Przetargi nieruchomości

Nieruchomość

Laski Wielkie-Małe, kujawsko-pomorskie

Działka 25-09-2026
Pow.: 0.09 ha
69 000 zł
77 zł/m2
Nieruchomość

Osielsko, kujawsko-pomorskie

Działka 01-10-2026
Pow.: 0.0837 ha
299 300 zł
358 zł/m2
Nieruchomość

Osielsko, kujawsko-pomorskie

Działka 01-10-2026
Pow.: 0.1136 ha
353 800 zł
311 zł/m2
Nieruchomość

Chełmża, kujawsko-pomorskie

Działka 01-10-2026
Pow.: 0.1283 ha
110 000 zł
86 zł/m2
Nieruchomość

Chełmża, kujawsko-pomorskie

Działka 01-10-2026
Pow.: 0.1282 ha
110 000 zł
86 zł/m2
Premium

Dowiedz się o nowych ofertach jako pierwszy

Otrzymuj natychmiastowe powiadomienia o ofertach, śledź zmiany cen i przeglądaj przetargi, licytacje komornicze oraz oferty syndyków.

Sprawdź ofertę Premium
Nieruchomość

Chełmża, kujawsko-pomorskie

Działka 01-10-2026
Pow.: 0.1087 ha
90 000 zł
83 zł/m2
Nieruchomość
-53%

Chełmża, kujawsko-pomorskie

Mieszkanie 01-10-2026
Pow.: 28,02 m2
69 000 zł
2 463 zł/m2
Nieruchomość
-53%

Chełmża, kujawsko-pomorskie

Mieszkanie 01-10-2026
Pow.: 40,28 m2
99 000 zł
2 458 zł/m2
Nieruchomość

Skępe, kujawsko-pomorskie

Działka 08-09-2026
Pow.: 0.243 ha
282 000 zł
116 zł/m2
Nieruchomość

Skrzeszewo Żukowskie, kujawsko-pomorskie

Działka Udział % 29-09-2026
Pow.: 0.3004 ha
439 840 zł
146 zł/m2
Nieruchomość

Wąbrzeźno, kujawsko-pomorskie

Dom Udział % 16-09-2026
Pow.: 100,84 m2
84 532 zł
838 zł/m2
Nieruchomość

Przysiersk, kujawsko-pomorskie

Dom 06-10-2026
Pow.: 153,26 m2
268 475 zł
1 752 zł/m2
Nieruchomość

Karbowo, kujawsko-pomorskie

Dom Udział % 30-09-2026
Pow.: 191,60 m2
253 125 zł
1 321 zł/m2
Nieruchomość

Karmelita, kujawsko-pomorskie

Działka 11-09-2026
Pow.: 0.2259 ha
17 000 zł
8 zł/m2
Nieruchomość

Łochocin, kujawsko-pomorskie

Obiekt Udział % 25-09-2026
Pow.: 1,00 m2
1 003 625 zł
1 003 625 zł/m2
Nieruchomość

Łochocin, kujawsko-pomorskie

Obiekt Udział % 25-09-2026
Pow.: 1,00 m2
560 125 zł
560 125 zł/m2
Nieruchomość

Kowalewo, kujawsko-pomorskie

Działka Udział % 09-09-2026
Pow.: 0.0409 ha
4 350 zł
11 zł/m2
Nieruchomość

Chełmiczki, kujawsko-pomorskie

Działka 26-10-2026
Pow.: 2.5 ha
196 200 zł
8 zł/m2
Nieruchomość
-51%

Wąbrzeźno, kujawsko-pomorskie

Mieszkanie 06-10-2026
Pow.: 27,84 m2
56 667 zł
2 035 zł/m2
Nieruchomość
-53%

Świecie, kujawsko-pomorskie

Mieszkanie 28-09-2026
Pow.: 47,38 m2
145 500 zł
3 071 zł/m2
Nieruchomość

Toruń, Jakubskie Przedmieście

Działka 14-10-2026
Pow.: 0.6898 ha
15 000 000 zł
2 175 zł/m2
Nieruchomość

Toruń, Jakubskie Przedmieście

Działka 14-10-2026
Pow.: 0.691 ha
15 000 000 zł
2 171 zł/m2
Nieruchomość

Toruń, Mokre

Obiekt 22-09-2026
Pow.: 1,00 m2
400 000 zł
400 000 zł/m2
Nieruchomość

Toruń, Mokre

Obiekt 14-10-2026
Pow.: 1,00 m2
1 600 000 zł
1 600 000 zł/m2
Nieruchomość

Kowalewo Pomorskie, kujawsko-pomorskie

Działka 25-09-2026
Pow.: 0.1633 ha
109 800 zł
67 zł/m2
Ustaw alert

Powiadomienia o najlepszych ofertach

Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!

Popularne portale
Kilkanaście portali z ogłoszeniami z całej Polski.
Przetargi
Spółdzielnie, spółki skarbu państwa, urzędy miast i inne.
Licytacje komornicze
Mieszkania dłużników sprzedawane przez komorników.
Zakup od syndyka
Nieruchomości z postępowań upadłościowych.