Przetargi mieszkania
Wierzbowa, dolnośląskie
Mieszkanie o powierzchni 54,45 m² położone na I piętrze dwukondygnacyjnego budynku w miejscowości Wierzbowa składa się z dwóch pokoi, kuchni oraz łazienki z WC, z drewnianymi podłogami częściowo pokrytymi wykładziną PCV, oknami PCV i ogrzewaniem piecowym na paliwo stałe. Lokal objęty przetargiem posiada instalację elektryczną i wodno-kanalizacyjną, przynależną drewnianą komórkę o powierzchni 17,90 m² oraz udział 19/100 w częściach wspólnych nieruchomości.
Bielawa, dolnośląskie
Na przetargu ustnym nieograniczonym oferowany jest lokal mieszkalny o powierzchni 29 m² w Bielawie, położony na drugim piętrze budynku w północnej części miasta, składający się z pokoju, kuchni i przedpokoju. Do mieszkania przynależy wc na półpiętrze, piwnica oraz komórka zewnętrzna, a cena wywoławcza wynosi 95 000 zł.
Bielawa, dolnośląskie
Na przetargu oferowany jest niezamieszkały lokal mieszkalny o powierzchni 31,41 m² w Bielawie, położony na drugim piętrze budynku, składający się z 2 pokoi, kuchni, łazienki i przedpokoju, z przynależną piwnicą 10,64 m². Cena wywoławcza nieruchomości wraz z udziałem w częściach wspólnych wynosi 150 000 zł.
Bielawa, dolnośląskie
Na przetargu ustnym nieograniczonym oferowany jest lokal mieszkalny o powierzchni 33,34 m² w Bielawie, położony na pierwszym piętrze 2‑piętrowego budynku, składający się z pokoju, kuchni i łazienki. Do mieszkania przynależy piwnica o powierzchni 11,53 m², a cena wywoławcza wraz z udziałem w nieruchomości wspólnej wynosi 150 000 zł.
Świdnica, dolnośląskie
Kawalerka o powierzchni 35,14 m² położona na II piętrze budynku wielorodzinnego w Świdnicy, składająca się z jednego pokoju i kuchni, z WC we wspólnej części na klatce schodowej. Lokal przeznaczony do remontu będzie sprzedawany w drodze przetargu wraz z udziałem w gruncie, z ceną wywoławczą 95 000 zł.
Dowiedz się o nowych ofertach jako pierwszy
Otrzymuj natychmiastowe powiadomienia o ofertach, śledź zmiany cen i przeglądaj przetargi, licytacje komornicze oraz oferty syndyków.
Sprawdź ofertę Premium
Jaźwina, dolnośląskie
Nieruchomość wyceniono na 112 700 zł, a cena wywołania w licytacji elektronicznej wynosi 84 525 zł.
Szczawno-Zdrój, dolnośląskie
Mieszkanie o powierzchni 39,96 m² (łącznie z pomieszczeniami przynależnymi 47,55 m²), położone na poddaszu w Szczawnie-Zdroju, składa się z dwóch pokoi, kuchni i przedpokoju, z dostępem do wspólnego WC na półpiętrze. Lokal z indywidualnym ogrzewaniem piecowym, mediami odłączonymi, wymaga generalnego remontu i jest przedmiotem rokowań.
Szczawno-Zdrój, dolnośląskie
Lokal mieszkalny o powierzchni 63,58 m² położony na parterze budynku w Szczawnie-Zdroju, składający się z 3 pokoi, kuchni, wc, 2 pomieszczeń gospodarczych i przedpokoju, przeznaczony jest do kapitalnego remontu i nie posiada ogrzewania ani instalacji wewnętrznych. Nieruchomość z dostępem do podstawowych mediów stanowi przedmiot pierwszego przetargu ustnego nieograniczonego z ceną wywoławczą 170 000 zł.
Jedlina-Zdrój, dolnośląskie
Lokal mieszkalny o powierzchni 32,34 m² położony na I piętrze budynku w centrum Jedliny-Zdroju, z udziałem w częściach wspólnych i gruncie, przeznaczony jest do nabycia w drodze przetargu ustnego. Cena wywoławcza wynosi 110 000 zł, a wymagane wadium ustalono na 10 000 zł.
Wałbrzych, Sobięcin
Lokal mieszkalny o powierzchni 54,53 m² położony na parterze kamienicy w Wałbrzychu (dzielnica Sobięcin), składający się z 2 pokoi, kuchni, łazienki oraz piwnicy, z dostępem do mediów: wody, kanalizacji i gazu. Nieruchomość wystawiona jest na licytację elektroniczną z ceną wywołania 98 600 zł, zlokalizowana w spokojnej, luźnej zabudowie, w sąsiedztwie podobnych budynków i w pobliżu linii kolejowej.
Legnica, dolnośląskie
Przedmiotem licytacji jest udział 1/2 w dwupoziomowym mieszkaniu z użytkowym poddaszem w Legnicy, o powierzchni ok. 170 m², obejmującym m.in. salon, kuchnię, 3 pokoje na piętrze, dodatkowy pokój na poddaszu, 2 łazienki oraz garaż jednostanowiskowy. Z lokalem związany jest udział w częściach wspólnych budynku i działce, a cena wywołania wynosi 477 750 zł.
