Przetargi nieruchomości

Nieruchomość

Hrebenne, lubelskie

Działka 18-09-2026
Pow.: 1.5 ha
26 960 zł
2 zł/m2
Nieruchomość

Parczew, lubelskie

Działka 22-09-2026
Pow.: 0.5023 ha
127 059 zł
25 zł/m2
Nieruchomość

Hrebenne, lubelskie

Działka 18-09-2026
Pow.: 1.01 ha
18 320 zł
2 zł/m2
Nieruchomość

Hrebenne, lubelskie

Działka 18-09-2026
Pow.: 1.43 ha
18 640 zł
1 zł/m2
Nieruchomość

Hrebenne, lubelskie

Działka 18-09-2026
Pow.: 0.37 ha
7 360 zł
2 zł/m2
Premium

Dowiedz się o nowych ofertach jako pierwszy

Otrzymuj natychmiastowe powiadomienia o ofertach, śledź zmiany cen i przeglądaj przetargi, licytacje komornicze oraz oferty syndyków.

Sprawdź ofertę Premium
Nieruchomość

Hrebenne, lubelskie

Działka 18-09-2026
Pow.: 0.83 ha
15 120 zł
2 zł/m2
Nieruchomość

Hrebenne, lubelskie

Działka 18-09-2026
Pow.: 1.11 ha
20 480 zł
2 zł/m2
Nieruchomość

Hrebenne, lubelskie

Działka 18-09-2026
Pow.: 0.9 ha
16 400 zł
2 zł/m2
Nieruchomość

Różaniec Drugi, Różaniec Drugi

Działka 15-09-2026
Pow.: 0.0472 ha
2 352 zł
5 zł/m2
Nieruchomość

Różaniec Drugi, Różaniec Drugi

Działka 15-09-2026
Pow.: 0.19 ha
15 863 zł
8 zł/m2
Nieruchomość

Różaniec Pierwszy, Różaniec Pierwszy

Działka 15-09-2026
Pow.: 0.07 ha
2 672 zł
4 zł/m2
Nieruchomość

Różaniec Pierwszy, Różaniec Pierwszy

Działka 15-09-2026
Pow.: 0.04 ha
1 698 zł
4 zł/m2
Nieruchomość

Majdan Nepryski, lubelskie

Działka 15-09-2026
Pow.: 0.1003 ha
8 530 zł
9 zł/m2
Nieruchomość

Wola Różaniecka, lubelskie

Działka 15-09-2026
Pow.: 0.04 ha
1 844 zł
5 zł/m2
Nieruchomość

Wola Różaniecka, lubelskie

Działka 15-09-2026
Pow.: 0.02 ha
1 210 zł
6 zł/m2
Nieruchomość

Różaniec Pierwszy, Różaniec Pierwszy

Działka 15-09-2026
Pow.: 0.12 ha
4 295 zł
4 zł/m2
Nieruchomość

Tarnowola, lubelskie

Działka 15-09-2026
Pow.: 0.0523 ha
2 234 zł
4 zł/m2
Nieruchomość

Majdan Nepryski, lubelskie

Działka 15-09-2026
Pow.: 0.0796 ha
3 622 zł
5 zł/m2
Nieruchomość

Majdan Kasztelański, lubelskie

Działka 15-09-2026
Pow.: 0.1607 ha
6 341 zł
4 zł/m2
Nieruchomość

Brzeziny, lubelskie

Działka 15-09-2026
Pow.: 0.4014 ha
16 648 zł
4 zł/m2
Nieruchomość

Brzeziny, lubelskie

Działka 15-09-2026
Pow.: 0.3613 ha
13 673 zł
4 zł/m2
Nieruchomość

Borowina, lubelskie

Działka 15-09-2026
Pow.: 0.2195 ha
8 924 zł
4 zł/m2
Nieruchomość

Aleksandrów Pierwszy, Aleksandrów Pierwszy

Działka 15-09-2026
Pow.: 0.1201 ha
5 364 zł
4 zł/m2
Nieruchomość

Lipowiec, lubelskie

Działka 15-09-2026
Pow.: 0.1518 ha
5 745 zł
4 zł/m2
Nieruchomość

Aleksandrów Pierwszy, Aleksandrów Pierwszy

Działka 15-09-2026
Pow.: 0.0225 ha
1 330 zł
6 zł/m2
Ustaw alert

Powiadomienia o najlepszych ofertach

Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!

Popularne portale
Kilkanaście portali z ogłoszeniami z całej Polski.
Przetargi
Spółdzielnie, spółki skarbu państwa, urzędy miast i inne.
Licytacje komornicze
Mieszkania dłużników sprzedawane przez komorników.
Zakup od syndyka
Nieruchomości z postępowań upadłościowych.