
Przedmiotem licytacji komorniczej jest udział 1/3 w lokalu mieszkalnym o powierzchni 44 m², położonym w Żaganiu w budynku wielorodzinnym, z przynależną piwnicą oraz udziałem w częściach wspólnych i gruncie. Cena wywołania udziału wynosi 40 533,33 zł przy sumie oszacowania 60 800,00 zł.
Lokal mieszkalny o powierzchni 43,07 m² położony jest w miejscowości Jankowa Żagańska w gminie Iłowa, w budynku wielorodzinnym z udziałem w częściach wspólnych i gruncie. Przedmiotem licytacji komorniczej jest udział 1/2 w tej nieruchomości, przy cenie wywołania 38 250 zł i wartości oszacowania 51 000 zł.
Na licytacji komorniczej oferowany jest lokal mieszkalny o powierzchni ok. 51 m², położony na 1. piętrze w budynku wielorodzinnym w Sulechowie, składający się z 2 pokoi, kuchni, łazienki i przedpokoju oraz piwnicy. Nieruchomość stanowi pełną własność, a cena wywołania wynosi 158 666,67 zł przy sumie oszacowania 238 000,00 zł.
Na licytacji komorniczej oferowane jest mieszkanie o powierzchni 38,86 m² w Gorzowie Wielkopolskim, położone na 6. piętrze 11‑kondygnacyjnego bloku, składające się z 2 pokoi, kuchni, przedpokoju, łazienki, WC oraz z przynależną piwnicą, w formie spółdzielczego własnościowego prawa do lokalu. Cena wywołania wynosi 195 075 zł, a lokal znajduje się w budynku z lat 70. XX wieku.