Legnica, dolnośląskie
Na licytacji elektronicznej oferowany jest lokal mieszkalny o powierzchni 56,8 m² w Legnicy, położony na trzecim piętrze budynku w rejonie centrum miasta. Mieszkanie składa się z 2 pokoi, kuchni, przedpokoju oraz łazienki z wc, posiada instalacje elektryczną, gazową, wodną i kanalizacyjną oraz ogrzewanie piecowe, a cena wywołania wynosi 145 500 zł.
Legnica, dolnośląskie
Nieruchomość stanowi przedmiot licytacji komorniczej, a cena wywołania wynosi 270 750 zł.
Oleśnica, dolnośląskie
Mieszkanie o układzie trzech pokoi z kuchnią, łazienką z WC, spiżarnią oraz piwnicą, położone jest w Oleśnicy, blisko centrum, w otoczeniu zabudowy wielorodzinnej. Lokal dwustronny, ogrzewany piecem kaflowym, stanowi samodzielny lokal mieszkalny i jest wolny od obciążeń, z aktualnym świadectwem charakterystyki energetycznej.
Jelenia Góra, dolnośląskie
Kawalerka o powierzchni 16,80 m² położona na poddaszu w Jeleniej Górze składa się z dwóch niewysokich pomieszczeń mieszkalnych, kuchni oraz pomieszczenia gospodarczego. Lokal przeznaczony jest do nabycia w drodze przetargu ustnego nieograniczonego.
Jelenia Góra, dolnośląskie
Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 52,56 m² z piwnicą, położone na poddaszu (III piętro) kamienicy w centrum Jeleniej Góry, z WC we wspólnych częściach na klatce schodowej. Lokal przeznaczony jest do nabycia w drodze przetargu wraz z udziałem w gruncie.
Jelenia Góra, dolnośląskie
Mieszkanie o powierzchni 51,77 m² położone na I piętrze w Jeleniej Górze, składające się z 3 pokoi, kuchni, przedpokoju, wc oraz piwnicy, przeznaczone jest do nabycia w drodze przetargu. Lokal posiada udział w gruncie związany z nieruchomością.
Jelenia Góra, dolnośląskie
Mieszkanie o powierzchni 61,90 m² położone na parterze budynku w Jeleniej Górze, składające się z 2 pokoi, kuchni, łazienki z wc i przedpokoju, z przynależną komórką 5,90 m² w budynku gospodarczym. Lokal przeznaczony jest do nabycia w drodze przetargu ustnego wraz z udziałem w gruncie.
Jelenia Góra, dolnośląskie
Kawalerka o powierzchni 26,40 m² położona na drugim piętrze w Jeleniej Górze, składająca się z pokoju, kuchni, łazienki z wc oraz przedpokoju, z przynależną piwnicą 3,40 m².
Głogów, dolnośląskie
Kawalerka o powierzchni 34,55 m² położona w centrum Głogowa przeznaczona jest do nabycia w drodze licytacji komorniczej. Cena wywołania wynosi 110 250 zł przy sumie oszacowania 147 000 zł.
Wrocław, Krzyki
Lokal mieszkalny w budynku wielolokalowym, położony w centralnej części miasta, oferowany jest w trzecim przetargu ustnym nieograniczonym wraz z udziałem w nieruchomości wspólnej. Cena wywoławcza wynosi 563 500 zł, a nieruchomość stanowi wolny lokal mieszkalny gotowy do nabycia.
Wrocław, Śródmieście
Lokal mieszkalny w budynku wielolokalowym, położony w atrakcyjnej części miasta, przeznaczony jest do nabycia w drodze ustnego przetargu nieograniczonego wraz z udziałem w nieruchomości wspólnej. Cena wywoławcza wynosi 563 500 zł, a przetarg zaplanowano na 22.10.2026 r.
Wrocław, Fabryczna
Lokal mieszkalny w budynku wielolokalowym na osiedlu w Warszawie, oferowany w przetargu ustnym nieograniczonym, sprzedawany jest wraz z udziałem w nieruchomości wspólnej. Cena wywoławcza wynosi 616 000 zł, a licytacja zaplanowana jest na 19.10.2026 r.
Wrocław, Śródmieście
Lokal mieszkalny w budynku wielolokalowym, położony w mieście w rejonie ulicy Kosynierów Gdyńskich, oferowany jest w przetargu ustnym nieograniczonym wraz z udziałem w nieruchomości wspólnej. Cena wywoławcza wynosi 556 000 zł, a licytacja została wyznaczona na 12.10.2026 r.
Wrocław, Krzyki
Lokal mieszkalny w budynku wielolokalowym we Wrocławiu, wystawiony w przetargu ustnym nieograniczonym, oferuje udział w nieruchomości wspólnej. Cena wywoławcza wynosi 620 000 zł, a licytacja zaplanowana jest na 12.10.2026.
Rodzaje nieruchomości
Przeglądaj wg województwa
Powiadomienia o najlepszych ofertach
Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!
Białystok
Bielsko-Biała
Bydgoszcz
Bytom
Częstochowa
Gdańsk
Gdynia
Gliwice
Katowice
Kielce
Kraków
Lublin
Łódź
Olsztyn
Poznań
Radom
Rzeszów
Sosnowiec
Szczecin
Toruń
Warszawa
Wrocław
Zabrze
Zielona Góra
Dolnośląskie
Kujawsko-Pomorskie
Lubelskie
Lubuskie
Łódzkie
Małopolskie
Mazowieckie
Opolskie
Podkarpackie
Podlaskie
Pomorskie
Śląskie
Świętokrzyskie
Warmińsko-Mazurskie
Wielkopolskie
Zachodniopomorskie