Przetargi nieruchomości

Nieruchomość
-49%

Gorzów Wielkopolski, lubuskie

Mieszkanie 24-09-2026
Pow.: 44,10 m2
165 000 zł
3 741 zł/m2
Nieruchomość
-44%

Gorzów Wielkopolski, lubuskie

Mieszkanie 24-09-2026
Pow.: 44,45 m2
182 000 zł
4 094 zł/m2
Nieruchomość
-50%

Gorzów Wielkopolski, lubuskie

Mieszkanie 24-09-2026
Pow.: 42,42 m2
154 000 zł
3 630 zł/m2
Nieruchomość
-40%

Gorzów Wielkopolski, lubuskie

Mieszkanie 24-09-2026
Pow.: 42,18 m2
184 000 zł
4 362 zł/m2
Nieruchomość
-50%

Gorzów Wielkopolski, lubuskie

Mieszkanie 24-09-2026
Pow.: 37,60 m2
137 000 zł
3 644 zł/m2
Premium

Dowiedz się o nowych ofertach jako pierwszy

Otrzymuj natychmiastowe powiadomienia o ofertach, śledź zmiany cen i przeglądaj przetargi, licytacje komornicze oraz oferty syndyków.

Sprawdź ofertę Premium
Nieruchomość
-34%

Gorzów Wielkopolski, lubuskie

Mieszkanie 24-09-2026
Pow.: 41,61 m2
199 000 zł
4 783 zł/m2
Nieruchomość
-55%

Międzyrzecz, lubuskie

Mieszkanie 30-09-2026
Pow.: 41,46 m2
118 000 zł
2 846 zł/m2
Nieruchomość
-35%

Gorzów Wielkopolski, lubuskie

Mieszkanie 15-09-2026
Pow.: 26,12 m2
123 000 zł
4 709 zł/m2
Nieruchomość
-38%

Gorzów Wielkopolski, lubuskie

Mieszkanie 15-09-2026
Pow.: 41,89 m2
189 000 zł
4 512 zł/m2
Nieruchomość
-39%

Gorzów Wielkopolski, lubuskie

Mieszkanie 15-09-2026
Pow.: 34,32 m2
152 000 zł
4 429 zł/m2
Nieruchomość

Nowa Sól, Zatorze

Mieszkanie Udział % 18-09-2026
Pow.: 35,00 m2
130 000 zł
3 714 zł/m2
Nieruchomość
-46%

Gorzów Wielkopolski, lubuskie

Mieszkanie 08-09-2026
Pow.: 34,90 m2
136 950 zł
3 924 zł/m2
Nieruchomość
-34%

Gorzów Wielkopolski, lubuskie

Mieszkanie 07-10-2026
Pow.: 36,80 m2
178 125 zł
4 840 zł/m2
Nieruchomość

Mieszków, lubuskie

Mieszkanie 08-09-2026
Pow.: 40,09 m2
68 000 zł
1 696 zł/m2
Nieruchomość
-10%

Strzelce Krajeńskie, lubuskie

Mieszkanie 07-09-2026
Pow.: 37,00 m2
156 667 zł
4 234 zł/m2
Nieruchomość

Żagań, lubuskie

Mieszkanie Udział % 14-09-2026
Pow.: 37,18 m2
20 048 zł
539 zł/m2
Nieruchomość

Żagań, lubuskie

Mieszkanie Udział % 14-09-2026
Pow.: 43,13 m2
29 667 zł
688 zł/m2
Nieruchomość
-45%

Żagań, lubuskie

Mieszkanie 14-10-2026
Pow.: 38,00 m2
130 091 zł
3 423 zł/m2
Nieruchomość

Jankowa Żagańska, lubuskie

Mieszkanie 14-09-2026
Pow.: 41,82 m2
70 000 zł
1 674 zł/m2
Nieruchomość
-58%

Lubsko, lubuskie

Mieszkanie 09-09-2026
Pow.: 35,13 m2
80 000 zł
2 277 zł/m2
Nieruchomość

Krosno Odrzańskie, lubuskie

Lokal użytkowy 04-09-2026
Pow.: 26,60 m2
73 800 zł
2 774 zł/m2
Nieruchomość
-85%

Bukowiec, lubuskie

Mieszkanie 07-09-2026
Pow.: 39,00 m2
39 566 zł
1 015 zł/m2
Nieruchomość

Gorzów Wielkopolski, lubuskie

Mieszkanie Udział % 28-09-2026
Pow.: 47,80 m2
210 000 zł
4 393 zł/m2
Nieruchomość
-55%

Nowa Sól, lubuskie

Mieszkanie 22-09-2026
Pow.: 47,92 m2
148 000 zł
3 088 zł/m2
Nieruchomość
-28%

Świebodzin, lubuskie

Mieszkanie 02-09-2026
Pow.: 37,10 m2
196 500 zł
5 296 zł/m2
Ustaw alert

Powiadomienia o najlepszych ofertach

Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!

Popularne portale
Kilkanaście portali z ogłoszeniami z całej Polski.
Przetargi
Spółdzielnie, spółki skarbu państwa, urzędy miast i inne.
Licytacje komornicze
Mieszkania dłużników sprzedawane przez komorników.
Zakup od syndyka
Nieruchomości z postępowań upadłościowych.